Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 12:41   

Ice man, poczytaj wcześniejsze posty- było pisane jakie opcje istnieją.
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-03-07, 12:57   

aha czyli kubalonka strasse
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
Mocieek16 

Motocykl: 600rr
Imię: Krzysztof
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 97
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-03-07, 15:32   

no i Czestochowa coraz bliżej Panowie ;) i Panie ;)
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-03-07, 16:30   

w drugą strone to ja chętnie
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2012-03-07, 17:39   

Cortex napisał/a:
w drugą strone to ja chętnie


Szklarska Poręba i okolice jak co roku o tej porze :)
 
 
 
sorier 

Motocykl: Div 600
Imię: sorier
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 108
Skąd: Krasowy
Wysłany: 2012-03-08, 17:32   

Cortex napisał/a:
w drugą strone to ja chętnie
No wiesz ;o Temat o katolickim zlocie a ty tu z takim tekstem :>
_________________
www.Stacje Benzynowe.pl - znajdź tanią stacje
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-03-10, 23:36   

czestochowa w drodze powrotnej na starym moto rok temu;p crash

zastanowcie sie :D jak pojedziecie to mozecie nie wrocic;D
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-03-11, 12:51   

jak jeździc nie potrafisz to crash :D a serio to nie brakowalo tam cwaniaków na R1 w dresikach, jednego zbierali nawet z asfaltu
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-03-11, 18:25   

Każdemu sie może w główce zakrecic , jak pierszwy raz zobaczy tyle tyś moto na raz.

Mdevil to czyja tam była wina :D
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
jaras111x 

Motocykl: 900rr sc33/DRZ400 Y
Imię: Jaro
Wiek: 46
Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 34
Skąd: Knurów,Opole
Wysłany: 2012-03-13, 17:24   

Powiem to samo co na innym forum. Pie..ole to całe ich MOCHEROWE otwarcie sezonui bojówki tv trwam
Z innego forum:
Informacje oficjalne od organizatora:

Cytat:
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w 2012 roku, IX Zlot Motocyklowy im. Księdza Ułana, Zdzisława Peszkowskiego, Jasna Góra 2012, odbędzie się w dniach 14 - 15 kwietnia.

W sobotę 14 kwietnia:

O godz. 14:00 w sali Św. Józefa, będzie pokazany film “HISTORIA ROJA”
Po blisko 70 latach kłamstwa, pierwszy film o Żołnierzach Wyklętych. Nie zobaczysz go ani w telewizji ani w kinie, pokaz na Jasnej Górze to jedyna z nielicznych szans. Spotkanie z twórcami filmu. Więcej szczegółów http://www.historiaroja.pl/
Ten film powinien zobaczyć każdy.
W sali Św. Józefa jest tylko 700 miejsc.

18:00 w sali Ojca Kordeckiego, koncert Lecha Makowieckiego i wspólne śpiewanie polskich pieśni żołnierskich.
Po koncercie podzielimy się jajkiem, porozmawiamy o naszych tegorocznych planach motocyklowych.

21:00 Uczestniczymy w Apelu Jasnogórskim.

W niedzielę, 15 kwietnia od bladego świtu zbieramy się na Górce Przeprośnej (namioty można rozstawiać już w sobotę), o 10:00 ruszamy do Jasnej Góry.
O godzinie 9:30 droga na Górkę Przeprośną od strony Częstochowy będzie zamknięta. Spóźnieni motocykliści gromadzą się na Starym Rynku, przyległych ulicach i dołączają na końcu kolumny. Niedopuszczalne jest włączanie się do jadącej kolumny. Jest to niebezpieczne.

Jesienią ubiegłego roku na jasnogórskich błoniach przeprowadzono renowację trawy. Ponad 50% powierzchni będzie w tym roku niedostępna dla motocyklistów.
Policja częstochowska przygotuje zastępcze parkingi na przyległych do Klasztoru ulicach. Gorąco Was proszę, nie zniszczmy tej pracy, nie wprowadzajmy motocykli na ogrodzone miejsca. Za rok, na X Jasnogórskim Zlocie, całe błonia będą już dla nas dostępne, będzie jeszcze piękniej.

