|
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!! |
| Autor |
Wiadomość |
Żabka

Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33 Dołączyła: 05 Maj 2012 Posty: 1972 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-11-24, 19:10
|
|
|
Hah kurcze o tym nie pomyślałam noo
A tak już zamówiłam strój śnieżynki/mikołajki |
_________________ Królowa swego losu, księżniczka własnej bajki. |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-11-24, 20:29
|
|
|
USTALENIA Z WCZORAJSZEGO ZEBRANIA:
1. Nadal zbieramy kasę, słodycze i środki chigieniczne dla dzieci.
2. Wszystkie zdobyte słodycze wieziemy do Bikersbooka w Wojkowicach gdzie mamy obiecaną powierzchnię magazynową oraz salę do pakowania paczek.
3. Wielkie pakowanie odbędzie się właśnie w Bikersbooku w Wojkowicach w piątek 30.11.2012r. o godz. 19.30
4. Po pakowaniu ustalimy jakie samochody pojadą do jakiego Domu Dziecka oraz kto będzie odpowiadał za ich dotarcie. Eskorta zostanie przydzielona po paradzie w niedzielę.
5. Na paradę spotykamy się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami na parkingu za Spodkiem o godz. 12.00 skąd jedziemy do Sosnowca a potem do dzieci. Za ściganych odpowiada Yogi i do Niego proszę zgłaszać kandydaturę
6. Bardzo prosimy wszystkich o nie rozjeżdżanie się po paradzie tylko przyłaczenie się do samochodów jadących do dzieci ze słodyczami i odwiedzenie ich uwierzcie, że z wielką radochą na Was czekają.
7. Minimum stroju mikołajowego to czapeczka ale jeśli jesteście w stanie to wkładajcie całe stroje no i oczywiście dosiadajcie motocykli
6. Jeśli są pytania bądź jest jeszcze ktoś kto może dla nas coś załatwić dla dzieci to proszę pisać pw lub dzwonić 600 929 410 mamy ogromne potrzeby jeśli chodzi o prezenty dla dzieciaków.
7. Wizyta w Domu Dziecka dzieci najmłodszych w Sosnowcu na ul. Szczecińskiej odbędzie się w sobotę. Spotkanie o godz. 10.15 pod sosnowieckim Macdonaldsem koło Shela skąd z prezentami i na motocyklach jeśli pogoda pozwoli jedziemy do dzieci.
JEŚLI POGODA NIE POZWOLI PROSZĘ PRZYBYWAJCIE SAMOCHODAMI W STROJACH MIKOŁAJOWYCH NA PARKING POD URZĘDEM MIEJSKIM W SOSNOWCU UL. ZWYCIĘSTWA SKĄD PODZIELENI NA GRUPY POJEDZIEMY DO DZIECI
Choć nie biorę innej opcji pod uwagę jak pojechanie na moto
[ Dodano: 2012-11-24, 20:35 ]
Aha i jeszcze jedno........listę Domów Dziecka jakie odwiedzimy zamieszczę w poniedziałek bo musimy je jeszcze douzgadniać.
[ Dodano: 2012-11-27, 16:36 ]
Wypisuję Domu Dziecka do jakich się wybieramy:
SOSNOWIEC
1. ul. Sucha 21
2. ul. Piwnika Ponurego 9
3. ul. Koszalińska 51
DĄBROWA GÓRNICZA
1. PRZYSTAŃ
ul. Jasna 29
KATOWICE
1) STANICA ul. Plebiscytowa 46
2) TĘCZA ul. Rybnicka 1
3) ZAKĄTEK ul. Brynowska 70a plus ul. Kaszubska /Pure Evil potrzebny numer/ tutaj chyba dwie ekipy trzeba będzie posłać bo pomimo iż są pod jedną nazwą dzieci są podzielone na dwa domy.
4) JADWIŻANKI (zakonnice) ul. Leopolda 1
5) BOROMEUSZKI (Szopienice) ul. Brynicy 14
SARNÓW
Tym DD zajmuje się Klub VC1978
PRZYPOMINAM, ŻE DO DZIECI NAJMŁODSZYCH JEDZIEMY W SOBOTĘ.
Zbiórka 10.15 pod sosnowieckim Macdonaldsem tym koło Shela i A1. |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-11-28, 23:39
|
|
|
