Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!!
Autor Wiadomość
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-12-08, 22:17   

W uzupenieniu fotek Waldi59....
Tak było w Mysłowicach

Dzięki :)

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

https://picasaweb.google.com/112126059643228232449/MotomikoAje2012
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
benek 


Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 421
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-09, 21:58   

Tak było w Chorzowie :)

https://picasaweb.google.com/110309158632908129909/MotomikoAje08122012?authkey=Gv1sRgCOnvm7Hxy-aKhAE



Miki fajnie Wam wyszło.

Pozdrawiam
_________________
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-12-10, 11:47   

benek napisał/a:
Miki fajnie Wam wyszło.



Wam też pięknie :)
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
Kriss_deValnor 
Bolilol Forever :)


Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 214
Skąd: SBE
Wysłany: 2012-12-10, 12:41   

Rewelacyjny Mikołaj !! Gratulacje !!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kriss_deValnor 2012-12-10, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-10, 14:53   

Wystarczy popatrzeć na twarze dzieciaków .... super sprawa :)
Gratulacje !
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-12-10, 16:48   

Miki, Benek gratuluje Wam dwóch świetnych akcji. Swietna sprawa ze to tak elegancko ogarniacie, gratulacje dal Was.
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-12-10, 17:29   

Yogi napisał/a:
Miki, Benek gratuluje Wam dwóch świetnych akcji.


Dzięki !
co prawda nie na moto ale odbijemy sobie na dzień dziecka ! :D
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-12-10, 18:12   

Miki72 napisał/a:
Yogi napisał/a:
Miki, Benek gratuluje Wam dwóch świetnych akcji.


Dzięki !
co prawda nie na moto ale odbijemy sobie na dzień dziecka ! :D


Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, najważniejsze że dzieciaki szczęśliwsze :)
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
benek 


Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 421
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-10, 19:18   

Dzięki za miłe słowa, oczywiście ta akcja jest efektem pracy i poświęconego czasu kilkunastu ludzi o dobrych sercach, którym radość dzieci sprawia jeszcze większą radość :)
_________________
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW
 
 
Stworek 


Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 181
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2012-12-12, 16:21   

Nie widziałem żeby był link do tego filmiku :) Więc daje dzisiejsze znalezisko
http://www.youtube.com/watch?v=vKSwwIcywio
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-12-15, 12:28   

A tutaj fotki z Motomikołajów w Rudzie Śląskiej:

http://usmiechnakolach.pl...je-na-moto-2012
Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-12-15, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Norsen 


Motocykl: Kawasaki GPZ 500s
Imię: Krzysztof
Wiek: 34
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-12-16, 00:38   

@Soprano.
Oglądałem fotki, rewelacyjnie wam to wyszło, gratuluje!!! :D D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/