Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogoda
Autor Wiadomość
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-02-14, 19:31   

Ja cały czas widzę skuterki.
Musi się dać ;)
Profil Facebook
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 20:05   

He he ;)
Ja też dziś latałem :P Na Brackiej w Kato spotkałem się z jakąś Frezarką na blachach STA ;)
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2011-02-14, 20:06   

TNT napisał/a:
He he ;)
Ja też dziś latałem :P Na Brackiej w Kato spotkałem się z jakąś Frezarką na blachach STA ;)


sami tywardziele - szacun
 
 
emarius 


Motocykl: el'Bandito 1.2
Imię: Mariusz
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Będzin
Wysłany: 2011-02-14, 20:17   

viral napisał/a:
Ja cały czas widzę skuterki.
Musi się dać ;)



Ha ha. Ja od zawsze twierdze ze Ci "prawdziwi" to na skuterach smigaja. Zima, snieg a Oni lataja :)
 
 
Dzik 


Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 630
Skąd: ST
Wysłany: 2011-02-14, 21:08   

Bo na dobrą sprawę, sezonu nie powinno się ani kończyć, ani rozpoczynać : )
_________________
Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki.
 
 
Robs85 


Motocykl: SV650S
Imię: Robs
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 276
Skąd: Czerwionka
Wysłany: 2011-02-14, 21:20   

Ja równeż polecam ICM sprawdzalność bardzo wysoka, a korzystam już jakieś 3 lata.

A co do skuterków to dziś o godzinie 19 jechałem za kolesiem od Bełku, aż do Wiślanki pomykał +/- 70 :) dodam, że temperatura -5 i kolo miał jeansy , myślę że żadne kalesony pod spodem nic nie dały :D
 
 
mcperson 


Motocykl: Yamaha FZ6
Imię: Piotrek
Wiek: 38
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 131
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2011-02-14, 21:23   

Na mnie kolej jutro juz mi zimnoooo... :D Jeszcze bym poczekał ale muszę jechać do serwisu na regulację zaworów i wymianę oleju w lagach... Już teraz trzeba czekać a co będzie gdy zaświeci bardziej słońce:)
_________________
Odważni żyją krótko ostrożni nie żyją wcale
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-14, 21:37   

a najlepsi sa goście z telepizzy którzy lataja nawet jak jest po -10 i snieg i lód na drodze... nogi szeroko i jazda co by pizza nie zamarzła ;p
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Gatuzo 
Carpe diem...


Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-14, 21:40   

Ziomki na ksuterkach to kozacy. nie raz się widzi jak z telepizzy w środku zimy zapieprzają na tych swoich czerwonych potworach. I mało tego że mróz i śnieg... oni w dżinsach i zwykłej kurteczce pomykają. Trochę mi ich szkoda, bo wiadomo, że to ich praca ale wielki szacun się należy za całą resztę. LwG
_________________
GaTuZo
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-14, 21:43   

i rekawiczki 3 pary takie na narty i wio.... ale wiesz... jak musi robic bo go sytuacja zmusza no to co poradzi...
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Gatuzo 
Carpe diem...


Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-14, 21:43   

kuba180 napisał/a:
a najlepsi sa goście z telepizzy którzy lataja nawet jak jest po -10 i snieg i lód na drodze... nogi szeroko i jazda co by pizza nie zamarzła ;p



3 minuty później dodaję odpowiedź i wychodzę na pisiora że piszę dokładnie to samo co Ty ciut wyżej ... :D
_________________
GaTuZo
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-14, 21:46   

Gatuzo, zawsze mozesz powiedziećże niedowidzisz :P
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Gatuzo 
Carpe diem...


Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-14, 21:49   

kuba180 napisał/a:
Gatuzo, zawsze mozesz powiedziećże niedowidzisz :P

Chyba szczypta prawdy w tym jest. Bo już nie pierwszy raz tak się wstrzeliłem :P hehehe. Trzeba iść zrobić badania okresowe. Może faktycznie mam oczy jakoś rozbiegane ... :D
_________________
GaTuZo
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-14, 21:50   

Gatuzo napisał/a:
Może faktycznie mam oczy jakoś rozbiegane ...


w takim razie na skrzyżowaniach ogarniasz i prawą i lewą jednocześnie - wniosek jesteś bezpieczniejszy xD :P
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-14, 23:47   

powiem wam tak.. na moto da sie smigac w tej temperaturce jak ma ktos dobre rekawiczki i dobra kominiare to moze natrzaskac sporo klockow:P
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/