Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-03-19, 17:36
|
|
|
| soprano napisał/a: | Abaddon, ................. |
następnym razem się postaraj i przyślij jednego porządnego... a nie gówniarzy którzy muszą być całą grupką żeby sobie poradzić |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-19, 21:20
|
|
|
Miki72, ja tam nie mogę nic czytać bo nie mam profilu noooo
[ Dodano: 2012-03-19, 21:21 ]
| mg1989sos napisał/a: | | soprano napisał/a: | Abaddon, ................. |
następnym razem się postaraj i przyślij jednego porządnego... a nie gówniarzy którzy muszą być całą grupką żeby sobie poradzić |
Zapamiętaj sobie drogi Michale, że ja sama spełniam swoje groźby i uwierz, że partactwa nie odwalam więc się pilnuj, a tak poważnie to odbierz cholera telefon bo dzwoniłam kilka razy i kicha. |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-03-19, 22:08
|
|
|
| soprano napisał/a: | Miki72, ja tam nie mogę nic czytać bo nie mam profilu noooo
|
każdy ma profil - Ty też, musisz tylko stanąć bokiem przy lustrze to zobaczysz....
tu tekst
 |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-03-19, 22:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-19, 22:12
|
|
|
| no to jest niepowtarzalna szansa, zeby sie wcisnąc na miejsce Pana Węgorza i niezle zarobić |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-03-20, 18:02
|
|
|
http://www.jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=7133
"Podczas zlotu, tak jak każdego roku, będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla najbiedniejszych z nas, dla Polaków, którzy pozostali na Kresach Rzeczypospolitej. Jeżeli dasz co najmniej 20 zł, otrzymasz pamiątkowy znaczek. (...) Proszę również o przywiezienie zabawek dla dzieci z sierocińców na Kresach Rzeczypospolitej. Rozdajemy te zabawki dzieciom polskim, litewskim, rosyjskim, białoruskim, ukraińskim. (...) I jeszcze jedna prośba – jeżeli słowa: Bóg, Honor, Ojczyzna nic dla Ciebie nie znaczą, jeżeli nie potrafisz zachować się w kościele – nie przyjeżdżaj – Jasnogórski Zlot nie jest dla Ciebie. Jedź na bazar do Częstochowy."
Co roku tak było?? Nic o tym nie słyszałam..
"Paniom Rączki całuję, a Panom mocno prawicę ściskam."
Całować to sobie może nie powiem kogo i nie powiem w co... A w sumie to powiem: MNIE! a w co to chyba już można się domyślić...
To co? Jadziem na Czestochowę?? |
| Ostatnio zmieniony przez Lewizna 2012-03-20, 19:45, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
LoLo

Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 110 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-20, 19:12
|
|
|
Czytając wypociny tego Węgrzyna to krew mnie spokojnego człowieka zalewa. Nikt nie będzie mi mówił gdzie mam jechać i nie będzie za mnie decydował cyt Węgrzyna
"W tej sytuacji postanowiłem:
JASNA GÓRA 2012 IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w dniach 14-15 kwietnia 2012 roku odbędzie się w GIETRZWAŁDZIE k/ Olsztyna" albo
"jeżeli nie potrafisz zachować się w kościele – nie przyjeżdżaj – Jasnogórski Zlot nie jest dla Ciebie. Jedź na bazar do Częstochowy. W tym samym czasie będzie również bazar w Warszawie na Bemowie. W ubiegłym roku były 3 striptizerki i „show” co 30 min."
A co on myśli .... że motocykliści to bydło bez wychowania.
I tu coś nowego co wymyślił Węgrzyn Jasna Góra 2012 w Gietrzwałdzie Jasna Góra to chyba w Cz-wie
Jak nie będzie jakiej klęski to jadę do Cz-wy
A Węgrzyn to niech pocałuje mnie w ..... |
_________________ Podczas jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.
 |
| Ostatnio zmieniony przez LoLo 2012-03-20, 19:13, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-03-20, 19:35
|
|
|
| LoLo napisał/a: | | A Węgrzyn to niech pocałuje mnie w ..... |
Po komentarzach pod artykułami i na forum, widzę, że będzie miał nie tylko Twoją i moją .... do całowania |
|
|
|
 |
LoLo

Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 110 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-20, 19:54
|
|
|
Może to robić w czasie słuchania Radia Maryja (nie obrażając tu nikogo) |
_________________ Podczas jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.
 |
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-03-20, 19:58
|
|
|
oj tam, po co ma słuchać Radia Maryja... ja mu zaśpiewam... to będzie dla niego dobra tortura i jednocześnie kara za przenoszenie zlotu do Olsztyna |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-03-20, 20:18
|
|
|
http://www.c-b-w.pl/
Oficjalnie zlot się odbędzie, ale pod innym patronatem. |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-03-20, 20:20
|
|
|
| Patra napisał/a: | http://www.c-b-w.pl/
Oficjalnie zlot się odbędzie, ale pod innym patronatem. |
a zamiast mszy pod klasztorem będzie "czarna msza"? |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-03-20, 20:30
|
|
|
Mnie akurat by to pasowało |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
|
|