|
Pogoda |
| Autor |
Wiadomość |
majzur
michal_mazur
Motocykl: kawasaki kmx 125
Imię: Michał
Wiek: 30 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 41 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2011-02-15, 21:25
|
|
|
| u mnie dzisiaj -3 ale jak juz biegi naprawiłęto musiałem sie przejechać... niby tylko 30 minut ale zawsze... w dodotku nowe ciuchy musiałme przetestować... |
_________________ Do, or die |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-02-15, 22:00
|
|
|
hardcory , już na sama myśl o jeździ przy -3 robi sie zimno , Wy już latacie a ja motór kończe składać... i zostało mi kilkanaście luźnych elementów które nie wiem gdzie włożyć...joke z tym ostatnim oczywiście
Ja tam poczekam na +8, +10 |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-16, 03:25
|
|
|
dla mnie temperatura zaporowa to dopiero 0,00001'C
czyli po ludzku cokolwiek na plusie, tak żebym jeszcze czuł palce na klamkach |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-16, 12:07
|
|
|
| Mi tam dzis sie pogoda spodobla:P pare winkli zaliczylem 2 jak z przodu tez sie pokazala bo reka z mrozu troche opadla w dol |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
Wysłany: 2013-03-19, 00:20
|
|
|
własnie od ponad godziny sypie śnieg!
 |
_________________ O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2013-03-19, 08:27
|
|
|
Toś odkopał temat. Wprost spod tego śniegu |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
Wysłany: 2013-03-19, 18:35
|
|
|
mozna połączyć jedno i drugie
 |
_________________ O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 |
| Ostatnio zmieniony przez Damian i Mizi 2013-03-19, 18:35, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-03-20, 20:51
|
|
|
o! mój post sprzed dwóch lat! |
|
|
|
 |
vieto

Motocykl: black bandzior 1200 N :)
Imię: Maciek
Dołączył: 17 Mar 2013 Posty: 11 Skąd: chorzów / k-ce
|
|
|
|
 |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
Wysłany: 2013-03-29, 09:32
|
|
|
w Piotrkowie pada snieg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
_________________ O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 |
|
|
|
 |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
Wysłany: 2013-03-31, 17:17
|
|
|
ja po prostu nie wierze co sie za oknem dzieje!!!
 |
_________________ O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|