Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogoda
Autor Wiadomość
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-02-15, 07:18   

smigac sie da ale co do kominiarki to w niedziele pierwszy raz w zyciu cos przymarzlo mi do twarzy i byla to wlasnie kominiarka.
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-15, 08:28   

dzis skapitulowalem... budze sie rano :D a tu - 10. Telefon do kumpla i do szkoly autem :P masakra... jutro popodbno ma byc na plusie. Chociaz ICM mowi, ze +2, +3 to max.
 
 
d1abol 
czerwony dioboł

Motocykl: CBR F4i FS
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 254
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-02-15, 09:08   

Wczoraj lecialem na moto po roze dla Panny... mialem podobna sytuacje co kolega wyzej, kominiarka pieknie przymarzla mi do ryja :D
W kazdym razie na razie odpuszczam sobie latanie. Sprzet sie inaczej zachowuje, boje sie, ze za mocno zloze sie w zakrecie i zalicze szlifa, mroz doskwiera... no i puszkarze, tyle wymuszen mialem przez te kilka dni, ze szkoda gadac :I
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-15, 12:07   

d1abol nie ty jeden ;p na takim sprzecie nie da sie normalnie jezdzic;p a to jak nie kominiara to jakis szalik na karczycho bo potem to ani ciepla żonka nie pomoze
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-15, 17:41   

jedzie ktoś na chódów w czw? bo mnie troche to przerasta chyba bo musiałbym z rana na uczelnie jechać a kończe o 18 to i tak juz pewnie nikogo nie będzie...
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-15, 17:48   

od czwartku pogoda ma sie zje...
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2011-02-15, 17:52   

wiosnooo napier****j
no nic zostaje czekanie na dodatnie temp.
w slonku nawet cieplo, ale przy ziemi zimno.
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-15, 17:53   

bo mnie cholera bierze jak np wygladam przez okno z uczelni a tam słoneczko grzeje suchutko i wogole cud miód tylko jak sie wyjdzie na dwór ten mróz... Byle do wiosny... a prawda taka że im bliżej ciepłych dni to bardziej chce się jeździc :(
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-15, 18:02   

Motor jak baba im dluzej czekasz tym bardziej ci sie chce;p
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-15, 18:04   

Mdevil napisał/a:
Motor jak baba im dluzej czekasz tym bardziej ci sie chce;p


A jeszcze jak sobie w między czasie spróbujesz tak troche to juz wogóle :P
haha
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
mcperson 


Motocykl: Yamaha FZ6
Imię: Piotrek
Wiek: 38
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 131
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2011-02-15, 18:08   

Polatane aż 30 min ;/ bo wytrzymać nie można z zimna. Ale było pięknie.... Jak tak całą zimę puszką jezdzisz to nie można się przyzwyczaić do tej mocy:) Piękna sprawa... ale za zimno.
_________________
Odważni żyją krótko ostrożni nie żyją wcale
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-15, 18:11   

mcperson ja latam tak co dzien do serwisu i spowrotem :P predzej mi sie moto rozkraczy:D zimno nie ma:D jak sie silnika chyci

...

moto i baba to narkotyk
z tego nałogu wyjsc sie nie da
Profil Facebook
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-15, 18:14   

Mdevil napisał/a:
moto i baba to narkotyk
z tego nałogu wyjsc sie nie da


i tu "oczywista oczywistość" :P :)
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Krzysiek 


Motocykl: C152
Imię: Krzysiek
Wiek: 45
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-15, 20:20   

A ja przygotowuje moto do sezonu żeby nie stanąć gdzieś w trasie, a temp. poniżej +15 to dla mnie kara.
 
 
mcperson 


Motocykl: Yamaha FZ6
Imię: Piotrek
Wiek: 38
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 131
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2011-02-15, 20:32   

Za ciepło też nie dobrze ale +5 już jest dobre do jeżdzenia.
_________________
Odważni żyją krótko ostrożni nie żyją wcale
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/