|
Muza, niekoniecznie na moto ;) |
| Autor |
Wiadomość |
YGH
Motocykl: CerBeR F3 '96
Imię: Jaco
Dołączył: 10 Lis 2010 Posty: 1863 Skąd: ROW
|
Wysłany: 2010-12-17, 11:55
|
|
|
hahah największą gwiazdą w zespole perkusista |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
|
|
|
 |
Kedzior1994
Motocykl: Yamaha TZR 125 4DL Belgarda RR
Imię: Patryk
Dołączył: 30 Sty 2011 Posty: 249 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2011-02-04, 12:49
|
|
|
Wybaczcie, nie chciało mi się przeszukiwać całego tematu
Jest tu ktoś, kto lubi prawdziwą, ostrzejszą muzykę ?
Weźmy choćby Thrash Metallika, i te sprawy |
_________________ W życiu piękne są tylko chwile |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-02-04, 13:53
|
|
|
jesli metalike uważasz za prawdziwą ostrzejszą muzę, to sory jak dla mnie metalika skonczyła sie na czarnej płycie.
ale poszukaj sobie, bo pewnie wrzuciłem tu jakąś panterę, death czy innego cynica, względnie pestilence. |
|
|
|
 |
Kedzior1994
Motocykl: Yamaha TZR 125 4DL Belgarda RR
Imię: Patryk
Dołączył: 30 Sty 2011 Posty: 249 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2011-02-04, 13:55
|
|
|
| emil napisał/a: | jesli metalike uważasz za prawdziwą ostrzejszą muzę, to sory jak dla mnie metalika skonczyła sie na czarnej płycie.
ale poszukaj sobie, bo pewnie wrzuciłem tu jakąś panterę, death czy innego cynica, względnie pestilence. |
Znaczy może źle napisałem 'ostrzejszą'. Metallika ma dalej dobre kawałki, choć nie wszystkie. Teraz (przełom Marca i Kwietnia) mają zamiar wejść do studia i wyjść z następną płytką, zobaczymy na co ich stać |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
|
|
|
 |
Kedzior1994
Motocykl: Yamaha TZR 125 4DL Belgarda RR
Imię: Patryk
Dołączył: 30 Sty 2011 Posty: 249 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2011-02-04, 16:23
|
|
|
Nie, pierwsze słyszę A co to ma wspólnego z Metalliką tak wgle?
Ich fanem sie stałem, odkąd mamy kapele garażową, a raczej szkolną i gramy praktycznie same kawałki Metalliki |
_________________ W życiu piękne są tylko chwile |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2011-02-04, 16:34
|
|
|
The Misfits zajebista kapela , tyle napisze
To pewnie też Metalika :
http://www.youtube.com/watch?v=WBPfC9FzDL4 |
| Ostatnio zmieniony przez orzech 2011-02-04, 16:41, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-02-04, 16:36
|
|
|
ale bez Danziga to już nie to samo |
|
|
|
 |
Kedzior1994
Motocykl: Yamaha TZR 125 4DL Belgarda RR
Imię: Patryk
Dołączył: 30 Sty 2011 Posty: 249 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2011-02-04, 16:46
|
|
|
Die die my darling to owszem, Metallika coverowała |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
|
|
|
 |
|
|