O 12:00 Msza Święta. - Kazanie wygłosi ks. płk Sławomir Żarski



Podczas zlotu, tak jak każdego roku, będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla najbiedniejszych z nas, dla Polaków którzy pozostali na Kresach Rzeczypospolitej. Jeżeli dasz co najmniej 20 zł. otrzymasz pamiątkowy znaczek. Znaczek można otrzymać tylko podczas trwania Zlotu, od wyznaczonych motocyklistów którzy będą mieli identyfikator a pieniądze będą wkładane bezpośrednio do puszki.

Proszę również o przywiezienie zabawek dla dzieci z sierocińców na Kresach Rzeczypospolitej. Rozdajemy te zabawki dzieciom polskim, litewskim, rosyjskim, białoruskim, ukraińskim, bo wszystkie dzieci są nasze. Wozimy je na motocyklach.
Radość tych dzieciaków niech będzie dla Was nagrodą.

Jadąc z zabawkami przyczepiajcie je do motocykla w widocznym miejscu, tak aby inni uczestnicy ruchu widzieli że dzieje się coś niezwykłego. Może dostrzegą nas i media “głównego nurtu”, które nie zauwarzyły największego motocyklowego zlotu w Europie. 35 tys. motocykli i 50 tysięcy uczestników Jasnej Góry 2011 przeszło niedostrzeżone.
Jedyna telewizja przyjazna motocyklistom, która pokazuje nasz zlot w całości, telewizja TRWAM jest zagrożona. Musimy ją obronić. Nim przejdziemy do bardziej radykalnych protestów, podpisujmy apel do prezesa KRRIT Jana Dworaka. Apel dołączam do tego Komunikatu. BARDZO WAS O TO PROSZĘ

Policję częstochowską wspierają kluby motocyklowe –
KNIGHT RIDERS – LODZ – Krzysztof Białek – prezydent
i
PROSPECT GREMIUM MC - Czestochowa - Sebastian Leżański - prezydent
Im należy się podporządkować na na Jasnogórskich Błoniach i na Górce Przeprośnej.

Przypominam że podczas trwania zlotu, na Jasnogórskich Błoniach i na Górce Przeprośnej, niedopuszczalny jest jakikolwiek handel i promocja polityczna.

I jeszcze jedna prośba – jeżeli nie potrafisz zachować się w kościele - nie przyjeżdżaj – Jasnogórski Zlot nie jest dla Ciebie.
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-03-13, 17:36   

jaras111x napisał/a:
Przypominam że podczas trwania zlotu, na Jasnogórskich Błoniach i na Górce Przeprośnej, niedopuszczalny jest jakikolwiek handel i promocja polityczna.



oooo to to jest dobre :) a organizatorów też to obowiązuje ?
Profil Facebook
 
 
 
jaras111x 

Motocykl: 900rr sc33/DRZ400 Y
Imię: Jaro
Wiek: 46
Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 34
Skąd: Knurów,Opole
Wysłany: 2012-03-13, 18:54   

Chyba nie, je..ne czarnuchy mają swoje własne prawo. Dlatego popieram tych co wolą w drugą stronę :)
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-13, 19:14   

Dla przypomnienia- "Jeśli chodzi o przekleństwa na forum, jest CAŁKOWITY ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW w każdej formie, również zagwiazdkowane, zakropkowane lub przemycone w inny sposób"
Poza tym, możesz obrażać czyjeś uczucia religijne.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-03-13, 19:53   

Abaddon napisał/a:
Dla przypomnienia- "Jeśli chodzi o przekleństwa na forum, jest CAŁKOWITY ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW w każdej formie, również zagwiazdkowane, zakropkowane lub przemycone w inny sposób"
Poza tym, możesz obrażać czyjeś uczucia religijne.


nie wierze... :(
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-03-13, 20:04   

jaras111x napisał/a:
Powiem to samo co na innym forum. Pie..ole to całe ich MOCHEROWE otwarcie sezonui bojówki tv trwam

Na rany Chrystusa święta prawda.

Żeby nie było, że robię offtop. Jak mawia stare ludowe porzekadło

jaras111x napisał/a:
Pie..ol(...)
wyrok i się śmiej wstaniesz jutro będzie mniej.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/