Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogoda
Autor Wiadomość
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-13, 15:36   

i co z tego ze na dworze termometr pokazuje te 3 kreski jak od ziemi idzie zimno i trzyma... trudno panowie jakos przezyjemy ;p
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Rachol 


Motocykl: YAMAHA
Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd: SM
Wysłany: 2011-02-13, 16:29   

Staniol_ napisał/a:
Ja zrobiłem 40km, troche zimno :D



Obrazek




Staniol ja dopiero teraz zaczynam odtajac :D
 
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-02-13, 16:30   

Rachol napisał/a:
Staniol_ napisał/a:
Ja zrobiłem 40km, troche zimno :D



Obrazek




Staniol ja dopiero teraz zaczynam odtajac :D



Ja się ogrzałem farelką w garażu :D
 
 
 
Gatuzo 
Carpe diem...


Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-13, 17:24   

Dziś trochę polatałem, ale jednak jest jeszcze za zimno. Łapy mi zamarzły a śpiki mi wargi poprzecinały. Ale i tak warto było :) Drogi suche, jeszcze żeby było przynajmniej te 7 stopni.
_________________
GaTuZo
 
 
 
Dzik 


Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 630
Skąd: ST
Wysłany: 2011-02-13, 18:09   

130 km na kulane - oby do wiosny : )
_________________
Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki.
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2011-02-13, 21:06   

Gatuzo napisał/a:
śpiki mi wargi poprzecinały. Ale i tak warto było :)

dobrze że Ci baku nie porysowały ;)
a tak serio serio to dzisiejsza pogoda zza okna aż się serducho rwało na 2oo :)
jeszcze parę dni i będziemy śmigać z przyjemnością!
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-13, 23:11   

podobno jeszcze tydzien półtora...
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-13, 23:54   

a ci od pogody sami nie wiedza czy bedzie cieplo czy zimno ... oni tylko potrafia ludzi wqr...:P ja mam w zadzie te pogode latam teraz co dzien wazne ze moto trzyma sie drogi;p tylko troche ciepie na strzalkach:P
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 23:57   

No masz rację :D Dopiero zapowiadali mrozy po minus 20, a tu temperaturka koło zera lata :P W środę ma znów być kilka na plusie (w ICM jakoś wierzę, ma wysoką sprawdzalność :P ) zatem może w czwartek będzie więcej ludzi na Chudowie :P
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-02-14, 00:38   

w tym tygodniu chudowa nie popuszcze ! chyba ze bedzie po pas sniegu:D :> :>
Profil Facebook
 
 
 
Dzik 


Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 630
Skąd: ST
Wysłany: 2011-02-14, 08:31   

TNT, Przepowiadanie pogody na taki okres to jak wróżenie z fusów kawy, często pogoda 3 dni w przód im się nie sprawdza ;) ICM czasem też lubi szwankować ale tak na 90% jest porównywalny z tym co jest za oknem. Oby do marca, później już będzie tylko lepiej.

Gdybym w czwartek nie pracował do 19:00 to pewnie też bym się na Chudowie pokazał.
_________________
Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki.
 
 
slusar_o2 


Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 433
Skąd: Ruda Śl.
Wysłany: 2011-02-14, 14:33   

pogodę warto sprawdzać na dzień, góra dwa do przodu. Dalej jest bez sensu, bo tego nawet najstarsze żółwie nie wiedzą :P
_________________

http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/
 
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 14:34   

No zgodzę się, tak na 2 dni jest 97%, na 3 dni już około 65%.

Na ICM pogodę sprawdzam już chyba z 5 lat (wcześniej z powodu kolarstwa - teraz moto :P ), więc wiem co mówię ;)
 
 
kuba180 


Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 115
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-02-14, 18:36   

TNT napisał/a:
Na ICM pogodę sprawdzam już chyba z 5 lat (wcześniej z powodu kolarstwa - teraz moto ), więc wiem co mówię

i raczej większość ludzi którzy tam zaglądają mogą to potwierdzić :)
_________________
"...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."


 
 
 
emarius 


Motocykl: el'Bandito 1.2
Imię: Mariusz
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Będzin
Wysłany: 2011-02-14, 19:14   

Dziś wychodzę z pracy... a na parkingu zółta CBR 600 F4 ;o
Temperatura o 16:00 była -3stC a gość przyjechał na II zmianę więc będzie wracać po 22:00...
Jenak się da B)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/