|
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!! |
| Autor |
Wiadomość |
Waldi59
Motocykl: dwa nakedy
Imię: Waldemar
Dołączył: 06 Wrz 2012 Posty: 77 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2012-12-02, 15:36
|
|
|
Mikołaje w Domu Dziecka Katowice ul.Rybnicka  |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-02, 15:46
|
|
|
Sosnowiec DD z Koszalińskiej też już się ugośliło i wszyscy zadowoleni, Dąbrowa Górnicza też mi się już zgłaszała i też wszystko super wyszło. Proszę resztę ekip o zgłaszanie jak było
A TERAZ KRÓTKO ALE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY SIĘ DO TEGOROCZNYCH MOTOMIKOŁAJÓW PRZYCZYNILI, JESTEŚCIE WIELCY I GODNI ZAUFANIA SZACUN DLA WSZYSTKICH. |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-12-02, 16:05, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2012-12-02, 16:10
|
|
|
EKIPA Z DD ul PIWNIKA PONUREGO 9 melduje sie ze sie wszystko udalo zgodnie z planem |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-12-02, 16:39
|
|
|
Jako piereszy z ekipy DD Leopolda się melduje. Wszystko pięknie się udało i dzieciaki wraz z siostrami zakonnymi super zadowolone. Szczególnie z przejażdżek na motórach :-)
Reszta niech się melduje. |
| Ostatnio zmieniony przez Ali72 2012-12-02, 16:41, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
NIKITA

Motocykl: Honda Shadow VT500C
Imię: Lidia
Wiek: 57 Dołączyła: 20 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-02, 17:39
|
|
|
Ekipa DD Brynicy z Kato melduje swój powrót! Było przesympatycznie, bawiliśmy sie z dzieciakami na całego! Uśmiechy tych dzieciaczków - bezcenne!!!
A w ramach pożegnania sezonu, zaliczyliśmy jeszcze wycieczke do Chorzowskiego
Mamy kupę fotek, wkleimy później
SOPRANO odwaliłaś kawał dobrej roboty, oby tak dalej!!!
[ Dodano: 2012-12-02, 18:05 ]
Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki LwG!
https://picasaweb.google.com/102029124707648152669/MotomikoAje2012?authkey=Gv1sRgCOKU4f_P1PqTIw |
_________________ Mój Anioł Stróż lata z prędkością 120km/h. Ja nie zamierzam go wyprzedzać! |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2012-12-02, 18:13
|
|
|
hehehe ale wiecie co sobie mysle ze wszyscy lub wiekszosc po imprezie pojechali do maka |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-02, 18:50
|
|
|
Potwierdzam, DD z Leopolda czyli Jadwiżanki - było SUPER
W siłowaniu na rękę Mikołaje nie mieli żadnych szans sromotna porażka do zera
TVS nadała bardzo fajny news o nas |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
| Ostatnio zmieniony przez Pure_Evil 2012-12-02, 18:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-12-02, 19:16
|
|
|
Ekipa z Kato Plebiscytowa też melduje wykonanie zadania
Dzięki za imprezkę, szacun soprano! Jesteście wielcy!! |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
Żabka

Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33 Dołączyła: 05 Maj 2012 Posty: 1972 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
robher

Motocykl: Honda CBR XX
Imię: Robert
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 26 Skąd: Ruda Śląska
|
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
Lipkens
Motocykl: XJ900A, AFRICA
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 1267 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-02, 20:58
|
|
|
| Fajnie to wszystko znowu wyszlo. Dzieciaki i siostry jadwizanki daly rade ;] |
_________________ Four wheels move the body, two wheels move the soul. |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
|
|
|
 |
rafrusek

Motocykl: CB 500 S
Imię: Rafał
Wiek: 42 Dołączył: 29 Maj 2012 Posty: 83 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-02, 21:16
|
|
|
Thx wszystkim za miło spędzony czas. Organizatorom oczywiście gratuluję No i ten tego komu mam oddać pasek Jak ktoś wie to niech powie |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
|
|