Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-01-30, 22:14   

co konkretnie nie pasi ?
bo wulgaryzm został wygwiazdkowany
zacznij lać rano bo od ciśnienia się oczy zrobiły żółte chyba

to się robi jakiś cyrk

admin zrób coś z tym !!
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-01-30, 22:19   

admin uważa tak samo. albo sam nie wie co uważa :D :D :D
ale czekaj, ja spróbuję odgadnąć to słowo..
sk****synstwo

skunksynstwo?
skasynstwo?
sksynstwo?
skosnosynstwo?
skutazielonesynstwo?

hmm nie wiem, jest tyle opcji, że ciężko trafić. Zmień to :D
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
Kasiek 


Motocykl: VFR 750
Imię: Kasiek
Wiek: 43
Dołączyła: 19 Gru 2010
Posty: 267
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-01-30, 22:24   

Moderator napisał/a:
zeno napisał/a:
ja wam mowie ze do Euro jeszcze jakos Polska dociągnie siłą rozpedu, bo dotacje bo budwa dróg bo to i tamto. ale potem jak to wszystko pierdolnie to na dlugo bedziemy jedyną czerwoną plamą na mapie


benzin napisał/a:
polecam przeczytac

http://nt.interia.pl/inte...skusowi,1752860

szykuje sie kolejne sk****synstwo

rudemu z przydupasem vincentem ciagle malo
ciagle szuka jak wyruchac jeszcze glebiej i mocniej


PROSZĘ O EDYCJĘ TYCH POSTÓW


Zgodnie z zasadami dobrego wychowania w internecie proszę o edycję ostatniego zdania. Pisanie drukowanymi literami uważane jest za krzyk. A chamstwa nie zniesę.
_________________
~Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia~
 
 
 
PiotRR 


Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 421
Skąd: SI
Wysłany: 2012-01-31, 02:19   

Moderator napisał/a:

PROSZĘ O EDYCJĘ TYCH POSTÓW

To proś a nie krzycz mi tu po kolegach!


http://www.youtube.com/wa...feature=related

lajlajlaj
_________________
srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-02-02, 21:06   

Dzisiaj jest niezła beka z minister sportu Muchy , która zatrudniła do swojego resortu kolegę fryzjera.
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-02-03, 11:02   

Mnie to nie dziwi, w glupim urzedzie miasta a masz rodziny, kolegow itd itp.
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-02-03, 11:12   

Głupich nie brakuje ,ale władza chce polepszyć statystykę
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-02-03, 17:42   

Tak dalej być nie może !

Jako przedstawiciel ostatniego normalnego pokolenia w historii polski powiadam wam MIECZE W DŁOŃ !! !
Końcówkę miecza do buzi i ostrożnie wykonujemy delikatne ruchy frykcyjne zwracając uwagę na zmienne tempo oraz głębokość.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-02-04, 06:51   

http://czasprzebudzenia.w...-calego-swiata/
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-02-06, 17:44   

NAJBARDZIEJ NIEUGIĘTY RZĄD W HISTORII





KIBICE

- RZĄD NIE UGNIE SIE PRZED KIBICAMI


LEKARZE

- RZĄD NIE UGNIE SIE PRZED LEKARZAMI


APTEKARZE

- RZĄD NIE UGNIE SIE PRZED APTEKARZAMI


OBYWATELE/INTERNAUCI WS ACTA

- RZĄD NIE UGNIE SIE PRZED INTERNAUTAMI





_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-02-16, 19:12   

Planuje ktoś dożyc do 67 roku życia , aby w szczęściu i pełnym zdrowiu cieszyć sie swoja emeryturą ?

