Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
bart_b 


Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 133
Skąd: Częstochowa/Katowice
Wysłany: 2012-03-24, 16:53   

jak ktoś sięgnie troche w historie to zobaczy ze zloty jasnogórskie to nie pomysł pana Węgrzyna ponieważ odbywały się już przed wojną. On tylko je reaktywował w latach dwutysięcznych, tak więc nie wiem na jakiej podstawie przypisuje sobie prawo do ich przenoszenia?

to jest tak jak z JG robią tak żeby przypadkiem miasto nic nie skorzystało na pielgrzymach.


Zlot saię odbędzie i warto na niego przyjechac bo przynajmniej bedzie można coś zjesc czy wypić w normalnych warunkach a nie tak jak w poprzednich latach kiełbase za 20zł i kawe z kubka za 10zł
_________________
mOtOcZeWa.pL
 
 
 
Sznurek113 


Motocykl: VARADERO XL1000
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Katowice-Piotrowice
  Wysłany: 2012-03-24, 21:02   

Bardzo się cieszę, jako "wolny" motocyklista, że nareszcie klub motocyklowy się na coś przydaje i bierze organizację na siebie, a nie tylko zgrają chodzi po zlocie.
lewa w górę i do zobaczenia na zlocie w Częstochowie. :D
_________________
Zabawa:
http://taczkarunners.pl/
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-03-30, 15:25   

A podobno ma nie być w Częstochowie Mszy..........??
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
baksiu 
Ghost Rider


Motocykl: BMW s1000RR(2011)
Imię: Adrian
Wiek: 43
Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 111
Skąd: Ciasna
Wysłany: 2012-04-02, 23:46   

czy zbiera się jakas ekipa z Lublinca ( SLU ) na wyjazd do częstochowy ? Bo chętnie bym się przyłączył :)
_________________
Badz zawsze soba
Profil Facebook
 
 
 
Sznurek113 


Motocykl: VARADERO XL1000
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Katowice-Piotrowice
Wysłany: 2012-04-04, 20:22   

Witam! O której i gdzie zbierają się "KATOWICE I OKOLICE" na wyjazd do Częstochowy 15.04.2012??
_________________
Zabawa:
http://taczkarunners.pl/
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-04, 21:44   

Nadal sadze ze można pojechać większą grupa. Nadal proponuje start z LOTOSA (stacja benzynowa przy "górniczym" w Sosnowcu.) o 9 rano. Będzie możliwość zaparkowania w dowolnym miejscu a czas przed głównymi uroczystościami można spędzić przy kawie lub wspaniałym karczku z grilla.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-04-06, 22:25   

za tydzien (jak ten czas szybko leci) zlot w czestochowie. to gdzie lecimy w niedziele 15.04 ? może w góry albo jakieś jeziorko ? :D
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-04-07, 01:45   

to bd ten zlot czy nie bo ja juz nie wiem:D
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
sorier 

Motocykl: Div 600
Imię: sorier
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 108
Skąd: Krasowy
Wysłany: 2012-04-07, 08:26   

Zlot się odbywa, na Mazurach :) Kto chce to jedzie tam, a reszta jak zwykle w 3-cią niedziele kwietnia spotyka sie na Otwarciu Sezonu w Częstochowie B)
_________________
www.Stacje Benzynowe.pl - znajdź tanią stacje
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-04-07, 11:09   

hmmm ;p cholera bardzo chce na ta czestochowe pojechac zobaczyc te korki ciagnace sie kilometrami motory zagotowane i rozlane na poboczach ale mam egzamin ;/ :D ale chyba lepsza bd czestochowa;p
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
kriss kross 


Motocykl: suzi intruder vzr 1800 m109r
Imię: kris
Wiek: 57
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 97
Skąd: bielsko biaÂła
Wysłany: 2012-04-07, 11:46   

dzis dostałem na emaila od naczalstwa..


I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!
Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !
Inauguracja sezonu motocyklowego !


Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r. do Częstochowy i na Jasną Górę, przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

14 kwietnia - sobota godz. 11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe w Częstochowie – program:
11.00 – Moto-Kiermasz (III Aleja)
11-15 – Zbiórka krwi dla dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)
11-23 – Wystawa motocykli (Pl. Biegańskiego)
12-13 – Konkursy dla dzieci (Pl. Biegańskiego)
17.00 – Oficjalne rozpoczęcie imprezy
17.30-20.30 Koncerty zespołów: (Pl. Biegańskiego)
21.00 - Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS


15 kwietnia – niedziela godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „ZLOT GWIAŹDZISTY”

11.00 – Parady motocyklowa ( Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)
13.00 – Msza Św. W Bazylice
16.00 – Zakończenie imprezy

Baza noclegowa: Camping Oleńka tel. 601463980 , e-mail: sekretarz@jurariders-tcm.pl

Zapraszamy również do Parku Miniatur w Częstochowie „Złota Góra” WWW.zlotagora.com

Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy, a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze sprawy i jak co roku, rozjedziemy się
do domów. Przekonani jesteśmy, że Częstochowa i Jasna Góra w te dni kwietniowe,
14 i 15, będą dla Was najlepszym miejscem do zainaugurowania
sezonu motocyklowego 2012 roku.


Z motocyklowym pozdrowieniem !

GREMIUM MC Częstochowa
JURA RIDERS FG Częstochowa
 
 
Paweł gsf 


Motocykl: bandit
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 113
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-04-07, 12:47   

podobno rozpoczęcie sezonu w częstochowie nie ma, takiego jak w poprzednich latach. pozdro
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-09, 10:31   

podobno czytać nie robiłeś postów wcześniej. pozdro
 
 
andy 

Motocykl: Yamacha
Imię: Andrzej
Wiek: 58
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Miasteczko Śląskie
Wysłany: 2012-04-09, 21:33   

Witam jedzie ktoś z TG
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-10, 13:17   

A ja nadal sugeruje........zebrać się w większą grupę na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu i ruszyć o 9 rano tak żeby był czas na "połażenie" , postawienie maszyny w dogodnym miejscu i ewentualne przetracenie czegoś z grilla.
15 kwiecień , start 9.00 , stacja LOTOS przy Górniczym.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/