Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2012-03-13, 20:14
|
|
|
...I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego....
sialala fajna pieśniczka , sory za offa w tak poważnym temacie |
|
|
|
 |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2012-03-13, 20:34
|
|
|
| jade po zabawki do dzieciaków.Jak nie będzie budy z zabawkami to sie wkurzę.Lepiej żeby były. |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-03-13, 20:56
|
|
|
..............................................................................................................
(to jest przemycony komentarz , poprosze kreche )
Jesteś pewien? Ab. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
aphexi

Motocykl: FZ1S
Imię: Rafał
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 124 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-03-14, 09:27
|
|
|
Co rok to samo jeden przez drugiego... Krety |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-03-14, 19:16
|
|
|
| Czytam i po prostu mam to gdzieś.............a mówia mi znajomi " nie ma się co denerwować" później się przyjdzie i pozamiata....... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-03-14, 21:38
|
|
|
| jaras111x napisał/a: | Chyba nie, je..ne czarnuchy mają swoje własne prawo. Dlatego popieram tych co wolą w drugą stronę |
Dla wyrażania swoich opini o czarnych lub odreagowawnia na zły dotyk itp. jest osobny temat / chyba coś o księżach/, bo ten niedobry Ab. Cie tylko pokarał , a kolega od niedawna u nas...u tu nie ma tematów tabu, ...ale zalecana jest kultura ,takie minimum. |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
| Ostatnio zmieniony przez T_rex 2012-03-14, 21:39, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
cathykgb

Motocykl: F4i
Imię: Kasia
Wiek: 46 Dołączyła: 31 Maj 2010 Posty: 326 Skąd: SLU Lubliniec
|
Wysłany: 2012-03-16, 13:32 Przeniesienie Zlotu Gwieździstego
|
|
|
Śpieszę z informacją (nie ukrywam że mnie niezmiernie cieszącą)
Przeniesienie Zlotu Gwieździstego |
| Ostatnio zmieniony przez cathykgb 2012-03-16, 13:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-03-16, 13:43
|
|
|
| Kod: |
IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w dniach 14-15 kwietnia 2012 roku
odbędzie się w GIETRZWAŁDZIE k/ Olsztyna |
Nie no, na Warmię w kwietniu to mi nie po drodze. |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2012-03-16, 13:51
|
|
|
| jaka szkoda |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:05
|
|
|
| Cytat: | | I jeszcze jedna prośba - Jeżeli słowa: Bóg, Honor, Ojczyzna, dla Ciebie nic nie znaczą, jeżeli nie potrafisz zachować się w kościele - nie przyjeżdżaj - Jasnogórski Zlot nie jest dla Ciebie. |
to cytat z plakatu "promującego" tę jakże "apolityczną" RADOSNĄ imprezę dla harcerzy i zbowidowców. "Normalny motocyklista" jak widać nie jest mile widziany.
Powodzenia w organizacji za rok życzę. Wcale nie bez złośliwości. |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
| Ostatnio zmieniony przez Pure_Evil 2012-03-18, 17:33, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:37
|
|
|
| Hm, księdzu się wydaje, że może tak sobie coś przenosić, ja tam o 12.00 stawiam się pod figurą i już zlot miał być jasnogórki a nie jakiśtam inny. |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:38
|
|
|
o ile Cię wpuszczą z motocyklem ... |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:42
|
|
|
Będę się martwiła na miejscu |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:44
|
|
|
hehe.. w sumie miejscowe legendy głoszą że gdzie Wiewióry bramą nie wpuszczą... tam na miotle wleci |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:46
|
|
|
mg1989sos, grabisz sobie admin.....a ja wiem gdzie masz sklep i nawet ostatnio przejeżdżając na moto tam Cię widziałam .....uważaj...... |
|
|
|
 |
|
|