|
Muza, niekoniecznie na moto ;) |
| Autor |
Wiadomość |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-06-22, 00:14
|
|
|
ja jeszcze raz patriotycznie . Piotrowice sie kÂłaniajÂą
http://www.youtube.com/watch?v=frku13srg6c
ten wÂąsiaty basista jest mgr ekonomii , a wokalista Fred normalnie w gadce teÂż miaÂł taki gÂłos. a swĂłj jedyny wypadek na moto miaÂłem wÂłasnie po chlaniu z Dragonem |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-06-22, 13:16
|
|
|
hey pytanie do znawcĂłw starej muzyki i ludzi ciut starszych niÂż ja Pewnie sÂłyszeliÂście gdzieÂś w radio http://www.youtube.com/watch?v=sJGni9InMGY ten kawaÂłek ja go usÂłyszalem i jestem swiecie przekonany Âże to cover starego dobrego kawaÂłka muzyki tylko sobie cholera nie umiem przypomniec jakiego a na necie tez nie bardzo potrafie trafic PomoÂżecie |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-06-23, 19:29
|
|
|
podbijam :p jak wyÂżej znak ktoÂś |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2010-07-26, 22:52
|
|
|
Med¿ikBoy mo¿e dlatego nie potrafisz znaleŸÌ, ¿e to nie cover. Nie jaraj tyle tego zielska |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-07-26, 23:37
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | MedÂżikBoy moÂże dlatego nie potrafisz znaleŸÌ, Âże to nie cover. Nie jaraj tyle tego zielska |
napewno cover byÂło to na kasetach od fatra na ktĂłrych sie wychowalem tyle Âże i tam nie ma nazwy |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2010-07-26, 23:41
|
|
|
MoÂże fater coÂś z tymi typami kombinowaÂł
 |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-07-27, 00:04
|
|
|
nie niestety nie
PS co do smiesznej muzy to mi sie tak akuratnie przypomniaÂło o tematyce motocyklowej Piersi - Paranoid (Rajdowiec) obrazki tez sa dobre |
| Ostatnio zmieniony przez magik 2010-07-27, 00:45, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Trollsky

Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44 Dołączył: 27 Lip 2010 Posty: 484 Skąd: Z piwnicy
|
|
|
|
 |
mayty
100% straight

Motocykl: mały fazer
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 05 Lip 2010 Posty: 296 Skąd: Zabrze
|
|
|
|
 |
Trollsky

Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44 Dołączył: 27 Lip 2010 Posty: 484 Skąd: Z piwnicy
|
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
|
|
|
 |
LEŚNICZY
MACANT TEMATU

Motocykl: przeważnie zmazane
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 379 Skąd: LAS SR
|
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|