DK 86 |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-11-29, 16:02
|
|
|
| soprano napisał/a: | KATOWICE
1) STANICA ul. Plebiscytowa 46
2) TĘCZA ul. Rybnicka 1,
3) ZAKĄTEK ul. Brynowska 70a plus ul. Kaszubska /Pure Evil potrzebny numer/ tutaj chyba dwie ekipy trzeba będzie posłać bo pomimo iż są pod jedną nazwą dzieci są podzielone na dwa domy.
4) JADWIŻANKI (zakonnice) ul. Leopolda 1
5) BOROMEUSZKI (Szopienice) ul. Brynicy 14 |
KATOWICE
1) STANICA ul. Plebiscytowa 46
2) TĘCZA ul. Rybnicka 1, plus Kaszubska 16 tutaj chyba dwie ekipy trzeba będzie posłać bo pomimo iż są pod jedną nazwą dzieci są podzielone na dwa domy.
3) ZAKĄTEK ul. Brynowska 70a
4) JADWIŻANKI (zakonnice) ul. Leopolda 1
5) BOROMEUSZKI (Szopienice) ul. Brynicy 14
Chyba coś pomydełkowałem, z tymi domami, ale już wyjaśnione i podany dokładny adres. Za zamieszanie przepraszam. |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-11-29, 18:35
|
|
|
| Czy może ktoś wrzucić trase parady? |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-11-29, 19:42
|
|
|
| Patra napisał/a: | | Czy może ktoś wrzucić trase parady? |
Proszę |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-11-29, 20:24 Re: 02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!!
|
|
|
| soprano napisał/a: |
1. Jedziemy paradą przez dwa miasta kończymy najprawdopodobniej w centrum Sosnowca na Patelni |
Czyli jednak kończymy nie na patelni tylko pod urzędem miasta? |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-11-29, 20:30
|
|
|
| Kończymy pod Urzędem Miasta w Sosnowcu ul. Zwycięstwa na taką trasę mamy zgodę Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad z Oddziałem w Katowicach. |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-11-29, 20:31
|
|
|
| soprano, a co z moim pw w sprawie maskotek, bo muszę dać odpowiedź?? |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
| Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-11-29, 20:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-11-29, 20:33
|
|
|
| Napiszę tutaj, może te maskotki przywieźć ale niech je dobrze przebierze i da tylko te w baaaardzo dobrym stanie i już. |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-11-29, 20:38
|
|
|
OK, przekażę |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-11-30, 05:31
|
|
|
UWAGA!!!!!!!!!
NA NIEDZIELĘ POTRZEBNE JEST 10 SAMOCHODÓW DO PRZEWIEZIENIA PACZEK DO 10 DOMÓW DZIECKA. CHĘTNYCH PROSZĘ O SMS LUB TELEFON POD NUMER 600 929 410. |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-11-30, 05:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-11-30, 06:18
|
|
|
| Tak jak mówiłam na zebraniu- będę autem i nie ma problemu żebym coś wzięła. |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
dreed

Motocykl: DR 650SE SM
Imię: konrad
Dołączył: 08 Wrz 2012 Posty: 158 Skąd: Kce
|
Wysłany: 2012-11-30, 07:27
|
|
|
| moim jedzie kumpel plus jedno z firmy. |
|
|
|
 |
Kriss_deValnor
Bolilol Forever :)

Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46 Dołączyła: 02 Cze 2012 Posty: 214 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2012-11-30, 08:02
|
|
|
Ja też samochodem pojadę |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|