Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2012-02-08, 11:26
|
|
|
| espe napisał/a: | | A jest może jakaś ekipka ze stron powiatu mikołowskiego, która ma zamiar podążać w stronę Częstochowy? |
pewnie beda dwie ekipy,
start pewnie z BP kolo Auchan.
godzine i skład dopiero ustalimy. jct PW. |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
Mocieek16
Motocykl: 600rr
Imię: Krzysztof
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Posty: 97 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-02-08, 22:16
|
|
|
zawsze widzialem jak sie zbierali wlasnie koło BP ale jeszcze mamy troszke czasu |
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-02-08, 23:12
|
|
|
Czy przelatuje jakaś grupa przez Siewierz albo przez np trasę Piekary-Pyrzowice? albo coś w tych kierunkach to bym z chęcią dołączył gdzieś do was po drodze chyba że będzie jakieś miejsce spotkania to bym podjechał |
_________________ Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !
 |
|
|
|
 |
peter1213
Motocykl: CBR F2
Imię: Piotr
Wiek: 34 Dołączył: 26 Lut 2012 Posty: 1 Skąd: Imielin
|
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2012-03-02, 09:59
|
|
|
OK! |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
DragstaR1
Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010 Posty: 277 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 2012-03-02, 16:21
|
|
|
"Lubisz to?" To już się trzeba ze złamanym na łeb zamienić chyba.
ostrzeżenie / mg1989sos |
_________________ byndzin, czeladz,sosnowiec, dombrowa tam sie dziecku urywo gowa! |
|
|
|
 |
tomko222

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 255 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-03-02, 18:29
|
|
|
To może jeszcze wydarzenie na FB pod nazwą "Nie jade na rozpoczęcie do Częstochowy - nie będę przy okazji robić "czarnym" reklamy" |
_________________ 2009-2014 Honda CB500 1998
2014-obecnie Yamaha FZ6 Fazer 2008 |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-03-02, 22:35
|
|
|
mg1989sos, i po co było przenosić nasze wypociny do OT Ludki mają takie samo zdanie |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-03-02, 22:48
|
|
|
Pure_Evil, tym razem to akurat ja |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-03-02, 23:49
|
|
|
| Do zobaczenia na mszy kochani. |
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2012-03-05, 19:01
|
|
|
Będzie wybornie!
Ja już odliczam- 40ddc! |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
Mocieek16
Motocykl: 600rr
Imię: Krzysztof
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Posty: 97 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-03-07, 06:16
|
|
|
| 39ddcz ;p |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-03-07, 12:24
|
|
|
| A ja , podobnie jak wielu innych nadal proponuje start do Czewy 15.04.2012 o godz. 9 rano ze stacji LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu. Byłem kilka razy i niektóre posty to są po prostu brednie. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-07, 12:28
|
|
|
| Kto chce, przyjedzie na Lotos, kto nie chce, może startować nawet ze środka Bałtyku... |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-03-07, 12:38
|
|
|
| a ktos wybiera sie w ten dzien w druga strone? |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
|
|