|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-02-18, 19:28
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | Pan Donald Tusk myślę że wie co robi i że jego poczynania są przemyślane. Cieszę się że oddałem na niego swój głos. Widać wiele zmian w kraju, ciesze się że nie siedzi bezczynnie. |
A ja się nie cieszę ,że nie siedzi.
Gdy w wieku 65 lat będziesz biegał cały dzień z pustą taczką po budowie, bo prawdopodobnie ze względu na sklerozę zapomnisz załadować lub waga samej taczki to Twoje max obciązenie, to wtedy ja przyjadę z gruszką zaprawy i napełnie ją po brzegi I "WIO DZIADEK NA CZWARTE, ...lejemy strop", pomyśl o idolu doda Ci sił.
| zeno napisał/a: |
...to proste, nie ogarniasz - nie czytasz? nie ma musu |
Pomyślało ostatnich 40 aktywnych forumowiczów.
Nie panikuj Zeno , nie napisałeś głupio, ale q... zacieśniaj ,zacieśniaj. |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-02-22, 19:16
|
|
|
 |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
grzeesiek
Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 497 Skąd: Ruda Śl.
|
Wysłany: 2012-02-22, 23:40
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | Czekam na protesty przeciw wprowadzeniu Euro. |
Już była zapowiedź na 2016
Specjalnie z tej okazji dla nas zostanie wprowadzony nowy nominał pół euro centa. |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-01, 19:25
|
|
|
Ja mam pytanie co zrobić z taką k***** http://katowice.gazeta.pl...sie_w_pary.html przeciez to krematoria w oświecimu to za mała kara za wygadywanie takich rzeczy publicznie Nie wiem w ogole kto głosuje na takich kindybałow
Onie sie przejmuja jakimis parytetami jakimis ciulstwami a trza by najpierw IQ pezebadać tych wszystkich potencjalnych kandydatów
dobre komentarze są
| Cytat: | Z tego rozumiem ,że wkrótce pojawi się nowa jednostka chorobowa "oburodziczność śląska" i po stwierdzeniu takiego faktu optujący za autonomią Śląska zostanie uznany za wariata z koniecznością leczenia psychiatrycznego .
No tego to by Hitler z Himmlerem nie wymyślili. |
| Cytat: | | Myślę, że łączenie w czworoboki albo przynajmniej w trójkąty było by ok. |
|
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-03-30, 22:31
|
|
|
| Przyszły emerycie- wyborco PO popieraj swoją partię czynem, ...umieraj przed terminem. |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-03-30, 22:33
|
|
|
 |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-04-01, 18:48
|
|
|
| No a co Pisury bo zrobiły? pewnie dopłacały by nam do paliwa i na emerytyrę po 40 byśmy szli. W zasadzie nasz kraj przecież na to stać. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-04-01, 19:48
|
|
|
| Michaszek, naprawdę twierdzisz że gdyby przy korycie była inna partia to cena paliwa oscylowałaby w granicach 4.70 zł ? Proszę o odpowiedź. |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2012-04-01, 21:29
|
|
|
były by 2 tematy smolensk i smolensk i tematemm zastepczym byl by temat smolenska. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2012-04-01, 21:56
|
|
|
BROSIK Myśle że tansze by bylo paliwo, a nie wspomne juz o pozostalych cenach szybujących w góre itd itp i nie inna partia tylko PiS, ale niestety wiekszosc ludzi to ciemniaki (bez obrazy) obieca sie im baseny przy autostradach (nie wiem po co komu basen przy np a4) i to wystarczy by zdobyc serca wyborcow ehhh smutno ale juz wałkowałem to tyle raz to moj ost post w tym temacie tak więc pozostawiam was samych |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-01, 22:43
|
|
|
| bo PIS to socjaliści tacy sami jak SLD tylko z drugiej strony, dziwne ze sie do tej pory nie dogadali |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-04-01, 22:46
|
|
|
| zresztą co to za róznica juz kazda hołota przy władzy była i w kółko to bedziemy tak walcowac az nam tak dokrecą śrube ze sie usramy dlatego j anie chodze na wybory bo sa bez sensu |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-04-01, 22:52
|
|
|
| Cytat: | Świnie, tak zwyczajne świnie poprzebierane w garnitury i fraki z cygarami w zębach zmuszają swoich braci zwierzęta do pracy ponad siły. Tak. W Polsce na nowo przeżywamy "Folwark zwierzęcy". To dla dobra ludzi podnosi się ich wiek emerytalny - ironizował Śniadek.
|
+1 |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
| Ostatnio zmieniony przez T_rex 2012-04-01, 22:54, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|