Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!!
Autor Wiadomość
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-12-05, 19:43   

Waldi59 napisał/a:
Miki do którego DD jedziecie bo w Mysłowicach są podobno trzy ??


do tego :)
http://www.domdzieckamyslowice.pl/

dementuje jakoby mnie widziano w zeszła sobotę - nie było mnie ;(
O honor Diaveli zadbał MEC :D
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-12-05, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
benek 


Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 421
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-05, 21:01   

Gratuluje udanej akcji, widze po wypowiedziach ze akcja byla swietna.
My naszą akcję Motomikołajową robimy 8 grudnia w Chorzowie, ludzi o dobrym sercu nam w tym roku nie zabraklo i za to bardzo dziekujemy.
Swoja relacje oczywiscie tez tutaj zamiescimy :)
_________________
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 19:50   

Mam pomysł na przyszłoroczne Motomikołaje :)

http://www.cda.pl/video/6...biorka-po-meczu
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-12-06, 21:42   

Taaaaaaa a potem te miśki trzeba będzie sprzedać/co będzie masakrą/ albo utylizować..........maskotki w DD to raczej mało potrzebna rzecz, bardziej przydają się szkolne artykuły i wiele potrzebnych rzeczy użytku codziennego.

[ Dodano: 2012-12-06, 21:44 ]
Miki72, napisz jak Wam poszło proszę..........przyznam się bowiem, że słodycze jakie nam się uchowały przekazałam Mikiemu dla dzieci z DD w Mysłowicach.

Benek czekamy na relację, szkoda, że Kinga nie ma możliwości pisać bo Ona też podobno rusza z Motomikołajami w tą sobotę.
Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-12-06, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-12-06, 23:13   

soprano napisał/a:
Miki72, napisz jak Wam poszło proszę..........przyznam się bowiem, że słodycze jakie nam się uchowały przekazałam Mikiemu dla dzieci z DD w Mysłowicach.


pewno, że opowiem :)

mamy już art. szkolne i słodycze od DU



a za zebrany tysiączek zakupiliśmy dziś małe co nie co :)

_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-12-06, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
benek 


Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 421
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-06, 23:24   

Plakat
_________________
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-12-07, 01:05   

Współczuje pogody
_________________

Profil Facebook
 
 
 
Tomek 0707 
chopek

Motocykl: suzuki intruder vs800
Imię: Tomek
Wiek: 48
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2012-12-07, 09:46   

ja napewno bede i to na moto 9 grudzien 2012 ruda sląska chebzie 8.30 godz. :)
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-07, 14:45   

benek, z obserwacji mogę powiedzieć , że motocykle , parada , prezenty i cała otoczka jest miłym dodatkiem ale tak naprawdę to dzieciaki najbardziej czekają na tych gości ubranych na czerwono a im ich więcej tym lepiej :) . To że mikołaje przyjadą specjalnie właśnie do nich - to się najbardziej liczy .
Udanej imprezy ! :)
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-12-07, 21:04   

Tak sie paczki pakowało dla Mysłowic


_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
benek 


Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 421
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-07, 23:16   

a tak dla DD w Chorzowie

https://picasaweb.google.com/110309158632908129909/MikoAje?authkey=Gv1sRgCJ6Dx9Hv8Y3fNw
_________________
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-12-08, 12:17   

benek napisał/a:
a tak dla DD w Chorzowie

https://picasaweb.google.com/110309158632908129909/MikoAje?authkey=Gv1sRgCJ6Dx9Hv8Y3fNw


profesjonalnie - woow jestem pod wrażeniem


My już po wizycie - dzieci zachwycone - fotki się zgrywają - wkleję jutro
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
Waldi59 

Motocykl: dwa nakedy
Imię: Waldemar
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 77
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2012-12-08, 13:28   

pierwsza zdjęcia z telefonu już dzisiaj


 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-12-08, 14:33   

Gratki, następne dzieci zadowolone :)
 
 
 
Tomek 0707 
chopek

Motocykl: suzuki intruder vs800
Imię: Tomek
Wiek: 48
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2012-12-08, 22:11   

soprano, szkoda ze usuneli kilka postów co nie :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/