|
Pogoda |
| Autor |
Wiadomość |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-13, 15:36
|
|
|
| i co z tego ze na dworze termometr pokazuje te 3 kreski jak od ziemi idzie zimno i trzyma... trudno panowie jakos przezyjemy ;p |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Rachol

Motocykl: YAMAHA
Wiek: 38 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 42 Skąd: SM
|
Wysłany: 2011-02-13, 16:29
|
|
|
| Staniol_ napisał/a: | Ja zrobiłem 40km, troche zimno
Obrazek |
Staniol ja dopiero teraz zaczynam odtajac |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2011-02-13, 16:30
|
|
|
| Rachol napisał/a: | | Staniol_ napisał/a: | Ja zrobiłem 40km, troche zimno
Obrazek |
Staniol ja dopiero teraz zaczynam odtajac |
Ja się ogrzałem farelką w garażu |
|
|
|
 |
Gatuzo
Carpe diem...

Motocykl: Suzuki SV650s
Imię: Karol
Wiek: 41 Dołączył: 20 Gru 2010 Posty: 33 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-13, 17:24
|
|
|
Dziś trochę polatałem, ale jednak jest jeszcze za zimno. Łapy mi zamarzły a śpiki mi wargi poprzecinały. Ale i tak warto było Drogi suche, jeszcze żeby było przynajmniej te 7 stopni. |
_________________ GaTuZo |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2011-02-13, 18:09
|
|
|
| 130 km na kulane - oby do wiosny : ) |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2011-02-13, 21:06
|
|
|
| Gatuzo napisał/a: | śpiki mi wargi poprzecinały. Ale i tak warto było |
dobrze że Ci baku nie porysowały
a tak serio serio to dzisiejsza pogoda zza okna aż się serducho rwało na 2oo
jeszcze parę dni i będziemy śmigać z przyjemnością! |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-13, 23:11
|
|
|
| podobno jeszcze tydzien półtora... |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-13, 23:54
|
|
|
| a ci od pogody sami nie wiedza czy bedzie cieplo czy zimno ... oni tylko potrafia ludzi wqr...:P ja mam w zadzie te pogode latam teraz co dzien wazne ze moto trzyma sie drogi;p tylko troche ciepie na strzalkach:P |
_________________ ni |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-13, 23:57
|
|
|
No masz rację Dopiero zapowiadali mrozy po minus 20, a tu temperaturka koło zera lata W środę ma znów być kilka na plusie (w ICM jakoś wierzę, ma wysoką sprawdzalność ) zatem może w czwartek będzie więcej ludzi na Chudowie |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-02-14, 00:38
|
|
|
w tym tygodniu chudowa nie popuszcze ! chyba ze bedzie po pas sniegu:D |
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2011-02-14, 08:31
|
|
|
TNT, Przepowiadanie pogody na taki okres to jak wróżenie z fusów kawy, często pogoda 3 dni w przód im się nie sprawdza ICM czasem też lubi szwankować ale tak na 90% jest porównywalny z tym co jest za oknem. Oby do marca, później już będzie tylko lepiej.
Gdybym w czwartek nie pracował do 19:00 to pewnie też bym się na Chudowie pokazał. |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
slusar_o2

Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 433 Skąd: Ruda Śl.
|
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-14, 14:34
|
|
|
No zgodzę się, tak na 2 dni jest 97%, na 3 dni już około 65%.
Na ICM pogodę sprawdzam już chyba z 5 lat (wcześniej z powodu kolarstwa - teraz moto ), więc wiem co mówię |
|
|
|
 |
kuba180

Motocykl: Kawasaki zr-7
Imię: Jakub
Wiek: 35 Dołączył: 29 Sty 2011 Posty: 115 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2011-02-14, 18:36
|
|
|
| TNT napisał/a: | | Na ICM pogodę sprawdzam już chyba z 5 lat (wcześniej z powodu kolarstwa - teraz moto ), więc wiem co mówię |
i raczej większość ludzi którzy tam zaglądają mogą to potwierdzić |
_________________ "...Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać...."

 |
|
|
|
 |
emarius

Motocykl: el'Bandito 1.2
Imię: Mariusz
Wiek: 44 Dołączył: 03 Gru 2010 Posty: 125 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2011-02-14, 19:14
|
|
|
Dziś wychodzę z pracy... a na parkingu zółta CBR 600 F4
Temperatura o 16:00 była -3stC a gość przyjechał na II zmianę więc będzie wracać po 22:00...
Jenak się da |
|
|
|
 |
|
|