Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2011-12-14, 18:57   

na nic nie ma kasy, drogi sie buduja jak w mongolii i do tego platne
wszedzie bramki, pstryki, elektryki
ale rudy kutas zawsze znajdzie miliony zeby kupic fotoszopy
a nam podniesie podatki i skladke rentowa

http://www.dziennikzachod...kiego,id,t.html
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-01-29, 02:08   

_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-01-29, 10:11   

Wczoraj w tv była pani minister z rządu donka.Zadano jej pytanie jak idą przygotowania do euro 2012.Jako ,że pani jest z Platformy to naturalnie odpowiedziała ,że wszystko idzie zgodnie z planem , ale jest kilka naprawdę drobnych problemów do rozwiązania.
Na moje oko tymi "drobnymi" problemami jest stan dróg , dworcow i lotnisk.
Pani minister zapewniała , że do euro wszystko zostanie zbudowane lub poprawione :D
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-29, 22:40   

ja wam mowie ze do Euro jeszcze jakos Polska dociągnie siłą rozpedu, bo dotacje bo budwa dróg bo to i tamto. ale potem jak to wszystko pierdolnie to na dlugo bedziemy jedyną czerwoną plamą na mapie
 
 
Diabeł 


Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 681
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-01-30, 11:18   

mała* na premiera... co ja gadam na prezydenta :D
 
 
 
Diabeł 


Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 681
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-01-30, 11:22   

mała* napisał/a:
brakuje mi jeszcze 10 lat

To się zmieni konstytucję bo takiego prezydenta jak Ty to Polska jeszcze nie miała :D
 
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-30, 11:36   

mała* napisał/a:

Stwórzmy forumową partię i sami sobie napchajmy kieszenie. Pourzędujemy kilka lat, ludze nas znienawidzą, ale przynajmniej przez jakiś czas będziemy w "centrum zarządzania światem" :D :D No i będziemy obrzydliwie bogaci :D :D


to pisalem to juz dawno, ale sam partii nie stworze. a dotacje czekają, kampanie sponsorzy tez ..

"2011.08.08. - Partie parlamentarne na tegoroczną kampanię wyborczą wydadzą łącznie ok. 70 mln zł.
Zgodnie z prawem komitety wyborcze obowiązuje limit wydatków. Jak poinformował Krzysztof Lorentz z Krajowego Biura Wyborczego, w tym roku limit wydatków komitetu wyborczego, który zarejestruje kandydatów do sejmu i do senatu we wszystkich okręgach wyborczych, wyniesie 30 mln 612 tys. 295 zł. "

podobno najlepiej zarabia sie na kampanii prezydenkiej..
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-01-30, 12:24   

Brosik zostanie rzecznikiem prasowym.On ma najlepszą propagandę :D
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-01-30, 13:14   

Jestem głosem ludu robotniczego.
 
 
Diabeł 


Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 681
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-01-30, 13:28   

To zostaniesz ministrem pracy i polityki społecznej
http://forum.motocyklisto...czna-vt4335.htm
 
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-01-30, 18:43   

polecam przeczytac

http://nt.interia.pl/inte...skusowi,1752860

szykuje sie kolejne sk****synstwo

rudemu z przydupasem vincentem ciagle malo
ciagle szuka jak wyruchac jeszcze glebiej i mocniej
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
Diabeł 


Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 681
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-01-30, 18:49   

I co się dziwić to coś nowego w tym kraju? Nie martw się będą sięgać i to do każdej kieszeni każdemu nie w ten sposób to znajdą sobie inny
 
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-01-30, 19:02   

PO- By kolesiom żyło się lepiej
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-01-30, 19:25   

mała* napisał/a:
Po wspaniałej części merytorycznej przejdźmy więc do podsumowania:
było źle, jest jeszcze gorzej. A jak będzie? Ludzie poza gadaniem i kilkoma protestami na które radośnie wyruszyli w większych miastach nie robią nic, bo nie bardzo jest co zrobić. Rząd nadal ma w dupie obywateli, próbując jak najwięcej do kieszeni napchać nim


He he problem w tym,że dużej części wyborców ciężko wystąpic przeciwko swojemu najjaśniejszemu, bo to oznaczalo by przyznanie się do doopnej porażki /zarządznie mózgiem/, zrobić kogoś w ciula można raz , bo potem się połapie , ...ale on zrobił 2 razy,/ druga kadencja/ ... a taką żabę ciężko przełknąć pozornym inteligentom:D

brakło Pisu i nie ma jak odwrócić uwagi :D , można mieć czasem jakieś porażki, ale teraz rząd , co krok to wdepnięcie w g... .
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
Moderator
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-30, 21:33   

zeno napisał/a:
ja wam mowie ze do Euro jeszcze jakos Polska dociągnie siłą rozpedu, bo dotacje bo budwa dróg bo to i tamto. ale potem jak to wszystko pierdolnie to na dlugo bedziemy jedyną czerwoną plamą na mapie


benzin napisał/a:
polecam przeczytac

http://nt.interia.pl/inte...skusowi,1752860

szykuje sie kolejne sk****synstwo

rudemu z przydupasem vincentem ciagle malo
ciagle szuka jak wyruchac jeszcze glebiej i mocniej


PROSZĘ O EDYCJĘ TYCH POSTÓW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/