Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogoda
Autor Wiadomość
majzur 
michal_mazur

Motocykl: kawasaki kmx 125
Imię: Michał
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-15, 21:25   

u mnie dzisiaj -3 ale jak juz biegi naprawiłęto musiałem sie przejechać... niby tylko 30 minut ale zawsze... w dodotku nowe ciuchy musiałme przetestować...
_________________
Do, or die
 
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-02-15, 22:00   

hardcory :D , już na sama myśl o jeździ przy -3 robi sie zimno :D , Wy już latacie a ja motór kończe składać... i zostało mi kilkanaście luźnych elementów które nie wiem gdzie włożyć...joke z tym ostatnim oczywiście :D


Ja tam poczekam na +8, +10 :P
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-16, 03:25   

dla mnie temperatura zaporowa to dopiero 0,00001'C :D
czyli po ludzku cokolwiek na plusie, tak żebym jeszcze czuł palce na klamkach :P
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-16, 12:07   

Mi tam dzis sie pogoda spodobla:P pare winkli zaliczylem 2 jak z przodu tez sie pokazala bo reka z mrozu troche opadla w dol
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Damian i Mizi 


Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2013-03-19, 00:20   

własnie od ponad godziny sypie śnieg!

_________________
O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2013-03-19, 08:27   

Toś odkopał temat. Wprost spod tego śniegu ;)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Damian i Mizi 


Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2013-03-19, 18:35   

mozna połączyć jedno i drugie :)

_________________
O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
Ostatnio zmieniony przez Damian i Mizi 2013-03-19, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-20, 20:51   

o! mój post sprzed dwóch lat! :D
 
 
vieto 


Motocykl: black bandzior 1200 N :)
Imię: Maciek
Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 11
Skąd: chorzów / k-ce
Wysłany: 2013-03-29, 08:00   

http://youtu.be/go_qmRamTIE ;/
 
 
Damian i Mizi 


Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2013-03-29, 09:32   

w Piotrkowie pada snieg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry
_________________
O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 
 
 
Damian i Mizi 


Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2013-03-31, 17:17   

ja po prostu nie wierze co sie za oknem dzieje!!!

_________________
O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/