|
Muza, niekoniecznie na moto ;) |
| Autor |
Wiadomość |
pogan

Motocykl: Yamaha Vmax, HD Electra
Imię: Mariusz
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 234 Skąd: Road Runners MC
|
Wysłany: 2010-08-21, 22:42
|
|
|
sÂłyszaÂłes kiedys na zlocie taka muze ? |
_________________ Support The Best
Route 18
Fuck The Rest |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2010-08-22, 10:00
|
|
|
| pogan napisał/a: |
sÂłyszaÂłes kiedys na zlocie taka muze ? |
Nie i w³aœnie dlatego nie je¿d¿ê na zloty Jakoœ trzy akordy, darcie mordy do mnie nie przemawiaj¹. |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
LEŚNICZY
MACANT TEMATU

Motocykl: przeważnie zmazane
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 379 Skąd: LAS SR
|
Wysłany: 2010-08-23, 19:14
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | | pogan napisał/a: |
sÂłyszaÂłes kiedys na zlocie taka muze ? |
Nie i w³aœnie dlatego nie je¿d¿ê na zloty Jakoœ trzy akordy, darcie mordy do mnie nie przemawiaj¹. |
Lepiej puszczaĂŚ DUP DUP DUP dla naĂŚpanych w dusznym lokalu tzw KLUBIE |
_________________ http://www.youtube.com/watch?v=ZEtS0SyfKyg |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2010-08-23, 20:16
|
|
|
| no no... zas idziemy w prawdziwych i najprawdziwszych ktorzy sluchaja jedynej slusznej muzy granej na zlotach. |
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2010-08-23, 22:40
|
|
|
| Dla mnie lepiej. WidzĂŞ, Âże bywaÂłeÂś nie w tych klubach co trzeba. ZmieĂą stereotyp |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-08-26, 15:26
|
|
|
| LEÂŚNICZY napisał/a: | | Lepiej puszczaĂŚ DUP DUP DUP dla naĂŚpanych w dusznym lokalu tzw KLUBIE |
wlasnie ¿e nie NIE ZNASZ SIà :P:P:P ani troche najlepiej to wzi¹œc wsadziÌ g³oœnik niskotonowy do baga¿nika wzmiacniacz wymieniÌ standardowe seryjne g³oœniki i radio dorzuciÌ 2 wzmacniacz jeszcze 2 g³oœniki wysokotonowe na desce i dup dup na ful a¿ sie a³to trzesie Wtedy jedziesz na sosnice i wyrywasz lachony :P:P a i ciemne szyby by sie przyda³y
PS Âżeby nie byÂło teÂż mam taki sprzĂŞt w aucie ale na sosnicy jeszcze nie bylem |
|
|
|
 |
mayty
100% straight

Motocykl: mały fazer
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 05 Lip 2010 Posty: 296 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2010-08-26, 17:06
|
|
|
Ja lubiĂŞ jazz...ale tego nie puszczajÂą na zlotach |
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2010-08-26, 21:07
|
|
|
| WidzĂŞ, Âże co niektĂłre osoby bywajÂą ograniczone. |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
Trollsky

Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44 Dołączył: 27 Lip 2010 Posty: 484 Skąd: Z piwnicy
|
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-08-28, 18:48
|
|
|
| Cytat: | | WidzĂŞ, Âże co niektĂłre osoby bywajÂą ograniczone. | nie tylko osoby drogi teÂż sÂą ograniczone choĂŚby poboczem <lol> nie wiem do kogo pijesz ale jesli do mnie to wpadnij na browara to popijemy razem hehehe
a tak wracajaĂŚ do tematu to zapodam troche muzy zwiazanej luzno z moto acz zobaczcie sami polecam Mnie sie podoba
http://www.youtube.com/watch?v=5e4MK_wtRaY
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
zwÂłaszcza 2 link podoba mi sie montarz i muza
PS1 jak znacie kawalek z 2-linka to dajcie namiar
PS2 chciaÂłem wrzucic troche gothic'a ale mam dziÂś za dobry humor na to poza tym linkĂłw nie chce mi sie szukac |
|
|
|
 |
Trollsky

Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44 Dołączył: 27 Lip 2010 Posty: 484 Skąd: Z piwnicy
|
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
|
|
|
 |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2010-08-29, 16:28
|
|
|
| magik napisał/a: | | Cytat: | | WidzĂŞ, Âże co niektĂłre osoby bywajÂą ograniczone. | nie tylko osoby drogi teÂż sÂą ograniczone choĂŚby poboczem <lol> nie wiem do kogo pijesz ale jesli do mnie to wpadnij na browara to popijemy razem hehehe
|
Zaproszenie przyjĂŞte |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-08-29, 19:01
|
|
|
| ElectroOne napisał/a: | | Zaproszenie przyjĂŞte | oki
Ps ten sprzĂŞt na fotach w przywitalni to twĂłj osobisty caÂłkiem sumpatyczny jesli tak to jestem ciekaw ile daleÂś ze tak ofem sie spytam |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|