Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-10, 20:50
|
|
|
| Cris napisał/a: | A ja nadal sugeruje........zebrać się w większą grupę na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu i ruszyć o 9 rano tak żeby był czas na "połażenie" , postawienie maszyny w dogodnym miejscu i ewentualne przetracenie czegoś z grilla.
15 kwiecień , start 9.00 , stacja LOTOS przy Górniczym. |
my to musimy się ustawić na jakies latanie bo twój styl mi odpowiada |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-10, 20:54
|
|
|
| Ale jedyną szlifierke jaka posiadam to kawałek drewna i papier scierny. Wiesz ze za szybko nie polece z kilku powodów. Ale dzieki za takie slowa. Jesteś w mniejszosci. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-10, 20:57
|
|
|
Przygarniecie mnie? |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-10, 21:36
|
|
|
| Cris napisał/a: | | Ale jedyną szlifierke jaka posiadam to kawałek drewna i papier scierny. Wiesz ze za szybko nie polece z kilku powodów. Ale dzieki za takie slowa. Jesteś w mniejszosci. |
ale ja poważnie pisze że odpowiada mi. Abradaba mozna wziąć przygarniemy go jak kropka z TVN |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-10, 23:07
|
|
|
| A wyobrazasz go sobie rozdeptanego na ekranie........ Boże uchowaj. Ale skoro nalega......... :-P:-P:-P |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-04-11, 22:23
|
|
|
| 8:00 Żory Szaszlyk od strony kleszczowki jak ktos leci i chce sie przybrac zapraszam:) |
_________________ ni |
|
|
|
 |
defQ

Motocykl: Żółta ZX-6rrrrr
Imię: Łukaszek :P
Wiek: 41 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 374 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-14, 10:21
|
|
|
Gliwice godz. 11/00 stacja Shell na ul. Rybnickiej [pierwsza stacja od wjazdu do Gliwic].
Tempo turystyczne 100-120 . Zakladajac ze nie bedzie lac tylko bedzie padac |
_________________
 |
|
|
|
 |
emuking
Motocykl: Suzuki GSX750F
Imię: Paweł
Dołączył: 23 Lis 2010 Posty: 8 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-04-14, 17:54 tychy - Czestochowa
|
|
|
witam,
czy ktoś z Tychów wybiera się do Częstochowy.
jeżeli tak to gdzie i o której
dzieki za info |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-14, 20:20
|
|
|
| Podtrzymuje temat. Jak będzie ktos chciał lecieć w większym gronie to spotkajmy się na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu ok 9 rano. Fajka poranna, kawa i ruszamy średnia przelotowa 80/h zeby dojechać. W kupie sila. Powrót oczywiście wg uznania. Wszystko zalezy oczywiście od pogody. Pozdrawiam , Cris. Acha, jeśli znalazło by się jeszcze 3-4 kierowców z kamizelkami odblaskowymi to........ Się ma. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-04-14, 21:04
|
|
|
[spotkajmy się na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu
A jaka to ulica ? Bo może podjadę ! Ale musiał bym Navi włączyć bo Sosnowca za bardzo nie znam
[ Dodano: 2012-04-14, 21:12 ]
Czy to może ten Lotos przy DK-86 ? |
|
|
|
 |
grzeesiek
Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 497 Skąd: Ruda Śl.
|
Wysłany: 2012-04-14, 21:19
|
|
|
| Oj nie panikujcie z tym umawianiem.Jak się wyleci na Gierkówkę to będą tłumy moto, zawsze się do kogoś podczepicie. |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-14, 21:20
|
|
|
| Jedziesz jak na Warszawę, łukiem w lewo na rozjezdzie Warszawa-Kraków. Po ok. 150 metrach po prawej stronie jest LOTOS. ( przy trasie) jestem pod kom. 519732219. Cris |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
cypis76

Motocykl: Yamaha drag star 1100
Imię: Mariusz
Dołączył: 19 Sty 2012 Posty: 5 Skąd: Zawiercie
|
Wysłany: 2012-04-14, 23:30
|
|
|
Wszystko pięknie, motocykl wypolerowany i gotowy... tylko ta cholerna pogoda nie taka jak powinna byc... Jak będzie lac od rana to chyba zrezygnuję beeee... |
|
|
|
 |
hoks

Motocykl: GSX400E
Imię: Arek
Wiek: 42 Dołączył: 23 Lis 2010 Posty: 90 Skąd: SK, SCZ
|
Wysłany: 2012-04-14, 23:57
|
|
|
| cypis76 napisał/a: | | Wszystko pięknie, motocykl wypolerowany i gotowy... tylko ta cholerna pogoda nie taka jak powinna byc... (...) |
to samo dziś uczyniłem... poczyszczone, przesmarowane, gotowe do wyjazdu, ale jak patrzę na zaufaną prognozę pogody to "czarno to widzę" niestety.... jak z pogodą będzie faktycznie fatalnie to pakuje sie w puche i śmigam jako wolny strzleec na 4oo. |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-15, 00:03
|
|
|
powiem tylko tyle :
kto chce przeżyć wzniosłe chwile temu deszcz ani grad niestraszny.
pokazmy ze nie jestesmy z cukru |
|
|
|
 |
|
|