Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!!
Autor Wiadomość
Żabka 


Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 1972
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-11-24, 19:10   

Hah kurcze o tym nie pomyślałam noo :P
A tak już zamówiłam strój śnieżynki/mikołajki :P
_________________
Królowa swego losu, księżniczka własnej bajki.
Profil Facebook
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-11-24, 20:29   

USTALENIA Z WCZORAJSZEGO ZEBRANIA:

1. Nadal zbieramy kasę, słodycze i środki chigieniczne dla dzieci.
2. Wszystkie zdobyte słodycze wieziemy do Bikersbooka w Wojkowicach gdzie mamy obiecaną powierzchnię magazynową oraz salę do pakowania paczek.
3. Wielkie pakowanie odbędzie się właśnie w Bikersbooku w Wojkowicach w piątek 30.11.2012r. o godz. 19.30
4. Po pakowaniu ustalimy jakie samochody pojadą do jakiego Domu Dziecka oraz kto będzie odpowiadał za ich dotarcie. Eskorta zostanie przydzielona po paradzie w niedzielę.
5. Na paradę spotykamy się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami na parkingu za Spodkiem o godz. 12.00 skąd jedziemy do Sosnowca a potem do dzieci. Za ściganych odpowiada Yogi i do Niego proszę zgłaszać kandydaturę
6. Bardzo prosimy wszystkich o nie rozjeżdżanie się po paradzie tylko przyłaczenie się do samochodów jadących do dzieci ze słodyczami i odwiedzenie ich uwierzcie, że z wielką radochą na Was czekają.
7. Minimum stroju mikołajowego to czapeczka ale jeśli jesteście w stanie to wkładajcie całe stroje :) no i oczywiście dosiadajcie motocykli :)
6. Jeśli są pytania bądź jest jeszcze ktoś kto może dla nas coś załatwić dla dzieci to proszę pisać pw lub dzwonić 600 929 410 mamy ogromne potrzeby jeśli chodzi o prezenty dla dzieciaków.
7. Wizyta w Domu Dziecka dzieci najmłodszych w Sosnowcu na ul. Szczecińskiej odbędzie się w sobotę. Spotkanie o godz. 10.15 pod sosnowieckim Macdonaldsem koło Shela skąd z prezentami i na motocyklach jeśli pogoda pozwoli jedziemy do dzieci.

JEŚLI POGODA NIE POZWOLI PROSZĘ PRZYBYWAJCIE SAMOCHODAMI W STROJACH MIKOŁAJOWYCH NA PARKING POD URZĘDEM MIEJSKIM W SOSNOWCU UL. ZWYCIĘSTWA SKĄD PODZIELENI NA GRUPY POJEDZIEMY DO DZIECI :) :) :) :)
Choć nie biorę innej opcji pod uwagę jak pojechanie na moto :D :D :D

[ Dodano: 2012-11-24, 20:35 ]
Aha i jeszcze jedno........listę Domów Dziecka jakie odwiedzimy zamieszczę w poniedziałek bo musimy je jeszcze douzgadniać.

[ Dodano: 2012-11-27, 16:36 ]
Wypisuję Domu Dziecka do jakich się wybieramy:

SOSNOWIEC

1. ul. Sucha 21
2. ul. Piwnika Ponurego 9
3. ul. Koszalińska 51

DĄBROWA GÓRNICZA

1. PRZYSTAŃ
ul. Jasna 29

KATOWICE

1) STANICA ul. Plebiscytowa 46
2) TĘCZA ul. Rybnicka 1
3) ZAKĄTEK ul. Brynowska 70a plus ul. Kaszubska /Pure Evil potrzebny numer/ tutaj chyba dwie ekipy trzeba będzie posłać bo pomimo iż są pod jedną nazwą dzieci są podzielone na dwa domy.
4) JADWIŻANKI (zakonnice) ul. Leopolda 1
5) BOROMEUSZKI (Szopienice) ul. Brynicy 14

SARNÓW

Tym DD zajmuje się Klub VC1978

PRZYPOMINAM, ŻE DO DZIECI NAJMŁODSZYCH JEDZIEMY W SOBOTĘ.
Zbiórka 10.15 pod sosnowieckim Macdonaldsem tym koło Shela i A1.
 
 
 
martinirose78 


Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 1017
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 2012-11-28, 23:39   

soprano napisał/a:
A1

DK 86
_________________
"Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze"
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-11-29, 16:02   

soprano napisał/a:
KATOWICE

1) STANICA ul. Plebiscytowa 46
2) TĘCZA ul. Rybnicka 1,
3) ZAKĄTEK ul. Brynowska 70a plus ul. Kaszubska /Pure Evil potrzebny numer/ tutaj chyba dwie ekipy trzeba będzie posłać bo pomimo iż są pod jedną nazwą dzieci są podzielone na dwa domy.
4) JADWIŻANKI (zakonnice) ul. Leopolda 1
5) BOROMEUSZKI (Szopienice) ul. Brynicy 14


KATOWICE

1) STANICA ul. Plebiscytowa 46
2) TĘCZA ul. Rybnicka 1, plus Kaszubska 16 tutaj chyba dwie ekipy trzeba będzie posłać bo pomimo iż są pod jedną nazwą dzieci są podzielone na dwa domy.
3) ZAKĄTEK ul. Brynowska 70a
4) JADWIŻANKI (zakonnice) ul. Leopolda 1
5) BOROMEUSZKI (Szopienice) ul. Brynicy 14

Chyba coś pomydełkowałem, z tymi domami, ale już wyjaśnione i podany dokładny adres. Za zamieszanie przepraszam.
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-11-29, 18:35   

Czy może ktoś wrzucić trase parady?
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-11-29, 19:42   

Patra napisał/a:
Czy może ktoś wrzucić trase parady?


Proszę
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-11-29, 20:24   Re: 02.12.2012r. MOTOMIKOŁAJOWA MOBILIZJACJA !!!!!!!

soprano napisał/a:


1. Jedziemy paradą przez dwa miasta kończymy najprawdopodobniej w centrum Sosnowca na Patelni


Czyli jednak kończymy nie na patelni tylko pod urzędem miasta?
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-11-29, 20:30   

Kończymy pod Urzędem Miasta w Sosnowcu ul. Zwycięstwa na taką trasę mamy zgodę Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad z Oddziałem w Katowicach.
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-11-29, 20:31   

soprano, a co z moim pw w sprawie maskotek, bo muszę dać odpowiedź??
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-11-29, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-11-29, 20:33   

Napiszę tutaj, może te maskotki przywieźć ale niech je dobrze przebierze i da tylko te w baaaardzo dobrym stanie i już.
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-11-29, 20:38   

OK, przekażę :)
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-11-30, 05:31   

UWAGA!!!!!!!!!


NA NIEDZIELĘ POTRZEBNE JEST 10 SAMOCHODÓW DO PRZEWIEZIENIA PACZEK DO 10 DOMÓW DZIECKA. CHĘTNYCH PROSZĘ O SMS LUB TELEFON POD NUMER 600 929 410.
Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-11-30, 05:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-11-30, 06:18   

Tak jak mówiłam na zebraniu- będę autem i nie ma problemu żebym coś wzięła.
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
dreed 


Motocykl: DR 650SE SM
Imię: konrad
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 158
Skąd: Kce
Wysłany: 2012-11-30, 07:27   

moim jedzie kumpel plus jedno z firmy.
 
 
Kriss_deValnor 
Bolilol Forever :)


Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 214
Skąd: SBE
Wysłany: 2012-11-30, 08:02   

Ja też samochodem pojadę :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/