Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-02-18, 19:28   

Brosik napisał/a:
Pan Donald Tusk myślę że wie co robi i że jego poczynania są przemyślane. Cieszę się że oddałem na niego swój głos. Widać wiele zmian w kraju, ciesze się że nie siedzi bezczynnie.


A ja się nie cieszę ,że nie siedzi.

Gdy w wieku 65 lat będziesz biegał cały dzień z pustą taczką po budowie, bo prawdopodobnie ze względu na sklerozę zapomnisz załadować lub waga samej taczki to Twoje max obciązenie, to wtedy ja przyjadę z gruszką zaprawy i napełnie ją po brzegi I "WIO DZIADEK NA CZWARTE, ...lejemy strop", pomyśl o idolu doda Ci sił.

zeno napisał/a:

...to proste, nie ogarniasz - nie czytasz? nie ma musu


Pomyślało ostatnich 40 aktywnych forumowiczów.
Nie panikuj Zeno , nie napisałeś głupio, ale q... zacieśniaj ,zacieśniaj.
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-02-22, 19:16   

_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
grzeesiek 

Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Ruda Śl.
Wysłany: 2012-02-22, 23:40   

Brosik napisał/a:
Czekam na protesty przeciw wprowadzeniu Euro.

Już była zapowiedź na 2016
Specjalnie z tej okazji dla nas zostanie wprowadzony nowy nominał pół euro centa.
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-01, 19:25   

Ja mam pytanie co zrobić z taką k***** http://katowice.gazeta.pl...sie_w_pary.html ?? przeciez to krematoria w oświecimu to za mała kara za wygadywanie takich rzeczy publicznie Nie wiem w ogole kto głosuje na takich kindybałow ??

Onie sie przejmuja jakimis parytetami jakimis ciulstwami a trza by najpierw IQ pezebadać tych wszystkich potencjalnych kandydatów


dobre komentarze są
Cytat:
Z tego rozumiem ,że wkrótce pojawi się nowa jednostka chorobowa "oburodziczność śląska" i po stwierdzeniu takiego faktu optujący za autonomią Śląska zostanie uznany za wariata z koniecznością leczenia psychiatrycznego .
No tego to by Hitler z Himmlerem nie wymyślili.
Cytat:
Myślę, że łączenie w czworoboki albo przynajmniej w trójkąty było by ok.
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-03-30, 22:31   

Przyszły emerycie- wyborco PO popieraj swoją partię czynem, ...umieraj przed terminem.
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-03-30, 22:33   

_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-04-01, 18:26   

II Irlandia, raz jeszcze gratuluje inteligentnym obywatelom którym można obiecać wszystko, a oni jak te dzieci... Donald sie ładnie uśmiechnie zmarszczy czoło do kamery, a później płacz że paliwo po 6zł
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2012-04-01, 18:48   

No a co Pisury bo zrobiły? pewnie dopłacały by nam do paliwa i na emerytyrę po 40 byśmy szli. W zasadzie nasz kraj przecież na to stać.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-04-01, 18:49   

spekuluj dalej i glosuj na PO
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-01, 19:48   

Michaszek, naprawdę twierdzisz że gdyby przy korycie była inna partia to cena paliwa oscylowałaby w granicach 4.70 zł ? Proszę o odpowiedź.
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2012-04-01, 21:29   

były by 2 tematy smolensk i smolensk :D i tematemm zastepczym byl by temat smolenska.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-04-01, 21:56   

BROSIK Myśle że tansze by bylo paliwo, a nie wspomne juz o pozostalych cenach szybujących w góre itd itp i nie inna partia tylko PiS, ale niestety wiekszosc ludzi to ciemniaki (bez obrazy) obieca sie im baseny przy autostradach (nie wiem po co komu basen przy np a4) i to wystarczy by zdobyc serca wyborcow ehhh smutno ale juz wałkowałem to tyle raz to moj ost post w tym temacie tak więc pozostawiam was samych :D
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-01, 22:43   

bo PIS to socjaliści tacy sami jak SLD tylko z drugiej strony, dziwne ze sie do tej pory nie dogadali
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-04-01, 22:46   

zresztą co to za róznica juz kazda hołota przy władzy była i w kółko to bedziemy tak walcowac az nam tak dokrecą śrube ze sie usramy dlatego j anie chodze na wybory bo sa bez sensu
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-04-01, 22:52   

Cytat:
Świnie, tak zwyczajne świnie poprzebierane w garnitury i fraki z cygarami w zębach zmuszają swoich braci zwierzęta do pracy ponad siły. Tak. W Polsce na nowo przeżywamy "Folwark zwierzęcy". To dla dobra ludzi podnosi się ich wiek emerytalny - ironizował Śniadek.


+1
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
Ostatnio zmieniony przez T_rex 2012-04-01, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/