 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
Husar

Motocykl: VZR 1800
Imię: Szymon
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 109 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2011-10-20, 13:58
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: | | benzin napisał/a: | kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać
|
ty sie ciesz jak by kaczor byl premierem to bys tylko pacierz mógł zmówić a do więźnia by nawet za pierdzenie zamykali bylo by katolicko - policyjne państwo.
a tak serio mialem nie isc na wybory ten film mnie skłonił
http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI |
Mogę zapytać, gdzie w programie kaczora wyczytałeś te rewelacje? Mozesz poslać link do wypowiedzi o zamykaniu za pierdzenie? Wiem, że to jest luźna dyskusja ale ile można bredzić? |
_________________
 |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-20, 14:11
|
|
|
| Przepychacie się i przepychacie a nikt nie poruszył najważniejszej kwestii mianowicie: URL |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-20, 14:42
|
|
|
W dupie.
Obrazek usunięty/ Moderatorka |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-20, 15:46
|
|
|
| Husar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: | | benzin napisał/a: | kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać
|
ty sie ciesz jak by kaczor byl premierem to bys tylko pacierz mógł zmówić a do więźnia by nawet za pierdzenie zamykali bylo by katolicko - policyjne państwo.
a tak serio mialem nie isc na wybory ten film mnie skłonił
http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI |
Mogę zapytać, gdzie w programie kaczora wyczytałeś te rewelacje? Mozesz poslać link do wypowiedzi o zamykaniu za pierdzenie? Wiem, że to jest luźna dyskusja ale ile można bredzić? |
program pisu dobre przez te 4 ich lata nie przypominam sobie dnia bez wywolywania afery ...
a odpowiesz mi szczerze ? ja rozumiemmozna uwazac tuska za takiego czy owego ale powiedz mi (bo chyba glosowales na piss) jak mozna chciec zeby czlowiek chory psychicznie był w rzadzie polskim bo byli krzykacze idioci i sa ale nic nie zdzialali natomiast ten gosc jest chory psychicznie jak mozna go dopuscic do rzadzenia polska
przeciez to dopiero by swiadczylo o nas wszystkich wyborcach |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2011-10-20, 16:19
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: | | Husar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: | | Huzar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: |
kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita |
Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania. |
lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia |
Jakby ciemnota z "pissu" pomyliła wschód z zachodem to zaraz byłaby super ciemnotą z d**y a jak yntelygencja z "poo" się myli to jest to drobny błąd i głupi jest ten, który go wychwycił bo yntelygencja z "poo" się nie myli NIGDY, taka fajna wlaściwośc uzyskiwana po oddaniu głosu na jedyną właściwą partię. |
ciesze sie ze sie zgadzamy | Pier....cie wszyscy jakbyście byli politykami
jesteście młodzi, ruszajcie więcej głową, a nie ustami (ewentualnie dupą). Jesteście tacy płytcy jak ci których krytykujecie:> Więcej szacunku dla siebie i innych, wszystkich staracie się krytykować, skąd u was tyle żółci?. Krytykować, obwiniać, wytykać komuś błedy bardzo łatwo, ale zrobić coś dobrego samemu to bardzo trudno |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
| Ostatnio zmieniony przez Kasberg 2011-10-22, 05:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-20, 16:39
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | srednia cena PB95 przed wyborami 4,99 a po wyborach kilka dni 5,40 |
WŁAŚNIE
Gdyby Jarek był u koryta to byśmy prawie za darmo mieli wachę a TUSKOZŁODZIEJUSKRADZIEJ teraz Wam dopiedoli cenę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteście przegrani POwcy
JAROSŁAW, POLSKĘ ZBAW. |
|
|
|
 |
Husar

Motocykl: VZR 1800
Imię: Szymon
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 109 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2011-10-20, 17:31
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: | | Husar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: | | benzin napisał/a: | kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać
|
ty sie ciesz jak by kaczor byl premierem to bys tylko pacierz mógł zmówić a do więźnia by nawet za pierdzenie zamykali bylo by katolicko - policyjne państwo.
