|
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!! |
| Autor |
Wiadomość |
Shrekula
z Łosienia

Motocykl: xj900 S
Imię: Maciej
Wiek: 41 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 379 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-02, 21:17
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=JczNg4wfLBY
Tutaj facet nakręcił cały nasz przejazd, policzyłem było nas 70 szt!!!!!
W końcu wiemy ile nas było |
_________________ Żyj szybko, kochaj mocno i nie patrz za siebie.
Za siebie tylko w lusterka. SPRAWDŹ DWA RAZY |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-02, 21:38
|
|
|
A doliczyłeś ściganych? Pod Urzędem w Sosnowcu Simpson naliczył 80 maszyn
[ Dodano: 2012-12-02, 21:43 ]
| rafrusek napisał/a: | Thx wszystkim za miło spędzony czas. Organizatorom oczywiście gratuluję No i ten tego komu mam oddać pasek Jak ktoś wie to niech powie |
Gia chyba wie kto |
|
|
|
 |
Orla

Motocykl: BRAK
Imię: Aleksandra
Dołączyła: 27 Maj 2012 Posty: 110 Skąd: Zawiercie
|
Wysłany: 2012-12-02, 21:52
|
|
|
No mnie ale to przy okazji , nie spieszy się . Ciesze się że mogłam pomóc koledze |
_________________ 2moro I close the door 2 the past , open the door 2 the future ,take the deep breath , step on through & start a new chapter in my life. |
| Ostatnio zmieniony przez Orla 2012-12-02, 22:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-12-02, 22:02
|
|
|
| Shrekula napisał/a: | http://www.youtube.com/watch?v=JczNg4wfLBY
Tutaj facet nakręcił cały nasz przejazd, policzyłem było nas 70 szt!!!!!
W końcu wiemy ile nas było |
mistrz drugiego planu ... co ten kolo robił na rusztowaniu ? |
_________________
 |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
Waldi59
Motocykl: dwa nakedy
Imię: Waldemar
Dołączył: 06 Wrz 2012 Posty: 77 Skąd: Mysłowice
|
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-12-03, 00:06
|
|
|
ale fajne Patra! dzięki za kilka szczególnie fajnych sztuk |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-12-03, 00:13
|
|
|
| Special for You ^^ |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-12-03, 00:20
|
|
|
Pełen szacun dla Was |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-12-03, 00:49
|
|
|
| Patra napisał/a: | | Special for You ^^ |
dzięks |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
rafrusek

Motocykl: CB 500 S
Imię: Rafał
Wiek: 42 Dołączył: 29 Maj 2012 Posty: 83 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-03, 11:33
|
|
|
| Orla napisał/a: | No mnie ale to przy okazji , nie spieszy się . Ciesze się że mogłam pomóc koledze | ehhh a już miałem nadzieję że nikt się po niego nie zgłosi hehe Oki w takim razie przy najbliższej okazji oddam i jeszcze raz thx |
|
|
|
 |
Vojth
Motocykl: Hania
Imię: Wojtek
Dołączył: 01 Lis 2012 Posty: 7 Skąd: Kato
|
Wysłany: 2012-12-03, 12:56
|
|
|
Witajcie, poniżej 9 minut parady.
http://youtu.be/NZYr1fVWG08
Osoby zarejestrowane na YT proszę o "uniesienie kciuka w górę". Kolega Marcin z grafitowej Volvicy która nas co chwila mijała będzie na pewno zadowolony! LwG |
|
|
|
 |
Żabka

Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33 Dołączyła: 05 Maj 2012 Posty: 1972 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-03, 13:01
|
|
|
Tak Butan też sądzę że ta fotka ma coś w sobie |
_________________ Królowa swego losu, księżniczka własnej bajki. |
|
|
|
 |
Tomek 0707
chopek
Motocykl: suzuki intruder vs800
Imię: Tomek
Wiek: 48 Dołączył: 23 Kwi 2011 Posty: 33 Skąd: Ruda Slaska
|
Wysłany: 2012-12-03, 13:43
|
|
|
| Patra, wszystkie zdjecia super ale zakonnicy na moto jeszcze nie bylo |
|
|
|
 |
|
|