|
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!! |
| Autor |
Wiadomość |
Mariusz I
Motocykl: nie mam
Imię: Mariusz
Wiek: 37 Dołączył: 29 Maj 2011 Posty: 289 Skąd: SD Leka
|
Wysłany: 2012-11-30, 12:21
|
|
|
| ja wypadam bo auto wpadlo nam sorki |
_________________ Patra pozdrawiam |
|
|
|
 |
Żabka

Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33 Dołączyła: 05 Maj 2012 Posty: 1972 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-11-30, 12:29
|
|
|
Ja również samochodem będę |
_________________ Królowa swego losu, księżniczka własnej bajki. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2012-11-30, 21:59
|
|
|
Chyba znów czegoś doczytać nie potrafie. Gdzię sie w końcu konkternie spotykamy? Bo puki co mam wrażenie że będę jeździł w kółko Spodka w stroju Mikołaja aż mnie ktoś w końsu zgarnie do waritatkowa |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-01, 07:05
|
|
|
elemeledudek, spoko takich wariatów będzie więcej
Podjeżdżamy pod sam Spodek czyli na ten parking od frontu.
USTALENIA NA DZIEŃ DZISIEJSZY.
SAMOCHODY, KTÓRE ZABRAŁY PACZKI PROSZONE SĄ ABY PODJECHAŁY POD SPODEK O 11.30.......MOTOCYKLIŚCI ZBIERAJĄ SIĘ DO 12.00 POTEM RUSZAMY PARADĄ POD URZĄD MIASTA SKĄD PRZYDZIELENI: MOTOCYKLE - SAMOCHÓD Z PACZKAMI JEDZIEMY DO WYZNACZONYCH DOMÓW DZIECKA. PRZYPOMINAM, ŻE WKŁADAMY ZA SZYBY KARTKI Z ADRESEM DD ORAZ PLAKAT. |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-12-01, 14:52
|
|
|
fajne fotki Patra |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-01, 17:22
|
|
|
przepraszam, że dubluję wpisy, ale dla mnie to ważne...
HEEELP ME
Ludkowie, szukam transportowca ( 4 koła pod dachem) dla mojego młodego, bo jego tfu mamusia zakazała mi go jutro na moto wozić "bo zimno i zachoruje", a nie mam zamiaru się z francą później wykłócać.
Czy znajdzie się ktoś jadący puchą, kto "po drodze" zahaczy o Szopienice |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
robertobadzio
Motocykl: Yamaha Drag Star 650
Imię: Robert
Wiek: 49 Dołączył: 22 Lis 2012 Posty: 9 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-12-01, 20:26
|
|
|
Witam.
Strasznie załuje ale nie bedzie mnie jutro z wami siekło mnie w barku i nie dam rady jechać
Duchowo jestem z wami i dzieciaczkami. |
_________________ Robert |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-01, 20:34
|
|
|
| Jeżeli ktoś jest chętny to zbiórka Mikołajów odbędzie się o 11 15 pod Sosnowieckim Realem, skąd ruszymy do Katowic na rozpoczęcie parady MotoMikołaje 2012. |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Orla

Motocykl: BRAK
Imię: Aleksandra
Dołączyła: 27 Maj 2012 Posty: 110 Skąd: Zawiercie
|
Wysłany: 2012-12-01, 21:25
|
|
|
| Pure_Evil napisał/a: | przepraszam, że dubluję wpisy, ale dla mnie to ważne...
HEEELP ME
Ludkowie, szukam transportowca ( 4 koła pod dachem) dla mojego młodego, bo jego tfu mamusia zakazała mi go jutro na moto wozić "bo zimno i zachoruje", a nie mam zamiaru się z francą później wykłócać.
Czy znajdzie się ktoś jadący puchą, kto "po drodze" zahaczy o Szopienice |
Wyślij adres na pw zabiorę młodego , chyba że już ktoś był "pierwsiejszy" ode mnie |
_________________ 2moro I close the door 2 the past , open the door 2 the future ,take the deep breath , step on through & start a new chapter in my life. |
| Ostatnio zmieniony przez Orla 2012-12-01, 21:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-12-01, 21:47
|
|
|
| Cytat: | | Jeżeli ktoś jest chętny to zbiórka Mikołajów odbędzie się o 11 15 pod Sosnowieckim Realem, |
mam się już bać ?:D |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-12-01, 21:50
|
|
|
| Lew Alex napisał/a: | | Cytat: | | Jeżeli ktoś jest chętny to zbiórka Mikołajów odbędzie się o 11 15 pod Sosnowieckim Realem, |
mam się już bać ?:D |
Powiem standardowo.............. idz kup Cole |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-02, 09:38
|
|
|
UWAGA!!!!!
KTO MOŻE NIECH BIERZE MOTOCYKL, KTO NIE MOŻE JEDZIE AUTEM, BRAĆ TERMOSY Z GORĄCYMI NAPOJAMI /SAMOCHODZIARZE SPRAWCIE SIĘ PROSZĘ BO NIE KAŻDY MA MOŻLIWOŚĆ WZIĄC NA MOTO TERMOS/. JEŚLI KTOŚ NIE CHCE JECHAĆ W PARADZIE ZWŁASZCZA SAMOCHODEM NIECH JEDZIE POD URZĄD MIASTA W SOSNOWCU TAM ZOSTANIE PRZYDZIELONY DO SAMOCHODU Z PACZKĄ NA KONKRETNY DOM DZIECKA. PRZYPOMINAM TE DZIECI NA WAS LICZĄ I CZEKAJĄ |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-12-02, 15:08
|
|
|
|
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-02, 15:18
|
|
|
Ekipa Mikołajów z Suchej i Plebiscytowej melduje wykonanie zadania. Dzieciaki przeszczęśliwe Dziękujemy |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
|
|