|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-03, 22:14
|
|
|
| T_rex napisał/a: |
W 2009 rózne służby państwowe sztuk 9 / od policji do służby skarbowej / ok milona razy podglądały nasze smsy lub podsłuchy rozmów, a w 2011 prawie 2 miliony, to jest rozwój..., czyżby wtedy rządziło PO, eee chyba nie |
telefonów przybyło |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-04-04, 12:56
|
|
|
| T_rex napisał/a: | No nie wiem
| Brosik napisał/a: | | Mam Ci zatankować motocykl ? :O |
A może tylko tak próbuje się wyślizgać ?
A tearaz w temacie
W 2009 rózne służby państwowe sztuk 9 / od policji do służby skarbowej / ok milona razy podglądały nasze smsy lub podsłuchy rozmów, a w 2011 prawie 2 miliony, to jest rozwój..., czyżby wtedy rządziło PO, eee chyba nie |
Dlatego piszę smsy szyfrem.
P0555|)R0 K00FFa51U |
| Ostatnio zmieniony przez Kapitan Bomba 2012-04-04, 12:57, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-07, 16:59
|
|
|
| Cytat: | zasuwanie do 67
tak wygląda rzeczywistość w tym kurwidołku | najpierw musis dożyc a biorąc pod uwagę to że:
-mamy zajebista służbę zdrowia - przy dużej dawce desperacji silnej woli i zdrowia może się wyleczysz
-mamy cudowne drogi - wszystkie dziurawe jak szwajcarski ser a ludzie porouszajacy sie po nich nawet na mongolskim stepie spowodowali by wypadek
- żywność - w której jest wiecej chemikaliów niz w domestosie
- juz nie mówiac o warunkach pracy i płacy - że nies tać cie na zdrowe żarcie i na leczenie sie
Wiec pocieszając Cie marne widoki żebyś dożył 67 |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-05-07, 17:01
|
|
|
| magik napisał/a: | | najpierw musis dożyc |
haha nie ma co
nawet jesli jakimś cudem dożyje
to wtedy już trzeba bedzie dupić do 75
conajmniej |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-05-07, 18:34
|
|
|
| Żeby to jeszcze stawać chciał. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-07, 18:47
|
|
|
Wy jeszcze macie szanse dożyć emerytury.
Ja se chyba już zacznę zbierać, bo inaczej nie ma szans. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-05-07, 18:51
|
|
|
| Grzyby se zacznij zbierać i nie mówi się se tylko sobie. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-05-07, 19:04
|
|
|
| street_angel napisał/a: | | Ja se chyba już zacznę zbierać, bo inaczej nie ma szans. |
Policz ile byś kasy miała odłożone gdyby to co teraz dajesz na ZUS szło na jakieś konto oszczędnościowe |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-07, 19:10
|
|
|
| Brosik napisał/a: | Policz ile byś kasy miała odłożone gdyby to co teraz dajesz na ZUS szło na jakieś konto oszczędnościowe |
jestem tego świadoma |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-08, 23:14
|
|
|
| Cytat: | jestem tego świadoma | wow a i tak nic z tym nie zrobisz :/ |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-08, 23:22
|
|
|
| magik napisał/a: | | wow a i tak nic z tym nie zrobisz :/ |
to też wiem
nie od dzisiaj wiadomo, że jakby nie było składek w ogóle to by se ludzie (a przynajmniej jakaś część) odkłada na konta oszczędnościowe, lokaty jak zwał tak zawał
ci co rządzą muszą zarabiać, my już nie koniecznie taka prawda i tak jak napisałeś : nic z tym sie nie da zrobić |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-11, 11:37
|
|
|
noo to juz ustawowo zapierdalamy do śmierci zupełnie jak w auschwitz. Ciulasz aż nie padniesz a potem do piachu. Tylko że tamto to ponoć była zbrodnia ludobójstwa, a teraz w majestacie prawa
PS ja nie wiem po co tylko do 67 podnieśli od razu do 100lat co za rożnica |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
|
|