Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-10, 20:50   

Cris napisał/a:
A ja nadal sugeruje........zebrać się w większą grupę na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu i ruszyć o 9 rano tak żeby był czas na "połażenie" , postawienie maszyny w dogodnym miejscu i ewentualne przetracenie czegoś z grilla.
15 kwiecień , start 9.00 , stacja LOTOS przy Górniczym.



my to musimy się ustawić na jakies latanie bo twój styl mi odpowiada :)
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-10, 20:54   

Ale jedyną szlifierke jaka posiadam to kawałek drewna i papier scierny. Wiesz ze za szybko nie polece z kilku powodów. Ale dzieki za takie slowa. Jesteś w mniejszosci.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-10, 20:57   

Przygarniecie mnie? :D
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-10, 21:36   

Cris napisał/a:
Ale jedyną szlifierke jaka posiadam to kawałek drewna i papier scierny. Wiesz ze za szybko nie polece z kilku powodów. Ale dzieki za takie slowa. Jesteś w mniejszosci.



ale ja poważnie pisze że odpowiada mi. Abradaba mozna wziąć przygarniemy go jak kropka z TVN :D
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-10, 23:07   

A wyobrazasz go sobie rozdeptanego na ekranie........ Boże uchowaj. Ale skoro nalega......... :-P:-P:-P
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-04-11, 22:23   

8:00 Żory Szaszlyk od strony kleszczowki jak ktos leci i chce sie przybrac zapraszam:)
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
defQ 


Motocykl: Żółta ZX-6rrrrr
Imię: Łukaszek :P
Wiek: 41
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 374
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-04-14, 10:21   

Gliwice godz. 11/00 stacja Shell na ul. Rybnickiej [pierwsza stacja od wjazdu do Gliwic].
Tempo turystyczne 100-120 ;) . Zakladajac ze nie bedzie lac tylko bedzie padac :P
_________________
 
 
 
emuking 

Motocykl: Suzuki GSX750F
Imię: Paweł
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-04-14, 17:54   tychy - Czestochowa

witam,
czy ktoś z Tychów wybiera się do Częstochowy.
jeżeli tak to gdzie i o której
dzieki za info
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-14, 20:20   

Podtrzymuje temat. Jak będzie ktos chciał lecieć w większym gronie to spotkajmy się na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu ok 9 rano. Fajka poranna, kawa i ruszamy średnia przelotowa 80/h zeby dojechać. W kupie sila. Powrót oczywiście wg uznania. Wszystko zalezy oczywiście od pogody. Pozdrawiam , Cris. Acha, jeśli znalazło by się jeszcze 3-4 kierowców z kamizelkami odblaskowymi to........ Się ma.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Filip 


Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 326
Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
Wysłany: 2012-04-14, 21:04   

[spotkajmy się na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu

A jaka to ulica ? Bo może podjadę !! ! Ale musiał bym Navi włączyć bo Sosnowca za bardzo nie znam ;(

[ Dodano: 2012-04-14, 21:12 ]
Czy to może ten Lotos przy DK-86 ?? ?
 
 
grzeesiek 

Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Ruda Śl.
Wysłany: 2012-04-14, 21:19   

Oj nie panikujcie z tym umawianiem.Jak się wyleci na Gierkówkę to będą tłumy moto, zawsze się do kogoś podczepicie.
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-14, 21:20   

Jedziesz jak na Warszawę, łukiem w lewo na rozjezdzie Warszawa-Kraków. Po ok. 150 metrach po prawej stronie jest LOTOS. ( przy trasie) jestem pod kom. 519732219. Cris
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
cypis76 


Motocykl: Yamaha drag star 1100
Imię: Mariusz
Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2012-04-14, 23:30   

Wszystko pięknie, motocykl wypolerowany i gotowy... tylko ta cholerna pogoda nie taka jak powinna byc... Jak będzie lac od rana to chyba zrezygnuję beeee... ;(
 
 
hoks 


Motocykl: GSX400E
Imię: Arek
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 90
Skąd: SK, SCZ
Wysłany: 2012-04-14, 23:57   

cypis76 napisał/a:
Wszystko pięknie, motocykl wypolerowany i gotowy... tylko ta cholerna pogoda nie taka jak powinna byc... (...)

to samo dziś uczyniłem... poczyszczone, przesmarowane, gotowe do wyjazdu, ale jak patrzę na zaufaną prognozę pogody to "czarno to widzę" niestety.... jak z pogodą będzie faktycznie fatalnie to pakuje sie w puche i śmigam jako wolny strzleec na 4oo.
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-15, 00:03   

powiem tylko tyle :
kto chce przeżyć wzniosłe chwile temu deszcz ani grad niestraszny.
pokazmy ze nie jestesmy z cukru !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/