|
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!! |
| Autor |
Wiadomość |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-12-05, 19:43
|
|
|
| Waldi59 napisał/a: | Miki do którego DD jedziecie bo w Mysłowicach są podobno trzy |
do tego
http://www.domdzieckamyslowice.pl/
dementuje jakoby mnie widziano w zeszła sobotę - nie było mnie
O honor Diaveli zadbał MEC |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-12-05, 19:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-05, 21:01
|
|
|
Gratuluje udanej akcji, widze po wypowiedziach ze akcja byla swietna.
My naszą akcję Motomikołajową robimy 8 grudnia w Chorzowie, ludzi o dobrym sercu nam w tym roku nie zabraklo i za to bardzo dziekujemy.
Swoja relacje oczywiscie tez tutaj zamiescimy |
_________________ STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-06, 21:42
|
|
|
Taaaaaaa a potem te miśki trzeba będzie sprzedać/co będzie masakrą/ albo utylizować..........maskotki w DD to raczej mało potrzebna rzecz, bardziej przydają się szkolne artykuły i wiele potrzebnych rzeczy użytku codziennego.
[ Dodano: 2012-12-06, 21:44 ]
Miki72, napisz jak Wam poszło proszę..........przyznam się bowiem, że słodycze jakie nam się uchowały przekazałam Mikiemu dla dzieci z DD w Mysłowicach.
Benek czekamy na relację, szkoda, że Kinga nie ma możliwości pisać bo Ona też podobno rusza z Motomikołajami w tą sobotę. |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-12-06, 21:45, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-12-06, 23:13
|
|
|
| soprano napisał/a: | Miki72, napisz jak Wam poszło proszę..........przyznam się bowiem, że słodycze jakie nam się uchowały przekazałam Mikiemu dla dzieci z DD w Mysłowicach.
|
pewno, że opowiem
mamy już art. szkolne i słodycze od DU
a za zebrany tysiączek zakupiliśmy dziś małe co nie co
 |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Miki72 2012-12-06, 23:14, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-12-06, 23:24
|
|
|
| Plakat |
_________________ STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-12-07, 01:05
|
|
|
| Współczuje pogody |
_________________
 |
|
|
|
 |
Tomek 0707
chopek
Motocykl: suzuki intruder vs800
Imię: Tomek
Wiek: 48 Dołączył: 23 Kwi 2011 Posty: 33 Skąd: Ruda Slaska
|
Wysłany: 2012-12-07, 09:46
|
|
|
ja napewno bede i to na moto 9 grudzien 2012 ruda sląska chebzie 8.30 godz. |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-07, 14:45
|
|
|
benek, z obserwacji mogę powiedzieć , że motocykle , parada , prezenty i cała otoczka jest miłym dodatkiem ale tak naprawdę to dzieciaki najbardziej czekają na tych gości ubranych na czerwono a im ich więcej tym lepiej . To że mikołaje przyjadą specjalnie właśnie do nich - to się najbardziej liczy .
Udanej imprezy ! |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-12-07, 21:04
|
|
|
Tak sie paczki pakowało dla Mysłowic
 |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-12-08, 12:17
|
|
|
profesjonalnie - woow jestem pod wrażeniem
My już po wizycie - dzieci zachwycone - fotki się zgrywają - wkleję jutro |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
|
|
|
 |
Waldi59
Motocykl: dwa nakedy
Imię: Waldemar
Dołączył: 06 Wrz 2012 Posty: 77 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2012-12-08, 13:28
|
|
|
pierwsza zdjęcia z telefonu już dzisiaj
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-08, 14:33
|
|
|
Gratki, następne dzieci zadowolone |
|
|
|
 |
Tomek 0707
chopek
Motocykl: suzuki intruder vs800
Imię: Tomek
Wiek: 48 Dołączył: 23 Kwi 2011 Posty: 33 Skąd: Ruda Slaska
|
Wysłany: 2012-12-08, 22:11
|
|
|
soprano, szkoda ze usuneli kilka postów co nie |
|
|
|
 |
|
|