Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
hoks 


Motocykl: GSX400E
Imię: Arek
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 90
Skąd: SK, SCZ
Wysłany: 2012-04-15, 02:19   

zeno napisał/a:
powiem tylko tyle :
kto chce przeżyć wzniosłe chwile temu deszcz ani grad niestraszny.
pokazmy ze nie jestesmy z cukru !!

właściwie to masz rację... też wyznaję tą zasadę - cza być twardym a nie miętkim! ale z drugiej strorny uważam, że czasem to nie warto sie żyłować na siłe. każdy wybierze wedle uznania, branoc!
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-15, 06:49   

Otworzyłem oczy , podszedłem do okna , ...........hmmmm ........nie pada. Czyli siadam na konia , kondon do kufra (profilaktycznie) i czekam na odważnych na LOTOS-ie o 9. Szerokości i odwagi.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
pluto 


Motocykl: RC33
Imię: Paweł
Wiek: 47
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-15, 07:01   

W Katowicach drogi mokre mzawka leci z nieba, temp. 8 stopni.
Jak się bardziej nie rozpada to lecimy z kumplem, jesli jeszcze będziecie na stacji to się podłączymy.
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-15, 07:30   

Jestem właśnie z psem. Zakładam kondon i w drogę.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Żaba1984 
Externus pirata


Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 1204
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2012-04-15, 09:11   

W Częstochowie mokro ale aktualnie nie pada :-)
_________________
Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-15, 12:25   

Jesteśmy właśnie w Czewie. I te CZARNI powiedzieli ze nie będzie mszy dla nas. Jest tu prawda 10 tys. maszyn. Jak.się sprawa potoczy to napisze.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-04-15, 12:29   

Cris napisał/a:
Jesteśmy właśnie w Czewie. I te Obrazek CZARNI powiedzieli ze nie będzie mszy dla nas. Jest tu prawda 10 tys. maszyn. Jak.się sprawa potoczy to napisze.


kawał dnia ?
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-04-15, 12:33   

Zrzućcie sie po 5 to jeszcze wam oblodza :D
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-15, 13:06   

Nie fakt , to nie żart. Ale poszła delegacja prezydentów klubów gospodarzy i KnightRiders , i wyszło dwóch w białych szatach, poblogoslawili i zaprosili na mszę na 13.00. Oczywiście wszyscy się zawineli spod murów i zjechali w.dol na grilla i kawę. To tyle. Prawdopodobnie będzie spory.wywiad na.TVN24 i TVP1.
_________________
Wróg publiczny nr 1
Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-04-15, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-04-15, 13:12   

ale jaja!!
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-15, 13:34   

Chcieliśmy nawet wyjechać spod Jasnej.Góry, stanąć pod najbliższym kościołem i zablokować miasto. Atmosfera była bardzo gorąca. Kiedy ksiądz zaczynał się wymierzać przez megafon, ryk silników i klaksonow zagluszal wszystko. Trzeba było być. Isztar i Lewy też sa.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Lidzia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-15, 14:18   

Ale o co całe zamieszanie?? Ktoś mi może wyjaśnić??

Szkoda że nas tam nie było...
 
 
rafal 

Motocykl: lime zx12r
Imię: rafał
Wiek: 47
Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 24
Skąd: Sławków
Wysłany: 2012-04-15, 14:38   

my juz w domu

coś w tym roku nie zagrało miała byc msza o 13:00 poszlismy coś wszamac a tu po imprezie, ktoś poswiecił motocykle i schował sie do koscioła


nie kumam tych czarnuchów, nigdy ich nie lubiłem :angry ale poswięcenie motocykli i masza dla motocyklistów prowadzona z tej mównicy na błoniach zawsze była dla mnie ważna


mimo to było warto B)
Ostatnio zmieniony przez rafal 2012-04-15, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-15, 14:52   

rafal napisał/a:
nie kumam tych czarnuchów,


:D kasa, kasa, kasa... ??

Pokazali na czym im zależy. Na nas - motocyklistach najwyraźniej nie :I Za to na rozgłosie jaki byłby gdyby było "po ich myśli" jak najbardziej. Fajnie się chwalić, że "zorganizowali" zlot na 35 tys maszyn, przy czym nic nie zrobili tylko plac udostępnili.
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
Ostatnio zmieniony przez Pure_Evil 2012-04-15, 14:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
pluto 


Motocykl: RC33
Imię: Paweł
Wiek: 47
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-15, 14:56   

Ja też już w domu. Przy Wojkowicach chłopaki z Dąbrowy odbili na S1, a ja dalej na K-ce.
Rzeczywiście mszy nie było wycie maszyn i klaksonów owszem.
Po tej całej akcji wszyscy powoli zaczęli się zbierać do wyjazdu lub juz wyjeżdżali.
Z każdą chwilą ubywało maszyn, znajomi z mazowsza też chwile po mnie odjechali.
Dzięki za wspólną jazdę, może juz niedługo znowu gdzieś się podłącze do wyjazdu. :D
Ostatnio zmieniony przez pluto 2012-04-15, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/