|
Pogoda |
| Autor |
Wiadomość |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-02-15, 07:18
|
|
|
| smigac sie da ale co do kominiarki to w niedziele pierwszy raz w zyciu cos przymarzlo mi do twarzy i byla to wlasnie kominiarka. |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-15, 08:28
|
|
|
dzis skapitulowalem... budze sie rano a tu - 10. Telefon do kumpla i do szkoly autem masakra... jutro popodbno ma byc na plusie. Chociaz ICM mowi, ze +2, +3 to max. |
|
|
|
 |
d1abol
czerwony dioboł
Motocykl: CBR F4i FS
Imię: Mateusz
Wiek: 37 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 254 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-02-15, 09:08
|
|
|
Wczoraj lecialem na moto po roze dla Panny... mialem podobna sytuacje co kolega wyzej, kominiarka pieknie przymarzla mi do ryja
W kazdym razie na razie odpuszczam sobie latanie. Sprzet sie inaczej zachowuje, boje sie, ze za mocno zloze sie w zakrecie i zalicze szlifa, mroz doskwiera... no i puszkarze, tyle wymuszen mialem przez te kilka dni, ze szkoda gadac |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-15, 12:07
|
|
|
| d1abol nie ty jeden ;p na takim sprzecie nie da sie normalnie jezdzic;p a to jak nie kominiara to jakis szalik na karczycho bo potem to ani ciepla żonka nie pomoze |
_________________ ni |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-15, 17:41
|
|
|
| jedzie ktoś na chódów w czw? bo mnie troche to przerasta chyba bo musiałbym z rana na uczelnie jechać a kończe o 18 to i tak juz pewnie nikogo nie będzie... |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-15, 17:48
|
|
|
| od czwartku pogoda ma sie zje... |
_________________ ni |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-02-15, 17:52
|
|
|
wiosnooo napier****j
no nic zostaje czekanie na dodatnie temp.
w slonku nawet cieplo, ale przy ziemi zimno. |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-15, 17:53
|
|
|
bo mnie cholera bierze jak np wygladam przez okno z uczelni a tam słoneczko grzeje suchutko i wogole cud miód tylko jak sie wyjdzie na dwór ten mróz... Byle do wiosny... a prawda taka że im bliżej ciepłych dni to bardziej chce się jeździc |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-15, 18:02
|
|
|
| Motor jak baba im dluzej czekasz tym bardziej ci sie chce;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-15, 18:04
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | Motor jak baba im dluzej czekasz tym bardziej ci sie chce;p |
A jeszcze jak sobie w między czasie spróbujesz tak troche to juz wogóle
haha |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
mcperson

Motocykl: Yamaha FZ6
Imię: Piotrek
Wiek: 38 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 131 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2011-02-15, 18:08
|
|
|
Polatane aż 30 min bo wytrzymać nie można z zimna. Ale było pięknie.... Jak tak całą zimę puszką jezdzisz to nie można się przyzwyczaić do tej mocy:) Piękna sprawa... ale za zimno. |
_________________ Odważni żyją krótko ostrożni nie żyją wcale |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-15, 18:11
|
|
|
mcperson ja latam tak co dzien do serwisu i spowrotem predzej mi sie moto rozkraczy:D zimno nie ma:D jak sie silnika chyci
...
moto i baba to narkotyk
z tego nałogu wyjsc sie nie da |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-15, 18:14
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | moto i baba to narkotyk
z tego nałogu wyjsc sie nie da |
i tu "oczywista oczywistość" |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Krzysiek

Motocykl: C152
Imię: Krzysiek
Wiek: 45 Dołączył: 26 Sty 2011 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-15, 20:20
|
|
|
| A ja przygotowuje moto do sezonu żeby nie stanąć gdzieś w trasie, a temp. poniżej +15 to dla mnie kara. |
|
|
|
 |
mcperson

Motocykl: Yamaha FZ6
Imię: Piotrek
Wiek: 38 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 131 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2011-02-15, 20:32
|
|
|
| Za ciepło też nie dobrze ale +5 już jest dobre do jeżdzenia. |
_________________ Odważni żyją krótko ostrożni nie żyją wcale |
|
|
|
 |
|
|