Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-02, 11:02   

Michal87sc napisał/a:
Myśle że tansze by bylo paliwo,



Czyli na CAŁYM świecie cena szybuje sobie w górę z jakiegoś tam bliżej niezidentyfikowanego powodu, w Polsce natychmiast tylko poprzez Platformę Obywatelską tak ?
Nie bronie hołoty z Warszawy, ale Michaszek jesteś strasznie ograniczony umysłowo. To właśnie Ty jesteś omamiony że za PiSu byłaby kraina mlekiem i miodem płynąca.
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-02, 11:25   

Brosik napisał/a:
Michal87sc napisał/a:
Myśle że tansze by bylo paliwo,



Czyli na CAŁYM świecie cena szybuje sobie w górę z jakiegoś tam bliżej niezidentyfikowanego powodu, w Polsce natychmiast tylko poprzez Platformę Obywatelską tak ?
Nie bronie hołoty z Warszawy, ale Michaszek jesteś strasznie ograniczony umysłowo. To właśnie Ty jesteś omamiony że za PiSu byłaby kraina mlekiem i miodem płynąca.


nie lubie PISiorów bo to oszołomy, nie lubie POpaprańców bo przekrętasy ale w 2008 roku cena za baryłkę wynosiła rekordowe ok 143 $ a u nas za litr płaciło się wtedy 4,50 zł.
dziś cena za baryłkę wynosi ok 120 $ a my płacimy prawie 6 zł.
to tyle jeśli chodzi o wpływ cen światowych na cenę w Polsce. prześledź sobie Brosik http://magu89.pl/2010/12/...omie-1999-2010/ , to dane na koniec 2010 roku i odnieś to do cen paliw na świecie http://www.bankier.pl/inw...tml?symbol=ROPA .
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-02, 11:38   

W sumie racja, przepraszam że nie głosowałem na Jarka Kaczyńskiego.
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-04-02, 11:42   

zeno napisał/a:
w 2008 roku cena za baryłkę wynosiła rekordowe ok 143 $ a u nas za litr płaciło się wtedy 4,50 zł.
dziś cena za baryłkę wynosi ok 120 $ a my płacimy prawie 6 zł.


dokładnie o to chodzi
a ciule analitycy, ministry i wszelkiej maści inne kundle tłumacza to wzrostem kursu dolara
ale jakoś dziwnie cicho tym wałku jest
ludzie to przyjmują bo z każdej strony słychać że cena czegokolwiek może tylko rosnąć
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-02, 11:49   

Za mało nam śrubę dokręcili jeszcze. Internet mamy, TV mamy, garnek kartofli po robocie też mamy więc po co wojować ? Dopiero się zmobilizujemy jak się nam Koreę zrobi. Albo do władzy dojdzie PiS i zpowrotem będzie niska cena paliw, jajek, cukru, wszystkiego i nie trzeba się będzie mobilizować. Podejrzewam że jeszcze zarobki nam podniesie tak na sam początek rządów oraz nie zapominajmy o obniżeniu wieku emerytalnego.
Ostatnio zmieniony przez Kapitan Bomba 2012-04-02, 11:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-04-02, 12:01   

Brosik napisał/a:
Za mało nam śrubę dokręcili jeszcze. Internet mamy, TV mamy, garnek kartofli po robocie też mamy więc po co wojować ? Dopiero się zmobilizujemy jak się nam Koreę zrobi. Albo do władzy dojdzie PiS i zpowrotem będzie niska cena paliw, jajek, cukru, wszystkiego i nie trzeba się będzie mobilizować. Podejrzewam że jeszcze zarobki nam podniesie tak na sam początek rządów oraz nie zapominajmy o obniżeniu wieku emerytalnego.

takze rodacy przy nastepnych wyborach jak jeden mąż marsz do urn i glosujemy na ksiecia jarka
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-04-02, 12:16   

Co wy z tym cukrem? 4zł kosztuje i to niecałe.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
Ostatnio zmieniony przez prezesartur 2012-04-02, 12:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-04-02, 23:01   

Brosik napisał/a:
W sumie racja, przepraszam że nie głosowałem na Jarka Kaczyńskiego.


Twoim przepraszam baku nie napełnię, ...spotkajmy się na dwacach uśmiechu pod M1, powiedzmy pod dystrybutorem nr2 na BP, jako znak rozpoznawczy trzymaj kartę kredytową.
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-03, 13:06   

Mam Ci zatankować motocykl ? :O
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-04-03, 13:09   

Brosik napisał/a:
Mam Ci zatankować motocykl ? :O

i połyk do tego i bedziecie kwita
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-03, 13:10   

Kolego nie wiem o czym mówisz, co to ma do polityki ?
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-03, 17:42   

Brosik napisał/a:
Mam Ci zatankować motocykl ? :O


on se sam zatankuje, a karta w rece pewno do wachlowania
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-04-03, 20:06   

Brosik napisał/a:
Kolego nie wiem o czym mówisz, co to ma do polityki ?


Oh oh Marcinie , mój post o tankowaniu, powstał jako odpowiedź na ten Twój


Brosik napisał/a:
Michaszek, naprawdę twierdzisz że gdyby przy korycie była inna partia to cena paliwa oscylowałaby w granicach 4.70 zł ? Proszę o odpowiedź.


A ja twierdzę ,że tak.

Dużo piszesz na forum i chyba tu zgubiłeś wątek :D
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-04-03, 20:32   

T_rex napisał/a:
Brosik napisał/a:
Kolego nie wiem o czym mówisz, co to ma do polityki ?


Oh oh Marcinie , mój post o tankowaniu, powstał jako odpowiedź na ten Twój


jemu chodziło o mój post o połyku :> nie wykorzystałes swojej szansy
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-04-03, 21:08   

No nie wiem
Brosik napisał/a:
Mam Ci zatankować motocykl ? :O

A może tylko tak próbuje się wyślizgać ?

A tearaz w temacie

W 2009 rózne służby państwowe sztuk 9 / od policji do służby skarbowej :( / ok milona razy podglądały nasze smsy lub podsłuchy rozmów, a w 2011 prawie 2 miliony, to jest rozwój..., czyżby wtedy rządziło PO, eee chyba nie
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/