Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
krzysiek71 


Motocykl: HONDA VFR 750
Imię: KRZYSIEK
Wiek: 55
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-03-20, 20:54   

tu można poczytać jak kombinują:
http://polskalokalna.pl/w...cie,1774564,228

[ Dodano: 2012-03-20, 21:08 ]
http://motoryzacja.interi...o-gdzie,1774552
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-03-20, 21:09   

Isztar napisał/a:
Całować to sobie może nie powiem kogo i nie powiem w co... A w sumie to powiem: MNIE! a w co to chyba już można się domyślić... :D ;)

W koszyk ?
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
GSfunn 

Motocykl: GS 500
Imię: Przemek
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2012-03-20, 21:10   

Rozpoczęcie sezonu w Częstochowie ma swój urok i osobiście polecam ;-)
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-03-20, 21:15   

GSfunn napisał/a:
Rozpoczęcie sezonu w Częstochowie ma swój urok i osobiście polecam ;-)


ale co polecasz - to czego już nie będzie??

a tak w ogóle to zacznij tu
http://forum.motocyklistow.slask.pl/witamy-vf1.htm
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-03-20, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-03-20, 22:16   

http://www.scigacz.pl/Pre...stow,17932.html
 
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 12:16   

Nie wiem o co takie halo.
Większość ludzi, którzy się wybierają, z pewnością jadą sobie po prostu 'pomotórzyć'. Wiele razy było już podnoszone (bo podobno miało to miejsce z największym naciskiem zeszłego roku), że msze są polityczne. Nie wiem, bo na nią nie poszedłem, taki mój wybór. Dlatego sprawa jest prosta:

- wszyscy jadą pomotórzyć
- kto chce, idzie sobie pomoherzyć
- kto chce, idzie sobie skorzystać z uciech życia ziemskiego

i tak to widzę. Są ludzie, którzy chcą się po prostu przejechać i spotkać ze znajomymi, pooglądać maszyny, nikt nie karze chodzić do czarnuszków. Toteż moim skromnym zdaniem dobrze że i miasto coś organizuje w tym kierunku. Jedno nie wyklucza drugiego.
Ostatnio zmieniony przez TNT 2012-03-21, 12:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Filip 


Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 326
Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
Wysłany: 2012-03-21, 20:38   

;/ No to już sam nie wiem :I Będzie albo nie będzie tego zlotu ;o ??
_________________
Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !! !
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 20:39   

Wynika z tego, że będzie... kto chce, ten jedzie, kto chce jedzie w kierunku Częstochowy, a potem np. Kubalonka, jak było pisane wcześniej...
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-03-21, 21:56   

ja na czestochowe pojade wyznawac kult motóra;D
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Onajess 

Motocykl: wyjątkowy
Imię: Paulina
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: SK
Wysłany: 2012-03-22, 08:27   

Zlot odbywa się normalnie . Nikt niczego nie odwoływał a szczególnie prezydent czewy. Całe zamieszanie powstało z powodu organizatora MMRK , który to strzelił tak zwanego focha bo coś było nie po jego myśli.
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-22, 11:28   

Mdevil napisał/a:
ja na czestochowe pojade wyznawac kult motóra;D


he he he :D ja też się piszę ;P

tylko trzeba załatwić te garniki ze szpicami ;D
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2012-03-22, 12:45   

msza jest o 13 ;)
do zobaczenia na miejscu ;)
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-03-22, 17:51   

Onajess napisał/a:
Zlot odbywa się normalnie . Nikt niczego nie odwoływał a szczególnie prezydent czewy. Całe zamieszanie powstało z powodu organizatora MMRK , który to strzelił tak zwanego focha bo coś było nie po jego myśli.

Gdy zobaczyłem nick autora przypomniała mi się pewna piosenka.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-22, 18:23   

Czyżby z Killer'a? ;D
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-03-22, 18:24   

Dokładnie.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/