|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-20, 22:13
|
|
|
ee jest jeszcze jedna opcja zdejmujesz blachę z moto i tank do pełna |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-20, 22:20
|
|
|
Niby tak, ale te france blokują dystrybutory nawet jak nie zleziesz moto.... że o garnku nie wspomnę...
Kolejna sprawa- jesteśmy po to, żeby kraść paliwo
Kupiłeś moto, więc chyba wiesz, że nie lata na powietrze... |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-10-20, 22:22
|
|
|
| walek809 napisał/a: | wow widzę że debaty trwają nadal i to nasilone a już po wyborach .
dziś na poczcie naprzeciwko oriona był koleś przede mną co miał przypięty do kluczy wisiorek Platforma Obywatelska który to z Was |
u mnie na osiedlu?? i sie nie boi?? |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-20, 22:22
|
|
|
| Benzyna zawsze drożała a wy się zachowujecie jakby pierwszy raz wystąpiło takie zjawisko. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-11-17, 16:06
|
|
|
 |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-18, 15:00
|
|
|
| Podyskutujmy o je*aniu do 67 roku życia. |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-18, 15:49
|
|
|
| albo o kolejnych akcyzach i podatku vat i braku ulg podatkowych Super piwo zas pojdzie w góre |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2011-11-18, 17:58
|
|
|
na bliskiej kamer nie ma wiec luz a co do blokowania to mi sie udaje zawsze jak zsiąde bez sciagania kasku place tez w kasku nie chce mi sie sciagac
A tak wogóle wracając do tematu.... Rewolucja będzie wszystko pie*dolnie.... jakies nowe wybory nowe nazwiska... to co robią sie w glowie nei meisci wogole sie nie liczą z narodem... byle wiecej byle do kieszeni, byle dla siebie... mysle ze zamieszki w warszawie, to co sie dzieje w Grecji to początek w Historii byla juz jedna rewolucja we Francji chyba nie?? Jak sie nie myle... łby pospadają Tuskowi pierwszemu..... |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-18, 21:21
|
|
|
RACJA MICHAŁ PO POLEGNIE BĘDĄ GWAŁTY, RABUNKI, CHAOS. |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-11-18, 23:06
|
|
|
jak dlamnie mogą zrobić emeryturę od 100 lat byle składek nie płacić KURWA MAĆ !! |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-11-18, 23:14
|
|
|
ta emerytura to taki wabik dla wytrwalych ktorym udalo sie dozyc
w nagrode za to ze dozyli dostaja kilkaset zlociszy ochlapow, za ktore wyzyc sie nie da, a i umrzec trudno
 |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-18, 23:35
|
|
|
dupcycie panowie. zanim wy dojdziecie do emerytury to Polski juz albo nie bedzie albo obniża ten wiek do 55. poza tym jak ktos zauwazyl - to są propozycje a nie juz gotowe ustawy.
gdzies slyszalem, ze w poprzednim expose tusek obiecal 10 rzeczy, zrealizowal 4.
w tym expose obiecal 28 rzeczy... jesli przy 10 mial problem z decyzją co wybrac to co bedzie z 28?
nie lubie PO ale pare rzeczy jesli zrealizuje to będą dobre: likwidacja krusu, likwidacja emerytur dla księży. zresztą poczytajcie http://www.polityka.pl/kr...sil-expose.read
nikt nie broni wam przeniesc swojego ubezpieczenia za granice, paru moich znajomych płaci w Czechach i na Litwie, 2 w Wlk.Brytanii. jeden mial 'mozliwość' sprawdzic jak to działa kiedy miał wypadek i lezal w szpitalu, traktowali go prawie jak księcia bo kasa za jego leczenie szła od razu a nie jak z naszych kas chorych, jak wyrobią limit to na 'nadmiar' trzeba czekać. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|