|
Pogoda |
| Autor |
Wiadomość |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2011-02-14, 19:31
|
|
|
Ja cały czas widzę skuterki.
Musi się dać |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-14, 20:05
|
|
|
He he
Ja też dziś latałem Na Brackiej w Kato spotkałem się z jakąś Frezarką na blachach STA |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2011-02-14, 20:06
|
|
|
| TNT napisał/a: | He he
Ja też dziś latałem Na Brackiej w Kato spotkałem się z jakąś Frezarką na blachach STA |
sami tywardziele - szacun |
|
|
|
 |
emarius

Motocykl: el'Bandito 1.2
Imię: Mariusz
Wiek: 44 Dołączył: 03 Gru 2010 Posty: 125 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2011-02-14, 20:17
|
|
|
| viral napisał/a: | Ja cały czas widzę skuterki.
Musi się dać |
Ha ha. Ja od zawsze twierdze ze Ci "prawdziwi" to na skuterach smigaja. Zima, snieg a Oni lataja |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:08
|
|
|
| Bo na dobrą sprawę, sezonu nie powinno się ani kończyć, ani rozpoczynać : ) |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
Robs85

Motocykl: SV650S
Imię: Robs
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 276 Skąd: Czerwionka
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:20
|
|
|
Ja równeż polecam ICM sprawdzalność bardzo wysoka, a korzystam już jakieś 3 lata.
A co do skuterków to dziś o godzinie 19 jechałem za kolesiem od Bełku, aż do Wiślanki pomykał +/- 70 dodam, że temperatura -5 i kolo miał jeansy , myślę że żadne kalesony pod spodem nic nie dały |
|
|
|
 |
mcperson

Motocykl: Yamaha FZ6
Imię: Piotrek
Wiek: 38 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 131 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:23
|
|
|
Na mnie kolej jutro juz mi zimnoooo... Jeszcze bym poczekał ale muszę jechać do serwisu na regulację zaworów i wymianę oleju w lagach... Już teraz trzeba czekać a co będzie gdy zaświeci bardziej słońce:) |
_________________ Odważni żyją krótko ostrożni nie żyją wcale |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:37
|
|
|
| a najlepsi sa goście z telepizzy którzy lataja nawet jak jest po -10 i snieg i lód na drodze... nogi szeroko i jazda co by pizza nie zamarzła ;p |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Gatuzo
Carpe diem...

Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41 Dołączył: 20 Gru 2010 Posty: 33 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:40
|
|
|
| Ziomki na ksuterkach to kozacy. nie raz się widzi jak z telepizzy w środku zimy zapieprzają na tych swoich czerwonych potworach. I mało tego że mróz i śnieg... oni w dżinsach i zwykłej kurteczce pomykają. Trochę mi ich szkoda, bo wiadomo, że to ich praca ale wielki szacun się należy za całą resztę. LwG |
_________________ GaTuZo |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:43
|
|
|
| i rekawiczki 3 pary takie na narty i wio.... ale wiesz... jak musi robic bo go sytuacja zmusza no to co poradzi... |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Gatuzo
Carpe diem...

Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41 Dołączył: 20 Gru 2010 Posty: 33 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:43
|
|
|
| kuba180 napisał/a: | | a najlepsi sa goście z telepizzy którzy lataja nawet jak jest po -10 i snieg i lód na drodze... nogi szeroko i jazda co by pizza nie zamarzła ;p |
3 minuty później dodaję odpowiedź i wychodzę na pisiora że piszę dokładnie to samo co Ty ciut wyżej ... |
_________________ GaTuZo |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:46
|
|
|
Gatuzo, zawsze mozesz powiedziećże niedowidzisz |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Gatuzo
Carpe diem...

Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41 Dołączył: 20 Gru 2010 Posty: 33 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:49
|
|
|
| kuba180 napisał/a: | Gatuzo, zawsze mozesz powiedziećże niedowidzisz |
Chyba szczypta prawdy w tym jest. Bo już nie pierwszy raz tak się wstrzeliłem hehehe. Trzeba iść zrobić badania okresowe. Może faktycznie mam oczy jakoś rozbiegane ... |
_________________ GaTuZo |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-14, 21:50
|
|
|
| Gatuzo napisał/a: | | Może faktycznie mam oczy jakoś rozbiegane ... |
w takim razie na skrzyżowaniach ogarniasz i prawą i lewą jednocześnie - wniosek jesteś bezpieczniejszy xD |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-14, 23:47
|
|
|
| powiem wam tak.. na moto da sie smigac w tej temperaturce jak ma ktos dobre rekawiczki i dobra kominiare to moze natrzaskac sporo klockow:P |
_________________ ni |
|
|
|
 |
|
|