|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-12-14, 18:57
|
|
|
na nic nie ma kasy, drogi sie buduja jak w mongolii i do tego platne
wszedzie bramki, pstryki, elektryki
ale rudy kutas zawsze znajdzie miliony zeby kupic fotoszopy
a nam podniesie podatki i skladke rentowa
http://www.dziennikzachod...kiego,id,t.html |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-01-29, 02:08
|
|
|
 |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2012-01-29, 10:11
|
|
|
Wczoraj w tv była pani minister z rządu donka.Zadano jej pytanie jak idą przygotowania do euro 2012.Jako ,że pani jest z Platformy to naturalnie odpowiedziała ,że wszystko idzie zgodnie z planem , ale jest kilka naprawdę drobnych problemów do rozwiązania.
Na moje oko tymi "drobnymi" problemami jest stan dróg , dworcow i lotnisk.
Pani minister zapewniała , że do euro wszystko zostanie zbudowane lub poprawione |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-29, 22:40
|
|
|
| ja wam mowie ze do Euro jeszcze jakos Polska dociągnie siłą rozpedu, bo dotacje bo budwa dróg bo to i tamto. ale potem jak to wszystko pierdolnie to na dlugo bedziemy jedyną czerwoną plamą na mapie |
|
|
|
 |
Diabeł

Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 05 Cze 2011 Posty: 681 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2012-01-30, 11:18
|
|
|
mała* na premiera... co ja gadam na prezydenta |
|
|
|
 |
Diabeł

Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 05 Cze 2011 Posty: 681 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2012-01-30, 11:22
|
|
|
| mała* napisał/a: | | brakuje mi jeszcze 10 lat |
To się zmieni konstytucję bo takiego prezydenta jak Ty to Polska jeszcze nie miała |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-30, 11:36
|
|
|
| mała* napisał/a: |
Stwórzmy forumową partię i sami sobie napchajmy kieszenie. Pourzędujemy kilka lat, ludze nas znienawidzą, ale przynajmniej przez jakiś czas będziemy w "centrum zarządzania światem" No i będziemy obrzydliwie bogaci |
to pisalem to juz dawno, ale sam partii nie stworze. a dotacje czekają, kampanie sponsorzy tez ..
"2011.08.08. - Partie parlamentarne na tegoroczną kampanię wyborczą wydadzą łącznie ok. 70 mln zł.
Zgodnie z prawem komitety wyborcze obowiązuje limit wydatków. Jak poinformował Krzysztof Lorentz z Krajowego Biura Wyborczego, w tym roku limit wydatków komitetu wyborczego, który zarejestruje kandydatów do sejmu i do senatu we wszystkich okręgach wyborczych, wyniesie 30 mln 612 tys. 295 zł. "
podobno najlepiej zarabia sie na kampanii prezydenkiej.. |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2012-01-30, 12:24
|
|
|
Brosik zostanie rzecznikiem prasowym.On ma najlepszą propagandę |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-01-30, 13:14
|
|
|
| Jestem głosem ludu robotniczego. |
|
|
|
 |
Diabeł

Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 05 Cze 2011 Posty: 681 Skąd: Bielsko-Biała
|
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-01-30, 18:43
|
|
|
polecam przeczytac
http://nt.interia.pl/inte...skusowi,1752860
szykuje sie kolejne sk****synstwo
rudemu z przydupasem vincentem ciagle malo
ciagle szuka jak wyruchac jeszcze glebiej i mocniej |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Diabeł

Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 05 Cze 2011 Posty: 681 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2012-01-30, 18:49
|
|
|
| I co się dziwić to coś nowego w tym kraju? Nie martw się będą sięgać i to do każdej kieszeni każdemu nie w ten sposób to znajdą sobie inny |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-01-30, 19:25
|
|
|
| mała* napisał/a: | Po wspaniałej części merytorycznej przejdźmy więc do podsumowania:
było źle, jest jeszcze gorzej. A jak będzie? Ludzie poza gadaniem i kilkoma protestami na które radośnie wyruszyli w większych miastach nie robią nic, bo nie bardzo jest co zrobić. Rząd nadal ma w dupie obywateli, próbując jak najwięcej do kieszeni napchać nim |
He he problem w tym,że dużej części wyborców ciężko wystąpic przeciwko swojemu najjaśniejszemu, bo to oznaczalo by przyznanie się do doopnej porażki /zarządznie mózgiem/, zrobić kogoś w ciula można raz , bo potem się połapie , ...ale on zrobił 2 razy,/ druga kadencja/ ... a taką żabę ciężko przełknąć pozornym inteligentom:D
brakło Pisu i nie ma jak odwrócić uwagi , można mieć czasem jakieś porażki, ale teraz rząd , co krok to wdepnięcie w g... . |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
Moderator [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-30, 21:33
|
|
|
| zeno napisał/a: | | ja wam mowie ze do Euro jeszcze jakos Polska dociągnie siłą rozpedu, bo dotacje bo budwa dróg bo to i tamto. ale potem jak to wszystko pierdolnie to na dlugo bedziemy jedyną czerwoną plamą na mapie |
PROSZĘ O EDYCJĘ TYCH POSTÓW |
|
|
|
 |
|
|