Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
bart_b

Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011 Posty: 133 Skąd: Częstochowa/Katowice
|
Wysłany: 2012-03-24, 16:53
|
|
|
jak ktoś sięgnie troche w historie to zobaczy ze zloty jasnogórskie to nie pomysł pana Węgrzyna ponieważ odbywały się już przed wojną. On tylko je reaktywował w latach dwutysięcznych, tak więc nie wiem na jakiej podstawie przypisuje sobie prawo do ich przenoszenia?
to jest tak jak z JG robią tak żeby przypadkiem miasto nic nie skorzystało na pielgrzymach.
Zlot saię odbędzie i warto na niego przyjechac bo przynajmniej bedzie można coś zjesc czy wypić w normalnych warunkach a nie tak jak w poprzednich latach kiełbase za 20zł i kawe z kubka za 10zł |
_________________ mOtOcZeWa.pL |
|
|
|
 |
Sznurek113

Motocykl: VARADERO XL1000
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Gru 2010 Posty: 12 Skąd: Katowice-Piotrowice
|
Wysłany: 2012-03-24, 21:02
|
|
|
Bardzo się cieszę, jako "wolny" motocyklista, że nareszcie klub motocyklowy się na coś przydaje i bierze organizację na siebie, a nie tylko zgrają chodzi po zlocie.
lewa w górę i do zobaczenia na zlocie w Częstochowie. |
_________________ Zabawa:
http://taczkarunners.pl/ |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
baksiu
Ghost Rider

Motocykl: BMW s1000RR(2011)
Imię: Adrian
Wiek: 43 Dołączył: 18 Gru 2011 Posty: 111 Skąd: Ciasna
|
Wysłany: 2012-04-02, 23:46
|
|
|
czy zbiera się jakas ekipa z Lublinca ( SLU ) na wyjazd do częstochowy ? Bo chętnie bym się przyłączył |
_________________ Badz zawsze soba
 |
|
|
|
 |
Sznurek113

Motocykl: VARADERO XL1000
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Gru 2010 Posty: 12 Skąd: Katowice-Piotrowice
|
Wysłany: 2012-04-04, 20:22
|
|
|
| Witam! O której i gdzie zbierają się "KATOWICE I OKOLICE" na wyjazd do Częstochowy 15.04.2012?? |
_________________ Zabawa:
http://taczkarunners.pl/ |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-04, 21:44
|
|
|
| Nadal sadze ze można pojechać większą grupa. Nadal proponuje start z LOTOSA (stacja benzynowa przy "górniczym" w Sosnowcu.) o 9 rano. Będzie możliwość zaparkowania w dowolnym miejscu a czas przed głównymi uroczystościami można spędzić przy kawie lub wspaniałym karczku z grilla. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-06, 22:25
|
|
|
za tydzien (jak ten czas szybko leci) zlot w czestochowie. to gdzie lecimy w niedziele 15.04 ? może w góry albo jakieś jeziorko ? |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-04-07, 01:45
|
|
|
| to bd ten zlot czy nie bo ja juz nie wiem:D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
sorier
Motocykl: Div 600
Imię: sorier
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 108 Skąd: Krasowy
|
Wysłany: 2012-04-07, 08:26
|
|
|
Zlot się odbywa, na Mazurach Kto chce to jedzie tam, a reszta jak zwykle w 3-cią niedziele kwietnia spotyka sie na Otwarciu Sezonu w Częstochowie |
_________________ www.Stacje Benzynowe.pl - znajdź tanią stacje
 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-04-07, 11:09
|
|
|
hmmm ;p cholera bardzo chce na ta czestochowe pojechac zobaczyc te korki ciagnace sie kilometrami motory zagotowane i rozlane na poboczach ale mam egzamin ale chyba lepsza bd czestochowa;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
kriss kross

Motocykl: suzi intruder vzr 1800 m109r
Imię: kris
Wiek: 57 Dołączył: 10 Cze 2010 Posty: 97 Skąd: bielsko biaÂła
|
Wysłany: 2012-04-07, 11:46
|
|
|
dzis dostałem na emaila od naczalstwa..
I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!
Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !
Inauguracja sezonu motocyklowego !
Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r. do Częstochowy i na Jasną Górę, przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.
14 kwietnia - sobota godz. 11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja
I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe w Częstochowie – program:
11.00 – Moto-Kiermasz (III Aleja)
11-15 – Zbiórka krwi dla dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)
11-23 – Wystawa motocykli (Pl. Biegańskiego)
12-13 – Konkursy dla dzieci (Pl. Biegańskiego)
17.00 – Oficjalne rozpoczęcie imprezy
17.30-20.30 Koncerty zespołów: (Pl. Biegańskiego)
21.00 - Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS
15 kwietnia – niedziela godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „ZLOT GWIAŹDZISTY”
11.00 – Parady motocyklowa ( Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)
13.00 – Msza Św. W Bazylice
16.00 – Zakończenie imprezy
Baza noclegowa: Camping Oleńka tel. 601463980 , e-mail: sekretarz@jurariders-tcm.pl
Zapraszamy również do Parku Miniatur w Częstochowie „Złota Góra” WWW.zlotagora.com
Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy, a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze sprawy i jak co roku, rozjedziemy się
do domów. Przekonani jesteśmy, że Częstochowa i Jasna Góra w te dni kwietniowe,
14 i 15, będą dla Was najlepszym miejscem do zainaugurowania
sezonu motocyklowego 2012 roku.
Z motocyklowym pozdrowieniem !
GREMIUM MC Częstochowa
JURA RIDERS FG Częstochowa |
|
|
|
 |
Paweł gsf

Motocykl: bandit
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 26 Lis 2010 Posty: 113 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-04-07, 12:47
|
|
|
| podobno rozpoczęcie sezonu w częstochowie nie ma, takiego jak w poprzednich latach. pozdro |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-09, 10:31
|
|
|
| podobno czytać nie robiłeś postów wcześniej. pozdro |
|
|
|
 |
andy
Motocykl: Yamacha
Imię: Andrzej
Wiek: 58 Dołączył: 19 Maj 2010 Posty: 10 Skąd: Miasteczko Śląskie
|
Wysłany: 2012-04-09, 21:33
|
|
|
| Witam jedzie ktoś z TG |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-10, 13:17
|
|
|
A ja nadal sugeruje........zebrać się w większą grupę na stacji benzynowej LOTOS przy Szpitalu Górniczym w Sosnowcu i ruszyć o 9 rano tak żeby był czas na "połażenie" , postawienie maszyny w dogodnym miejscu i ewentualne przetracenie czegoś z grilla.
15 kwiecień , start 9.00 , stacja LOTOS przy Górniczym. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|