Po tylu latch roboty nie wiem czy na skuterze dam radę się toczyć ;/
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
Ostatnio zmieniony przez T_rex 2012-02-16, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-02-16, 19:22   

ja sie kulturalnie zapytam jak
w sposob kulturalny ocenic prace rudego i jego bandy
przeciez to zwyczajnie niemozliwe

- Och jak nie lubie tego premiera i jego wspolpracownikow sa tacy niegospodarni i nie potrafia sobie z niczym poradzic ponadto czynia nam niewymierne szkody na arenie miedzynarodowej.

no jak to brzmi ?


motyla noga
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-16, 19:56   

Tak w ogóle ocenie powinien podlegać nie tylko rudy ale cała banda z wiejskiej i ci co załapali sie do Brukseli, na czele z szanownym panem największym ślązakiem wszechczasów Buzkiem, który to pan zafundował nam na sam koniec swojej kariery jako premier cztery reformy: administracyjną, emerytalną, szkolną i służby zdrowia co doprowadziło do stanu obecnego, gdzie zeby isc do szpitala to musisz czekac 1-3 lata albo paść na ulicy na zawał, bo jakbyś padł na raka to za długo by trwało i potraktowaliby cie jako bezdomnego żebraka. Buzek wprowadził swoje reformy dokladnie na koniec swojej kadencji kiedy bylo wiadomo, ze wygra SLD. nad reformą szkolnictwa spuszczały się niejedne tęgie głowy, powiem tylko tyle ze tesc jest nauczycielem dzis juz emerytowanym i 20 lat temu w zawodówce wiedzieli wiecej niz dzis absolwenci technikum, ktorzy nawet nie potrafią wyciągnać pierwiastka z liczby, potem idzie jeden z drugim na studia i jak paru tutaj chwali sie jaki on jest magister bo sobie studia opłacił i zaliczyl 6 semestrów. zreszta sam uczyłem w szkole jakis czas, w średniej co prawda, ale giganty tez sie zdarzały. na podsumowanie powiem ze swoje pan minister Giertych i jego sławne matury. Ale to chyba jest jakaś odgórnie założona teza, ze społeczenstwo ma być coraz głupsze z pokolenia na pokolenie, bo wiadomo ze idiotami łatwiej sie steruje, czego efekty widac juz dzis.
Podobnie rzecz ma sie z emeryturami i słuzbą zdrowia i wszystko jest powiązane ze sobą, bo jakich mamy głupich lekarzy to każdy wie (mówie o zwykłych internistach, pierwszego kontaktu czy pediatrach), a dodatkowo jak nie mają kasy bo wszystko zżera administracja czyli NFZ do granic mozliwosci i wydzielająca kasę jak chłop świniom więc jest jak jest. ostatnio gdzies bylem w gościach i jedna z babek skarżyla sie, że od dłuższego czasu boli ją głowa, a jej syn - uwaga LEKARZ - mówi, zeby wzieła sobie tabletke to przestanie ją boleć... hehe, to tak jakby matka do syna stolarza powiedziała ze nie ma mebli a ten jej odpowiada zeby poszła sobie kupic w Ikei.
Ryży jaki jest każdy widzi, a kto nie widzi ten jest ślepy, ale to chyba jego ostatnie rządy bo zasłona chyba już nawet zatwardziałym peowcom spadła, najgorsze jest to ze nie ma z kogo wybrać a Korwin nie ma tylu ludzi, zeby wszystko fachowo i elegancko obsadzić, czyli zaś koalicja. Zresztą co wybory to Korwin leży pod progiem procentowym.
a Kaczyński taki święty ale z kasy za FOZZ dalej sie nie rozliczył, nic mu (w sumie im) nie udowodnili, ale jego ówczesna partia coś za szybko powstała i została 2 naczelną siła w państwie.

Jest gdzieś temat o założeniu partii... niby do śmiechu ale mówie wam, ze to nie byłby głupi pomysł, gdyby odpowiedni ludzie sie tym zajeli czyli ze znajomością prawa i innymi znajomościami , tu jest fajny wątek http://www.biznesforum.pl...-z-vt36598.html
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-02-16, 20:10   

skomentuje to tak:

Tusk do Gazu. całe PO do kamieniołomu KOMOR na Szubienice.

Myślę, że takim postem, łapiesz się na art. 255 KK... proponuję się nieco zastanowić kolejnym razem... Ab.
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-02-16, 21:18   

T_rex napisał/a:
Planuje ktoś dożyc do 67 roku życia , aby w szczęściu i pełnym zdrowiu cieszyć sie swoja emeryturą ?

Po tylu latch roboty nie wiem czy na skuterze dam radę się toczyć ;/

Zawsze mogę przywiązać Cię za nogi i ciągnąć za swoim.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/