Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
krzysiek71

Motocykl: HONDA VFR 750
Imię: KRZYSIEK
Wiek: 55 Dołączył: 13 Sty 2011 Posty: 30 Skąd: Ruda Śląska
|
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-03-20, 21:09
|
|
|
| Isztar napisał/a: | Całować to sobie może nie powiem kogo i nie powiem w co... A w sumie to powiem: MNIE! a w co to chyba już można się domyślić...
|
W koszyk ? |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
GSfunn
Motocykl: GS 500
Imię: Przemek
Dołączył: 20 Mar 2012 Posty: 4 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2012-03-20, 21:10
|
|
|
| Rozpoczęcie sezonu w Częstochowie ma swój urok i osobiście polecam ;-) |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-03-20, 21:15
|
|
|
| GSfunn napisał/a: | | Rozpoczęcie sezonu w Częstochowie ma swój urok i osobiście polecam ;-) |
ale co polecasz - to czego już nie będzie??
a tak w ogóle to zacznij tu
http://forum.motocyklistow.slask.pl/witamy-vf1.htm |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-03-20, 21:16, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 12:16
|
|
|
Nie wiem o co takie halo.
Większość ludzi, którzy się wybierają, z pewnością jadą sobie po prostu 'pomotórzyć'. Wiele razy było już podnoszone (bo podobno miało to miejsce z największym naciskiem zeszłego roku), że msze są polityczne. Nie wiem, bo na nią nie poszedłem, taki mój wybór. Dlatego sprawa jest prosta:
- wszyscy jadą pomotórzyć
- kto chce, idzie sobie pomoherzyć
- kto chce, idzie sobie skorzystać z uciech życia ziemskiego
i tak to widzę. Są ludzie, którzy chcą się po prostu przejechać i spotkać ze znajomymi, pooglądać maszyny, nikt nie karze chodzić do czarnuszków. Toteż moim skromnym zdaniem dobrze że i miasto coś organizuje w tym kierunku. Jedno nie wyklucza drugiego. |
| Ostatnio zmieniony przez TNT 2012-03-21, 12:17, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-03-21, 20:38
|
|
|
No to już sam nie wiem Będzie albo nie będzie tego zlotu |
_________________ Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 20:39
|
|
|
| Wynika z tego, że będzie... kto chce, ten jedzie, kto chce jedzie w kierunku Częstochowy, a potem np. Kubalonka, jak było pisane wcześniej... |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-03-21, 21:56
|
|
|
| ja na czestochowe pojade wyznawac kult motóra;D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Onajess
Motocykl: wyjątkowy
Imię: Paulina
Wiek: 38 Dołączyła: 17 Paź 2011 Posty: 1 Skąd: SK
|
Wysłany: 2012-03-22, 08:27
|
|
|
| Zlot odbywa się normalnie . Nikt niczego nie odwoływał a szczególnie prezydent czewy. Całe zamieszanie powstało z powodu organizatora MMRK , który to strzelił tak zwanego focha bo coś było nie po jego myśli. |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-22, 11:28
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | ja na czestochowe pojade wyznawac kult motóra;D |
he he he ja też się piszę ;P
tylko trzeba załatwić te garniki ze szpicami ;D |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2012-03-22, 12:45
|
|
|
msza jest o 13
do zobaczenia na miejscu |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-03-22, 17:51
|
|
|
| Onajess napisał/a: | | Zlot odbywa się normalnie . Nikt niczego nie odwoływał a szczególnie prezydent czewy. Całe zamieszanie powstało z powodu organizatora MMRK , który to strzelił tak zwanego focha bo coś było nie po jego myśli. |
Gdy zobaczyłem nick autora przypomniała mi się pewna piosenka. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-22, 18:23
|
|
|
| Czyżby z Killer'a? ;D |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-03-22, 18:24
|
|
|
| Dokładnie. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
|
|