Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
hoks

Motocykl: GSX400E
Imię: Arek
Wiek: 42 Dołączył: 23 Lis 2010 Posty: 90 Skąd: SK, SCZ
|
Wysłany: 2012-04-15, 02:19
|
|
|
| zeno napisał/a: | powiem tylko tyle :
kto chce przeżyć wzniosłe chwile temu deszcz ani grad niestraszny.
pokazmy ze nie jestesmy z cukru |
właściwie to masz rację... też wyznaję tą zasadę - cza być twardym a nie miętkim! ale z drugiej strorny uważam, że czasem to nie warto sie żyłować na siłe. każdy wybierze wedle uznania, branoc! |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-15, 06:49
|
|
|
| Otworzyłem oczy , podszedłem do okna , ...........hmmmm ........nie pada. Czyli siadam na konia , kondon do kufra (profilaktycznie) i czekam na odważnych na LOTOS-ie o 9. Szerokości i odwagi. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
pluto

Motocykl: RC33
Imię: Paweł
Wiek: 47 Dołączył: 05 Kwi 2011 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-15, 07:01
|
|
|
W Katowicach drogi mokre mzawka leci z nieba, temp. 8 stopni.
Jak się bardziej nie rozpada to lecimy z kumplem, jesli jeszcze będziecie na stacji to się podłączymy. |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-15, 07:30
|
|
|
| Jestem właśnie z psem. Zakładam kondon i w drogę. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2012-04-15, 09:11
|
|
|
| W Częstochowie mokro ale aktualnie nie pada :-) |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-15, 12:25
|
|
|
Jesteśmy właśnie w Czewie. I te CZARNI powiedzieli ze nie będzie mszy dla nas. Jest tu prawda 10 tys. maszyn. Jak.się sprawa potoczy to napisze. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-04-15, 12:29
|
|
|
| Cris napisał/a: | | Jesteśmy właśnie w Czewie. I te Obrazek CZARNI powiedzieli ze nie będzie mszy dla nas. Jest tu prawda 10 tys. maszyn. Jak.się sprawa potoczy to napisze. |
kawał dnia ? |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-04-15, 12:33
|
|
|
Zrzućcie sie po 5 to jeszcze wam oblodza |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-15, 13:06
|
|
|
| Nie fakt , to nie żart. Ale poszła delegacja prezydentów klubów gospodarzy i KnightRiders , i wyszło dwóch w białych szatach, poblogoslawili i zaprosili na mszę na 13.00. Oczywiście wszyscy się zawineli spod murów i zjechali w.dol na grilla i kawę. To tyle. Prawdopodobnie będzie spory.wywiad na.TVN24 i TVP1. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-04-15, 13:09, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-15, 13:12
|
|
|
| ale jaja!! |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-15, 13:34
|
|
|
| Chcieliśmy nawet wyjechać spod Jasnej.Góry, stanąć pod najbliższym kościołem i zablokować miasto. Atmosfera była bardzo gorąca. Kiedy ksiądz zaczynał się wymierzać przez megafon, ryk silników i klaksonow zagluszal wszystko. Trzeba było być. Isztar i Lewy też sa. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Lidzia [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-15, 14:18
|
|
|
Ale o co całe zamieszanie?? Ktoś mi może wyjaśnić??
Szkoda że nas tam nie było... |
|
|
|
 |
rafal
Motocykl: lime zx12r
Imię: rafał
Wiek: 47 Dołączył: 30 Gru 2011 Posty: 24 Skąd: Sławków
|
Wysłany: 2012-04-15, 14:38
|
|
|
my juz w domu
coś w tym roku nie zagrało miała byc msza o 13:00 poszlismy coś wszamac a tu po imprezie, ktoś poswiecił motocykle i schował sie do koscioła
nie kumam tych czarnuchów, nigdy ich nie lubiłem ale poswięcenie motocykli i masza dla motocyklistów prowadzona z tej mównicy na błoniach zawsze była dla mnie ważna
mimo to było warto |
| Ostatnio zmieniony przez rafal 2012-04-15, 15:44, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-15, 14:52
|
|
|
| rafal napisał/a: | | nie kumam tych czarnuchów, |
kasa, kasa, kasa...
Pokazali na czym im zależy. Na nas - motocyklistach najwyraźniej nie Za to na rozgłosie jaki byłby gdyby było "po ich myśli" jak najbardziej. Fajnie się chwalić, że "zorganizowali" zlot na 35 tys maszyn, przy czym nic nie zrobili tylko plac udostępnili. |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
| Ostatnio zmieniony przez Pure_Evil 2012-04-15, 14:53, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
pluto

Motocykl: RC33
Imię: Paweł
Wiek: 47 Dołączył: 05 Kwi 2011 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-15, 14:56
|
|
|
Ja też już w domu. Przy Wojkowicach chłopaki z Dąbrowy odbili na S1, a ja dalej na K-ce.
Rzeczywiście mszy nie było wycie maszyn i klaksonów owszem.
Po tej całej akcji wszyscy powoli zaczęli się zbierać do wyjazdu lub juz wyjeżdżali.
Z każdą chwilą ubywało maszyn, znajomi z mazowsza też chwile po mnie odjechali.
Dzięki za wspólną jazdę, może juz niedługo znowu gdzieś się podłącze do wyjazdu. |
| Ostatnio zmieniony przez pluto 2012-04-15, 14:57, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|