Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!!
Autor Wiadomość
Waldi59 

Motocykl: dwa nakedy
Imię: Waldemar
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 77
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2012-12-02, 15:36   

Mikołaje w Domu Dziecka Katowice ul.Rybnicka
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-12-02, 15:46   

Sosnowiec DD z Koszalińskiej też już się ugośliło i wszyscy zadowoleni, Dąbrowa Górnicza też mi się już zgłaszała i też wszystko super wyszło. Proszę resztę ekip o zgłaszanie jak było :)


A TERAZ KRÓTKO ALE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY SIĘ DO TEGOROCZNYCH MOTOMIKOŁAJÓW PRZYCZYNILI, JESTEŚCIE WIELCY I GODNI ZAUFANIA SZACUN DLA WSZYSTKICH.
Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-12-02, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2012-12-02, 16:10   

EKIPA Z DD ul PIWNIKA PONUREGO 9 melduje sie ze sie wszystko udalo zgodnie z planem !!
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
Ali72 

Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Silesia
Wysłany: 2012-12-02, 16:39   

Jako piereszy z ekipy DD Leopolda się melduje. Wszystko pięknie się udało i dzieciaki wraz z siostrami zakonnymi super zadowolone. Szczególnie z przejażdżek na motórach :-)
Reszta niech się melduje.
Ostatnio zmieniony przez Ali72 2012-12-02, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
NIKITA 


Motocykl: Honda Shadow VT500C
Imię: Lidia
Wiek: 57
Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-02, 17:39   

Ekipa DD Brynicy z Kato melduje swój powrót! Było przesympatycznie, bawiliśmy sie z dzieciakami na całego! Uśmiechy tych dzieciaczków - bezcenne!!!
A w ramach pożegnania sezonu, zaliczyliśmy jeszcze wycieczke do Chorzowskiego ;) :P

Mamy kupę fotek, wkleimy później

SOPRANO odwaliłaś kawał dobrej roboty, oby tak dalej!!!

[ Dodano: 2012-12-02, 18:05 ]
Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki :) LwG!

https://picasaweb.google.com/102029124707648152669/MotomikoAje2012?authkey=Gv1sRgCOKU4f_P1PqTIw
_________________
Mój Anioł Stróż lata z prędkością 120km/h. Ja nie zamierzam go wyprzedzać!
 
 
 
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2012-12-02, 18:13   

hehehe ale wiecie co sobie mysle ze wszyscy lub wiekszosc po imprezie pojechali do maka :D
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-02, 18:50   

Potwierdzam, DD z Leopolda czyli Jadwiżanki - było SUPER :D

W siłowaniu na rękę Mikołaje nie mieli żadnych szans :D sromotna porażka do zera :D


TVS nadała bardzo fajny news o nas :D
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
Ostatnio zmieniony przez Pure_Evil 2012-12-02, 18:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
martinirose78 


Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 1017
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 2012-12-02, 19:16   

Ekipa z Kato Plebiscytowa też melduje wykonanie zadania :D

Dzięki za imprezkę, szacun soprano! Jesteście wielcy!! :D :D
_________________
"Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze"
 
 
Żabka 


Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 1972
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-02, 20:25   

To i ja wstawię zdjęcia :D
I dziękuję wam bardzo :) Było super !. Dzieciaki przeszczęśliwe !. Jesteście meeeega :D

https://picasaweb.google.com/113730809505735681687/MotoMikoAje?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMTl8JOzjcbXew&feat=directlink
_________________
Królowa swego losu, księżniczka własnej bajki.
Profil Facebook
 
 
 
robher 


Motocykl: Honda CBR XX
Imię: Robert
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 26
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-12-02, 20:46   

Motomikołaje w TVS
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-02, 20:49   

To i moje zdjęcia 2 grudzień

https://plus.google.com/photos/112308386232674667579/albums/5817417353731131617


A te z 1 grudnia

https://plus.google.com/photos/112308386232674667579/albums/5817012052410188065
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
Ostatnio zmieniony przez Karolina 2012-12-02, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lipkens 

Motocykl: XJ900A, AFRICA
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 1267
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-02, 20:58   

Fajnie to wszystko znowu wyszlo. Dzieciaki i siostry jadwizanki daly rade ;]
_________________
Four wheels move the body, two wheels move the soul.
 
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-02, 21:10   

To ja też wstawię tu swoje fotki :D
https://picasaweb.google.com/102630539100504149897/MotomikoAje201202?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO-zyL6yhobMpQE&feat=directlink
I do następnego ..... bo warto :)

[ Dodano: 2012-12-02, 21:16 ]
Marty, fotka nr 31 mnie się podoba :D ma treść :)
 
 
rafrusek 


Motocykl: CB 500 S
Imię: Rafał
Wiek: 42
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 83
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-02, 21:16   

Thx wszystkim za miło spędzony czas. Organizatorom oczywiście gratuluję ;) No i ten tego komu mam oddać pasek ?? :D Jak ktoś wie to niech powie :P
 
 
linka90 
Moderator
pyskaty złośliwiec


Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2836
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-02, 21:16   

Linkowate: https://picasaweb.google.com/114979217139358261138/2122012MotoMikoAje?authkey=Gv1sRgCIyLv-jc6PblGw#5817438338422562178
_________________
I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/