Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dowcipy
Autor Wiadomość
koralgor23 

Motocykl: yamaha
Imię: Romek
Wysłany: 2015-06-23, 14:49   

- Czy w pana rodzinie zdarzały się przypadki kazirodztwa?
- Tak.
- Wiele?
- Nie, mogę je policzyć na palcach jednej ręki.
- A dokładniej?
- Siedem. :zawstydzony

shogun_zag 

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Wysłany: 2015-06-26, 20:30   

Facet miał dosyć żony, dzieci i pracy w korporacji. Walnął tym wszystkim i wyjechał na wschód, do dziczy, tam, gdzie ludzka stopa z rzadka stąpa.
Zatrudnił sie przy wyrębie lasu ... w Tajdze.
Rąbie te drzewa, rąbie, aaaa ... hormony buzują, seksu brak :I
Poszedł więc do pobliskiego baru z myslą, że tam zaspokoi swe potrzeby. Zamówił setkę bimbruchy, drugą, trzecią ... na odwagę ... i pyta barmana:
... kolego, macie tu coś do bzykania, jakies panie, dziewczyny, stare, młode ... coś tego? :D
Barman na to ... Nie, ale jest Władimir Pawłowicz B)
Drwal się wściekł, że barman wziął go za kochającego inaczej, wypadł z baru wściekły i dalej w Tajgę rąbać drzewa :> :> :>
Mijają 3 miesiące, on rąbie te drzewa i rąbie i se myśli ... bzykać sie chce, kobitek brak, a co mi tam, i tak mnie tu nie znają, niech będzie ten ich Władimir Pawłowicz :I
Idzie do baru, setka, druga, trzecia ... na odwagę ... i mówi do barmana ...
Wiesz, przemyślałem wszystko, niech będzie ten Władimir Pawłowicz, ale mogą o tym wiedzieć tylko 3 osoby ... ja, ty i Władimir Pawłowicz :zawstydzony
Barman kręci głową i mówi ... nie da rady stary, minimum 7 osób!!!
Jak to 7 osób!, skąd!!??? ... pyta drwal zdziwiony.
No boooo wieszzzz ... Władimir Pawłowicz za bardzo tego nie lubi i dodatkowych czterech chłopa musi go trzymać :D :D :D

koralgor23 

Motocykl: yamaha
Imię: Romek
Wysłany: 2015-07-01, 11:11   

Wychodzi baca przed chałupę, przeciąga się i wola:
- Jaki piękny dzionek!
A echo z przyzwyczajenia:
- ... Mać, mać, mać...!

waludi 

Motocykl: honda shadow VT 600
Imię: waldek
Wysłany: 2017-10-16, 17:29   

Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie \"z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka\", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.
Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.
Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za motocyklem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim motocyklu i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednim kole mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.
Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

[ Dodano: 2017-12-29, 11:50 ]
Spróbujcie to przeczytać

Okydrcie - tkylo mdąrzy lduzie mgoą to przczyteać.
Nie moegałm ueiwrzyć że waśłciiwe młgoem zozureimć co cztyam. Fenoemen słiy lukidzego mógzu. Weułdg odykcira na Uinerwtesycie Cmabrigde, nie wżane w jaiekj kleojonści ułżoone są lietry w wryazie.Najawżnjszeią rzczeą jset żbey peirtszwa i otsanita letria błya na waśłciywm meijcsu. Rszeta mżoe być uożołna gdizeklowiek a i tak wcąiż mżemoy to bez porbelmu perzytczać. Dzejie się tak daltgeo bo ldzuki mzóg nie cztya kadeżj poejdnczyej ltiery, ale słwoa jkao cłaśoć. Neiasmowtie? tak... Jak zwasze mśylaełm że otrogarfia jset wżana...! Jśeli mżesz to prezcztyać, perzśilj daelj...

czyli dla chcącego nic trudnego

Odpowiedz do tematu