Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!!
Autor Wiadomość
Mariusz I 

Motocykl: nie mam
Imię: Mariusz
Wiek: 37
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 289
Skąd: SD Leka
Wysłany: 2012-11-30, 12:21   

ja wypadam bo auto wpadlo nam sorki
_________________
Patra pozdrawiam
 
 
 
Żabka 


Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 1972
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-11-30, 12:29   

Ja również samochodem będę :)
_________________
Królowa swego losu, księżniczka własnej bajki.
Profil Facebook
 
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2012-11-30, 21:59   

Chyba znów czegoś doczytać nie potrafie. Gdzię sie w końcu konkternie spotykamy? Bo puki co mam wrażenie że będę jeździł w kółko Spodka w stroju Mikołaja aż mnie ktoś w końsu zgarnie do waritatkowa :)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-12-01, 07:05   

elemeledudek, spoko takich wariatów będzie więcej :D :D :D
Podjeżdżamy pod sam Spodek czyli na ten parking od frontu.

USTALENIA NA DZIEŃ DZISIEJSZY.

SAMOCHODY, KTÓRE ZABRAŁY PACZKI PROSZONE SĄ ABY PODJECHAŁY POD SPODEK O 11.30.......MOTOCYKLIŚCI ZBIERAJĄ SIĘ DO 12.00 POTEM RUSZAMY PARADĄ POD URZĄD MIASTA SKĄD PRZYDZIELENI: MOTOCYKLE - SAMOCHÓD Z PACZKAMI JEDZIEMY DO WYZNACZONYCH DOMÓW DZIECKA. PRZYPOMINAM, ŻE WKŁADAMY ZA SZYBY KARTKI Z ADRESEM DD ORAZ PLAKAT.
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-12-01, 14:11   

Dzień pierwszy za nami.
Trochę moich fot https://picasaweb.google.com/118434233641899466281/01122012rMotoMikoAjeCz1
Niestety grupowego na moim aparacie Pani nie zrobiła ;/
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
martinirose78 


Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 1017
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 2012-12-01, 14:52   

fajne fotki Patra :)
_________________
"Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze"
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-01, 17:22   

przepraszam, że dubluję wpisy, ale dla mnie to ważne...

HEEELP ME !!

Ludkowie, szukam transportowca ( 4 koła pod dachem) dla mojego młodego, bo jego tfu mamusia zakazała mi go jutro na moto wozić "bo zimno i zachoruje", a nie mam zamiaru się z francą później wykłócać.

Czy znajdzie się ktoś jadący puchą, kto "po drodze" zahaczy o Szopienice ??
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
robertobadzio 

Motocykl: Yamaha Drag Star 650
Imię: Robert
Wiek: 49
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2012-12-01, 20:26   

Witam.
Strasznie załuje ale nie bedzie mnie jutro z wami ;( siekło mnie w barku i nie dam rady jechać :(
Duchowo jestem z wami i dzieciaczkami.
_________________
Robert
 
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-01, 20:34   

Jeżeli ktoś jest chętny to zbiórka Mikołajów odbędzie się o 11 15 pod Sosnowieckim Realem, skąd ruszymy do Katowic na rozpoczęcie parady MotoMikołaje 2012.
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
Orla 


Motocykl: BRAK
Imię: Aleksandra
Dołączyła: 27 Maj 2012
Posty: 110
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2012-12-01, 21:25   

Pure_Evil napisał/a:
przepraszam, że dubluję wpisy, ale dla mnie to ważne...

HEEELP ME !!

Ludkowie, szukam transportowca ( 4 koła pod dachem) dla mojego młodego, bo jego tfu mamusia zakazała mi go jutro na moto wozić "bo zimno i zachoruje", a nie mam zamiaru się z francą później wykłócać.

Czy znajdzie się ktoś jadący puchą, kto "po drodze" zahaczy o Szopienice ??



Wyślij adres na pw zabiorę młodego :) , chyba że już ktoś był "pierwsiejszy" ode mnie
_________________
2moro I close the door 2 the past , open the door 2 the future ,take the deep breath , step on through & start a new chapter in my life.
Ostatnio zmieniony przez Orla 2012-12-01, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-12-01, 21:47   

Cytat:
Jeżeli ktoś jest chętny to zbiórka Mikołajów odbędzie się o 11 15 pod Sosnowieckim Realem,


mam się już bać ?:D
Profil Facebook
 
 
 
Largo 
Laluś - Czaruś


Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2081
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2012-12-01, 21:50   

Lew Alex napisał/a:
Cytat:
Jeżeli ktoś jest chętny to zbiórka Mikołajów odbędzie się o 11 15 pod Sosnowieckim Realem,


mam się już bać ?:D


Powiem standardowo.............. idz kup Cole :D
_________________
"Speeding. No one thinks big of you"

"Si vis pacem para bellum"
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-12-02, 09:38   

UWAGA!!!!!

KTO MOŻE NIECH BIERZE MOTOCYKL, KTO NIE MOŻE JEDZIE AUTEM, BRAĆ TERMOSY Z GORĄCYMI NAPOJAMI /SAMOCHODZIARZE SPRAWCIE SIĘ PROSZĘ BO NIE KAŻDY MA MOŻLIWOŚĆ WZIĄC NA MOTO TERMOS/. JEŚLI KTOŚ NIE CHCE JECHAĆ W PARADZIE ZWŁASZCZA SAMOCHODEM NIECH JEDZIE POD URZĄD MIASTA W SOSNOWCU TAM ZOSTANIE PRZYDZIELONY DO SAMOCHODU Z PACZKĄ NA KONKRETNY DOM DZIECKA. PRZYPOMINAM TE DZIECI NA WAS LICZĄ I CZEKAJĄ
:) :) :)
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2012-12-02, 15:08   

B)
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-12-02, 15:18   

Ekipa Mikołajów z Suchej i Plebiscytowej melduje wykonanie zadania. Dzieciaki przeszczęśliwe :) Dziękujemy
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/