|
Pogoda |
| Autor |
Wiadomość |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2011-02-12, 11:08
|
|
|
ja otworzyłem rano oczy, patrzę słoneczko odrazu mi się ryj uśmiechnął, ale szybko mina zrzedła, gdy wstałem i zobaczyłem śnieg |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2011-02-12, 11:20
|
|
|
| U mnie śniegu brak, ale -2 na termometrze mocno zniechęca. |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2011-02-12, 11:23
|
|
|
A u mnie snieg i -1 wiedziałem, że jak poskładam moto to się pogoda zjeb... no ale co zrobić, trzeba czekać |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-12, 11:50
|
|
|
| Staniol_ napisał/a: | | ja otworzyłem rano oczy, patrzę słoneczko odrazu mi się ryj uśmiechnął, ale szybko mina zrzedła, gdy wstałem i zobaczyłem śnieg |
Miałem dokładnie tak samo... tylko patrze ulice w miare suche, to lece, ptarze na termometr a tu dup -1 o.0
Czyli czekamy do wiosny dalej... |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Stean
Ślązak

Motocykl: ZX6R '98
Imię: Dawid
Wiek: 41 Dołączył: 06 Sty 2011 Posty: 144 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2011-02-12, 12:10
|
|
|
Jeszcze tylko 2 tygodnie.
Za dwa tygodnie już mają być dodatnie temperatury i to nawet w nocy, tylko że deszcze ale przynajmniej zmyją ten cały syf
Tak słoneczko ładnie świeci ale słupek rtęci nie napawa optymizmem
Pozdrawiam |
_________________ Pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-12, 12:15
|
|
|
| tyle się czekało to jeszcze 2 tygodnie mozna wytrzymać ;D |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-12, 12:45
|
|
|
Łee ja to teraz co dzien smigam moto pali na dotyk drogi suche slonko swieci tylko w dziuba troche zimno i w lapy;) |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-12, 13:16
|
|
|
ja przez te 3 dni smigałem co cieplej było troche ;p
o dziwo kawa po zimie zagadała od razu mimo aku zostawionego w motocyklu... |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-12, 20:50
|
|
|
a ja dzis mialem niezla mine jak wracalem z roboty. To, ze zimno to norma... ale wjezdzam se na droge, a tam snieg :/ i tylko rynny co/ auta wyjezdzily... xD ale jakos przejechalem jutro moze byc gorzej zobaczymy rano |
|
|
|
 |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-02-12, 21:26
|
|
|
Hee w Rybniku ok 9 rano padło kilka zdechłych płatek sniegu.
Potem 100 % słońca ale zimno było . |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-13, 00:06
|
|
|
| Jacek masz kuźwa zacięcie ;p |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2011-02-13, 12:11
|
|
|
Jeździ ktoś dziś? Ja się chyba przejadę, narazie +1st i na drogach w miare sucho |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-13, 12:20
|
|
|
| ja myslalem ale troche mnie temp odstrasza |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-13, 15:09
|
|
|
| wrocilem z roboty. nie polecam dzis jezdzic. miejscami na ulicach zamrzniete kaluze.. albo oblodzona jezdnia. Gdzie niegdzie nawet snieg lezy :/ |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2011-02-13, 15:33
|
|
|
Ja zrobiłem 40km, troche zimno
prawda, że miejscami lód i śnieg leży
 |
| Ostatnio zmieniony przez Staniol_ 2011-02-13, 15:37, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|