|
Muza, niekoniecznie na moto ;) |
| Autor |
Wiadomość |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2013-08-01, 21:52
|
|
|
| Bukol14 napisał/a: | Jeżeli ktoś ma fajny sprzęt... domowy |
no tak, dubstepy to naprawde sprzetowo wymagający gatunek myzyczny |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
tomko222

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 255 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-08-26, 15:45
|
|
|
http://vimeo.com/71613720 - Woodstock 2013 - Anthrax - Indians
http://www.youtube.com/watch?v=hZN8x178l_s - Hunter - Woodstock 2013 "Projekt Metal" - cover Run to The Hills od Iron Maiden
nie wiem kto na wokalu ale jak na wykonanie live to wyszło to całkiem ok
http://www.youtube.com/watch?v=6oYI9qJbLRM - Hunter - Woodstock 2013 "Projekt Metal" - cover Amerika Rammsteina
Jak normalnie nie lubię Rammsteina to na koncertach się fajnie tego słucha A cover też ok. Pogo na początku było zajebiste - szkoda że na filmie nie pokazali |
_________________ 2009-2014 Honda CB500 1998
2014-obecnie Yamaha FZ6 Fazer 2008 |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-08-29, 05:15
|
|
|
| greenmack napisał/a: | | Bukol14 napisał/a: | Jeżeli ktoś ma fajny sprzęt... domowy |
no tak, dubstepy to naprawde sprzetowo wymagający gatunek myzyczny |
Napisałem "fajny", a nie wiadomo jak wypasiony i drogi powiedz sam, że słuchasz muzy na tzw. "jamniku" i podoba ci się te brzmienie z tych zarąbistych głośniczków |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-08-30, 12:34
|
|
|
Każdy wie że jamnik wymiata Sam myślałem nad przetwornicą 220V i umieszczeniu takiego w aucie zamiast car hi fi...
Dubstep. Hmm. Co do wymagań to zdziwiłbyś się, ale w niejednym samochodzie po lekkim podgłoszeniu usłyszałbyś serię przesterów i pierdów niewyrabiającej końcówki mocy radia. Które rzadko miewają więcej niż 17W RMS na deklarowane 40-60W.
Ja aby posłuchać HS/HC w samochodzie musiałem zamontować wzmacniacz, bo była katastrofa już na poziomie głośności 16/50 |
| Ostatnio zmieniony przez TNT 2013-08-30, 12:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2013-08-30, 14:36
|
|
|
zostało nam do okreslenia co rozumiemy poprzez stwierdzenie ''fajny''
bo jednego moze krecic ilosc diod na jamniku,innego moc po 300 na kanał a innego jeszcze kolor kabli wiec to trzeba okreslic;p
co do dubstepu to wymagany jest tylko przerazliwie mocny (niekoniecznie dobrze wysterowany;p;p )bas a potem dluuuuugo dluuuuugo nic;p;p
ja mam serie w samochodzie jesli chodzi o radio i wszelkie zead dead i chasing shadoły pozostawilem w domu |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
|
|
|
 |
tomko222

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 255 Skąd: Gliwice
|
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
|
|
|
 |
DragstaR1
Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010 Posty: 277 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 2013-09-28, 08:59
|
|
|
| TNT napisał/a: | | http://www.youtube.com/watch?v=a4kL2Rk2SC8 |
K....a mać |
_________________ byndzin, czeladz,sosnowiec, dombrowa tam sie dziecku urywo gowa! |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
|
|
|
 |
Stworek

Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012 Posty: 181 Skąd: Jaworzno
|
|
|
|
 |
NowicjuszGixer [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-10-21, 22:14
|
|
|
Dobra nuta, ale raczej na imprezę weselną lub ewentualnie domówkę w sumie o gustach się nie dyskutuje |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-10-21, 22:15
|
|
|
Dobra seta jakbyś chciał nieźle sąsiadów wkurzyć |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|