Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogoda
Autor Wiadomość
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-02-12, 11:08   

ja otworzyłem rano oczy, patrzę słoneczko odrazu mi się ryj uśmiechnął, ale szybko mina zrzedła, gdy wstałem i zobaczyłem śnieg ;/
 
 
 
Dzik 


Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 630
Skąd: ST
Wysłany: 2011-02-12, 11:20   

U mnie śniegu brak, ale -2 na termometrze mocno zniechęca.
_________________
Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki.
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-02-12, 11:23   

A u mnie snieg i -1 ;( wiedziałem, że jak poskładam moto to się pogoda zjeb... no ale co zrobić, trzeba czekać ;)
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-12, 11:50   

Staniol_ napisał/a:
ja otworzyłem rano oczy, patrzę słoneczko odrazu mi się ryj uśmiechnął, ale szybko mina zrzedła, gdy wstałem i zobaczyłem śnieg

Miałem dokładnie tak samo... tylko patrze ulice w miare suche, to lece, ptarze na termometr a tu dup -1 o.0
Czyli czekamy do wiosny dalej...
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Stean 
Ślązak


Motocykl: ZX6R '98
Imię: Dawid
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 144
Skąd: Bytom
Wysłany: 2011-02-12, 12:10   

Jeszcze tylko 2 tygodnie.
Za dwa tygodnie już mają być dodatnie temperatury i to nawet w nocy, tylko że deszcze ale przynajmniej zmyją ten cały syf :)

Tak słoneczko ładnie świeci ale słupek rtęci nie napawa optymizmem

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-12, 12:15   

tyle się czekało to jeszcze 2 tygodnie mozna wytrzymać ;D
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-12, 12:45   

Łee ja to teraz co dzien smigam :P moto pali na dotyk drogi suche slonko swieci tylko w dziuba troche zimno i w lapy;)
Profil Facebook
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-12, 13:16   

ja przez te 3 dni smigałem co cieplej było troche ;p
o dziwo kawa po zimie zagadała od razu mimo aku zostawionego w motocyklu...
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 20:50   

a ja dzis mialem niezla mine jak wracalem z roboty. To, ze zimno to norma... ale wjezdzam se na droge, a tam snieg :/ i tylko rynny co/ auta wyjezdzily... xD ale jakos przejechalem :) jutro moze byc gorzej :( zobaczymy rano :D
 
 
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-02-12, 21:26   

Hee w Rybniku ok 9 rano padło kilka zdechłych płatek sniegu.
Potem 100 % słońca ale zimno było .
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-13, 00:06   

Jacek masz kuźwa zacięcie ;p
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-02-13, 12:11   

Jeździ ktoś dziś? Ja się chyba przejadę, narazie +1st i na drogach w miare sucho ;)
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-13, 12:20   

ja myslalem ale troche mnie temp odstrasza
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 15:09   

wrocilem z roboty. nie polecam dzis jezdzic. miejscami na ulicach zamrzniete kaluze.. albo oblodzona jezdnia. Gdzie niegdzie nawet snieg lezy :/
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-02-13, 15:33   

Ja zrobiłem 40km, troche zimno :D

prawda, że miejscami lód i śnieg leży :D

Ostatnio zmieniony przez Staniol_ 2011-02-13, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/