Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-03-19, 17:36   

soprano napisał/a:
Abaddon, ................. :D :D :D



następnym razem się postaraj i przyślij jednego porządnego... a nie gówniarzy którzy muszą być całą grupką żeby sobie poradzić :P
Profil Facebook
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-19, 19:06   

http://www.scigacz.pl/Roz...lane,17915.html

Warto poczytać komentarze- wychodzi na to, że ludziska walą na Cz-wę.
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-03-19, 21:15   

jeszcze jedno info
www.facebook.com/l.php?u=...LKsxj4psnGF4reA
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-03-19, 21:20   

Miki72, ja tam nie mogę nic czytać bo nie mam profilu noooo

[ Dodano: 2012-03-19, 21:21 ]
mg1989sos napisał/a:
soprano napisał/a:
Abaddon, ................. :D :D :D



następnym razem się postaraj i przyślij jednego porządnego... a nie gówniarzy którzy muszą być całą grupką żeby sobie poradzić :P


Zapamiętaj sobie drogi Michale, że ja sama spełniam swoje groźby i uwierz, że partactwa nie odwalam więc się pilnuj, a tak poważnie to odbierz cholera telefon bo dzwoniłam kilka razy i kicha.
 
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-03-19, 22:08   

soprano napisał/a:
Miki72, ja tam nie mogę nic czytać bo nie mam profilu noooo


każdy ma profil - Ty też, musisz tylko stanąć bokiem przy lustrze to zobaczysz.... :D :D

tu tekst

_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-03-19, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-19, 22:12   

no to jest niepowtarzalna szansa, zeby sie wcisnąc na miejsce Pana Węgorza i niezle zarobić
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-03-20, 15:49   

http://czestochowa.gazeta...ocyklistow.html

Cytat:
Prezydent Matyjaszczyk zaprasza motocyklistów
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Lewizna 
była Isztar :D


Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 321
Skąd: Wola (okolice SPS)
Wysłany: 2012-03-20, 18:02   

http://www.jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=7133

"Podczas zlotu, tak jak każdego roku, będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla najbiedniejszych z nas, dla Polaków, którzy pozostali na Kresach Rzeczypospolitej. Jeżeli dasz co najmniej 20 zł, otrzymasz pamiątkowy znaczek. (...) Proszę również o przywiezienie zabawek dla dzieci z sierocińców na Kresach Rzeczypospolitej. Rozdajemy te zabawki dzieciom polskim, litewskim, rosyjskim, białoruskim, ukraińskim. (...) I jeszcze jedna prośba – jeżeli słowa: Bóg, Honor, Ojczyzna nic dla Ciebie nie znaczą, jeżeli nie potrafisz zachować się w kościele – nie przyjeżdżaj – Jasnogórski Zlot nie jest dla Ciebie. Jedź na bazar do Częstochowy."

Co roku tak było?? Nic o tym nie słyszałam..

"Paniom Rączki całuję, a Panom mocno prawicę ściskam."

Całować to sobie może nie powiem kogo i nie powiem w co... A w sumie to powiem: MNIE! a w co to chyba już można się domyślić... :D ;)



To co? Jadziem na Czestochowę?? :D
Ostatnio zmieniony przez Lewizna 2012-03-20, 19:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
LoLo 


Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-03-20, 19:12   

Czytając wypociny tego Węgrzyna to krew mnie spokojnego człowieka zalewa. Nikt nie będzie mi mówił gdzie mam jechać i nie będzie za mnie decydował cyt Węgrzyna
"W tej sytuacji postanowiłem:

JASNA GÓRA 2012 IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w dniach 14-15 kwietnia 2012 roku odbędzie się w GIETRZWAŁDZIE k/ Olsztyna" albo

"jeżeli nie potrafisz zachować się w kościele – nie przyjeżdżaj – Jasnogórski Zlot nie jest dla Ciebie. Jedź na bazar do Częstochowy. W tym samym czasie będzie również bazar w Warszawie na Bemowie. W ubiegłym roku były 3 striptizerki i „show” co 30 min."
A co on myśli .... że motocykliści to bydło bez wychowania.

I tu coś nowego co wymyślił Węgrzyn Jasna Góra 2012 w Gietrzwałdzie Jasna Góra to chyba w Cz-wie

Jak nie będzie jakiej klęski to jadę do Cz-wy

A Węgrzyn to niech pocałuje mnie w .....
_________________
Podczas jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.
Ostatnio zmieniony przez LoLo 2012-03-20, 19:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lewizna 
była Isztar :D


Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 321
Skąd: Wola (okolice SPS)
Wysłany: 2012-03-20, 19:35   

LoLo napisał/a:
A Węgrzyn to niech pocałuje mnie w .....


Po komentarzach pod artykułami i na forum, widzę, że będzie miał nie tylko Twoją i moją .... do całowania :D
 
 
 
LoLo 


Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-03-20, 19:54   

Może to robić w czasie słuchania Radia Maryja :> (nie obrażając tu nikogo) ;)
_________________
Podczas jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.
 
 
Lewizna 
była Isztar :D


Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 321
Skąd: Wola (okolice SPS)
Wysłany: 2012-03-20, 19:58   

oj tam, po co ma słuchać Radia Maryja... ja mu zaśpiewam... to będzie dla niego dobra tortura i jednocześnie kara za przenoszenie zlotu do Olsztyna :D
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-03-20, 20:18   

http://www.c-b-w.pl/

Oficjalnie zlot się odbędzie, ale pod innym patronatem.
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-03-20, 20:20   

Patra napisał/a:
http://www.c-b-w.pl/

Oficjalnie zlot się odbędzie, ale pod innym patronatem.


a zamiast mszy pod klasztorem będzie "czarna msza"?
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-03-20, 20:30   

Mnie akurat by to pasowało :D
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/