|
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!! |
| Autor |
Wiadomość |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-12-10, 11:47
|
|
|
| benek napisał/a: | Miki fajnie Wam wyszło.
|
Wam też pięknie |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
|
|
|
 |
Kriss_deValnor
Bolilol Forever :)

Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46 Dołączyła: 02 Cze 2012 Posty: 214 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2012-12-10, 12:41
|
|
|
Rewelacyjny Mikołaj Gratulacje |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez Kriss_deValnor 2012-12-10, 12:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-10, 14:53
|
|
|
Wystarczy popatrzeć na twarze dzieciaków .... super sprawa
Gratulacje ! |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-12-10, 16:48
|
|
|
| Miki, Benek gratuluje Wam dwóch świetnych akcji. Swietna sprawa ze to tak elegancko ogarniacie, gratulacje dal Was. |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-12-10, 17:29
|
|
|
| Yogi napisał/a: | | Miki, Benek gratuluje Wam dwóch świetnych akcji. |
Dzięki !
co prawda nie na moto ale odbijemy sobie na dzień dziecka ! |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-12-10, 18:12
|
|
|
| Miki72 napisał/a: | | Yogi napisał/a: | | Miki, Benek gratuluje Wam dwóch świetnych akcji. |
Dzięki !
co prawda nie na moto ale odbijemy sobie na dzień dziecka ! |
Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, najważniejsze że dzieciaki szczęśliwsze |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-10, 19:18
|
|
|
Dzięki za miłe słowa, oczywiście ta akcja jest efektem pracy i poświęconego czasu kilkunastu ludzi o dobrych sercach, którym radość dzieci sprawia jeszcze większą radość |
_________________ STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW |
|
|
|
 |
Stworek

Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012 Posty: 181 Skąd: Jaworzno
|
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
|
|
|
 |
Norsen

Motocykl: Kawasaki GPZ 500s
Imię: Krzysztof
Wiek: 34 Dołączył: 03 Gru 2012 Posty: 12 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-12-16, 00:38
|
|
|
@Soprano.
Oglądałem fotki, rewelacyjnie wam to wyszło, gratuluje!!! D |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|