Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-03, 22:14   

T_rex napisał/a:

W 2009 rózne służby państwowe sztuk 9 / od policji do służby skarbowej :( / ok milona razy podglądały nasze smsy lub podsłuchy rozmów, a w 2011 prawie 2 miliony, to jest rozwój..., czyżby wtedy rządziło PO, eee chyba nie


telefonów przybyło
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-04, 12:56   

T_rex napisał/a:
No nie wiem
Brosik napisał/a:
Mam Ci zatankować motocykl ? :O

A może tylko tak próbuje się wyślizgać ?

A tearaz w temacie

W 2009 rózne służby państwowe sztuk 9 / od policji do służby skarbowej :( / ok milona razy podglądały nasze smsy lub podsłuchy rozmów, a w 2011 prawie 2 miliony, to jest rozwój..., czyżby wtedy rządziło PO, eee chyba nie



Dlatego piszę smsy szyfrem.

P0555|)R0 K00FFa51U
Ostatnio zmieniony przez Kapitan Bomba 2012-04-04, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-05-07, 16:49   

zasuwanie do 67
tak wygląda rzeczywistość w tym kurwidołku

http://www.youtube.com/watch?v=jolpuf-nSVw



wg kalkulatora na stronie http://www.stop67.pl/inde...zykuje-nam-rzad

przejde na emeryture w czerwcu 2045r
ile jeszcze moge zrobic dla swiata coz za szczescie
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
Ostatnio zmieniony przez benzin 2012-05-07, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-07, 16:59   

Cytat:
zasuwanie do 67
tak wygląda rzeczywistość w tym kurwidołku
najpierw musis dożyc a biorąc pod uwagę to że:
-mamy zajebista służbę zdrowia - przy dużej dawce desperacji silnej woli i zdrowia może się wyleczysz
-mamy cudowne drogi - wszystkie dziurawe jak szwajcarski ser a ludzie porouszajacy sie po nich nawet na mongolskim stepie spowodowali by wypadek
- żywność - w której jest wiecej chemikaliów niz w domestosie
- juz nie mówiac o warunkach pracy i płacy - że nies tać cie na zdrowe żarcie i na leczenie sie

Wiec pocieszając Cie marne widoki żebyś dożył 67 :P
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-05-07, 17:01   

magik napisał/a:
najpierw musis dożyc


haha nie ma co
nawet jesli jakimś cudem dożyje
to wtedy już trzeba bedzie dupić do 75
conajmniej ;o
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-05-07, 18:34   

Żeby to jeszcze stawać chciał.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-05-07, 18:47   

Wy jeszcze macie szanse dożyć emerytury.

Ja se chyba już zacznę zbierać, bo inaczej nie ma szans.
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-05-07, 18:51   

Grzyby se zacznij zbierać i nie mówi się se tylko sobie.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-05-07, 19:04   

street_angel napisał/a:
Ja se chyba już zacznę zbierać, bo inaczej nie ma szans.



Policz ile byś kasy miała odłożone gdyby to co teraz dajesz na ZUS szło na jakieś konto oszczędnościowe ;)
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-05-07, 19:10   

Brosik napisał/a:
Policz ile byś kasy miała odłożone gdyby to co teraz dajesz na ZUS szło na jakieś konto oszczędnościowe ;)

jestem tego świadoma ;)
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 23:14   

Cytat:
jestem tego świadoma ;)
wow a i tak nic z tym nie zrobisz :/
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-05-08, 23:22   

magik napisał/a:
wow a i tak nic z tym nie zrobisz :/

to też wiem ;)

nie od dzisiaj wiadomo, że jakby nie było składek w ogóle to by se ludzie (a przynajmniej jakaś część) odkłada na konta oszczędnościowe, lokaty jak zwał tak zawał ;)

ci co rządzą muszą zarabiać, my już nie koniecznie ;/ taka prawda i tak jak napisałeś : nic z tym sie nie da zrobić
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-11, 11:37   

noo to juz ustawowo zapierdalamy do śmierci :D zupełnie jak w auschwitz. Ciulasz aż nie padniesz a potem do piachu. Tylko że tamto to ponoć była zbrodnia ludobójstwa, a teraz w majestacie prawa


PS ja nie wiem po co tylko do 67 podnieśli od razu do 100lat co za rożnica
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-05-11, 11:45   

" Koko Koko CENZURA wam w oko
Euro w dupie mam głęboko
i tak CENZURA wszystko
... nie dla nas boisko.
Nie mamy pieniędzy,
brak tu też autostrad
a w całej tej nędzy
EURO chcemy sprostać
Tusk obiecał drogi
obiecał podwyżki
ale zamiast tego
VAT CENZURA wszystkim ...."
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-05-11, 11:51   

DragstaR1 napisał/a:
benzin napisał/a:
trzeba RYŻEMU
Obrazek
przypomniec ze jak bedzie tak dalej kombinowal gdzie by jakies vaty i inne oplaty wprowadzic to bedzie mial Tunezje i Egipt u siebie
wszystko ma swoje granice, a ludziom juz sie przestaje podobac ze sa ruchani na kazdym kroku i to coraz mocniej

jak sie czyta chocby to
http://katowice.gazeta.pl..._pieknieje.html

a kazdy wie jak wyglada panstwowa sluzba zdrowia no to w ludziach krew sie burzy i wkurw narasta
i dzien dziecka rudemu sie skonczy
Obrazek
Obrazek


To na kogo teraz glosować do kurwy nędzy?! :)



PiS
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/