|
Muza, niekoniecznie na moto ;) |
| Autor |
Wiadomość |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2010-11-28, 17:17
|
|
|
Padłam |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2010-11-28, 17:20
|
|
|
| Widzę, że tych ostatnich poniosło. Czy nie było by szybciej wymienić to czego nie słuchacie. |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2010-11-28, 21:58
|
|
|
dobre klimaty panowie
to za rok sie widzimy na Magii Rocka w Lyskach
jak rok temu Mario na KSU
pamiętasz ?
http://www.youtube.com/wa...feature=related
albo w tym roku Proletaryat mnie wyjebał z butów, zmiażdżyli publikę!
http://www.youtube.com/watch?v=FDRiyurzCIU to my, ziemi naszej sól!!
to jest muza!
dodałbym jeszcze do pancura polski Ashlar, Zielone Żabki, kapeli takiej jak Toy Dolls chyba nie muszę wspominać chłopaki mieli fantazję i technikę |
|
|
|
 |
M A R I O

Motocykl: Był biały,czerwony,srebrny jest niebieski
Imię: Mariusz
Dołączył: 22 Lis 2010 Posty: 14 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2010-11-28, 22:51
|
|
|
Jak bym mógł zapomnieć "Gdy nie masz, dokąd iść krzyk zmęczył Cię za szyjkę mocno chwyć i napij się, jabol PUNK..."
W Lyskach była zawsze dobra zabawa i można było motocyklem wjechać na koncert. |
_________________ PUNKS NOT DEAD!
 |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2010-11-28, 22:59
|
|
|
i deszcz już przy samym domu o 4 rano
w 2011 też jedziemy ciekawe kto będzie grał ale co roku widze zacne składy szykują |
|
|
|
 |
YGH
Motocykl: CerBeR F3 '96
Imię: Jaco
Dołączył: 10 Lis 2010 Posty: 1863 Skąd: ROW
|
Wysłany: 2010-11-29, 09:01
|
|
|
A w Rybniku w tym roku był kto na kampusie na Kulcie??
Baaardzo fajny, długi koncert zapodali
...na Rock Trendy w Pszowie na Acidach też ktoś był |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
|
|
|
 |
giemul

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52 Dołączył: 14 Lip 2010 Posty: 677 Skąd: ze fsi
|
Wysłany: 2010-11-29, 14:11
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Widzę, że tych ostatnich poniosło. Czy nie było by szybciej wymienić to czego nie słuchacie. |
nie marudz ino wciepuj tu jakoś muza A czym więcej tym lepiej . |
_________________
Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY Ale tak richtichofenfest |
|
|
|
 |
lpt
svłowiec

Motocykl: sv1k/m620
Imię: Paweł
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 35 Skąd: Rydułtowy
|
Wysłany: 2010-11-30, 17:04
|
|
|
No dobra dobra :
system of a down gra w berlinie 15.06.2011. Ktoś by się wybrał ? : D |
_________________ ...jakaś idiotyczna sentencja o życiu, motocyklu, umieraniu, marzeniach, snach, miłości, wierze, nonkonformiźmie, krytyce władzy/opozycji, ulubionym zespole, artyście, czy żart strasburgera... |
|
|
|
 |
pocik

Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 336 Skąd: SL
|
Wysłany: 2010-11-30, 17:18
|
|
|
Czasem warto posłuchać jakiejś muzy dla tekstu .
Na poważnie :
http://www.youtube.com/watch?v=7wChlvZbXjY
Tuwim Julian
Do prostego człowieka
trzeba bylo czytac najpierw:) to by Cie akurat akurat nie zaskoczyl:P |
|
|
|
 |
giemul

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52 Dołączył: 14 Lip 2010 Posty: 677 Skąd: ze fsi
|
Wysłany: 2010-11-30, 17:46
|
|
|
| pocik napisał/a: | Czasem warto posłuchać jakiejś muzy dla tekstu .
Na poważnie :
http://www.youtube.com/watch?v=7wChlvZbXjY
Tuwim Julian
Do prostego człowieka
trzeba bylo czytac najpierw:) to by Cie akurat akurat nie zaskoczyl:P |
mnie "akurat" nie zaskoczył . Miałem zajebistą nauczycielkę w szkole i poznałem ten tekst kajś 25 lat temu na lekcji J.Polskiego , czyli kupę czasu wcześniej niż powstała ta piosenka . Wkleiłem bo uważam że jest o ważnych rzeczach nie dlatego że to modny przebój na sobotnią dzampe . |
_________________
Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY Ale tak richtichofenfest |
|
|
|
 |
pocik

Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 336 Skąd: SL
|
Wysłany: 2010-11-30, 21:37
|
|
|
tez ja lubie zreszta cala plyte na maturze mialem ten wiersz:)
co do muzyki
sierra leone
strachy |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
|
|
|
 |
MuchaGasol
Motocykl: honda shadow
Imię: MUCHA GASOL
Dołączył: 11 Gru 2010 Posty: 2 Skąd: Bielsko-BIała
|
Wysłany: 2010-12-12, 15:53 MUZYKA STWORZONA DLA I PRZEZ MOTOCYKLISTÓW MUCHA GASOL
|
|
|
zapraszamy wszystkich forumowiczów do odsłuchu muzyki dla i o motocyklistach, którą tworzymy podczas jazdy na jednośladach http://www.myspace.com/muchagasol
premiera płyty w okolicach maja 2011
napiszcie co sądzicie [/b] |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
|
|
|
 |
|
|