a tak serio mialem nie isc na wybory ten film mnie skłonił
http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI |
Mogę zapytać, gdzie w programie kaczora wyczytałeś te rewelacje? Mozesz poslać link do wypowiedzi o zamykaniu za pierdzenie? Wiem, że to jest luźna dyskusja ale ile można bredzić? |
program pisu dobre przez te 4 ich lata nie przypominam sobie dnia bez wywolywania afery ...
a odpowiesz mi szczerze ? ja rozumiemmozna uwazac tuska za takiego czy owego ale powiedz mi (bo chyba glosowales na piss) jak mozna chciec zeby czlowiek chory psychicznie był w rzadzie polskim bo byli krzykacze idioci i sa ale nic nie zdzialali natomiast ten gosc jest chory psychicznie jak mozna go dopuscic do rzadzenia polska
przeciez to dopiero by swiadczylo o nas wszystkich wyborcach |
Równie dobrze mógłbym przytoczyć argument, że wolalbym psychicznego od zbakanego ćpuna, bo pewien polityk przyznał się do palenia trawki ale byłby to równie idiotyczny i propagandowy argument.
Widzę, że masz problem z pisownią to podpowiem ci, że skrot od nazwy partii to pis a nie piss
Zresztą to na kogo głosowalem nie ma tu nic do rzeczy chociaż jak już musisz wiedzieć to raczej moje sympatie kieruje w okolice UPR/KNP.
Utwierdzasz mnie tylko, że wyborcy PO żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości tworzonej przez donalda, gazetę dla inteligentnych oraz telewizję obiektywną, w ktorej pis rządził 4 lata.
W ramach ciekawostki pragnę cię poinformować, że w tym wymiarze, czasoprzestrzeni, nazwij jak chcesz, pis rzadził 2 lata ale to, że najwyraźniej nie masz pojecia o czym piszesz to też wina Kaczyńskiego. |
_________________
 |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-20, 19:50
|
|
|
i wlasnie o to mi chodzilo zebys to powiedzial ze rzadzili 2 lata narobili syfu i zostawili po sobie smród, dziekuje nic wiecej nie mam do dodania. Na PO tez nie głosowałem tyle mam do powiedzenia w kwestii rzadzenia. Każdy byle nie piss a klopotu nie mam z pisownia pisze przez 2 s dlatego ze takim ich darzę uczuciem, zobacz co to znaczy bedziesz wiedzial dzieki to wszystko z mojej strony pozdrawiam
a jesli dla ciebie ktos kto palil ziolo to narkoman to musisz od dzis do kazdego walic Ty ćpunie bo trwake chyba kazdy palil to jak picie piwka. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-20, 20:39
|
|
|
| Husar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: | | Husar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: | | benzin napisał/a: | kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać
|
ty sie ciesz jak by kaczor byl premierem to bys tylko pacierz mógł zmówić a do więźnia by nawet za pierdzenie zamykali bylo by katolicko - policyjne państwo.
a tak serio mialem nie isc na wybory ten film mnie skłonił
http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI |
Mogę zapytać, gdzie w programie kaczora wyczytałeś te rewelacje? Mozesz poslać link do wypowiedzi o zamykaniu za pierdzenie? Wiem, że to jest luźna dyskusja ale ile można bredzić? |
program pisu dobre przez te 4 ich lata nie przypominam sobie dnia bez wywolywania afery ...
a odpowiesz mi szczerze ? ja rozumiemmozna uwazac tuska za takiego czy owego ale powiedz mi (bo chyba glosowales na piss) jak mozna chciec zeby czlowiek chory psychicznie był w rzadzie polskim bo byli krzykacze idioci i sa ale nic nie zdzialali natomiast ten gosc jest chory psychicznie jak mozna go dopuscic do rzadzenia polska
przeciez to dopiero by swiadczylo o nas wszystkich wyborcach |
Równie dobrze mógłbym przytoczyć argument, że wolalbym psychicznego od zbakanego ćpuna, bo pewien polityk przyznał się do palenia trawki ale byłby to równie idiotyczny i propagandowy argument.
Widzę, że masz problem z pisownią to podpowiem ci, że skrot od nazwy partii to pis a nie piss
Zresztą to na kogo głosowalem nie ma tu nic do rzeczy chociaż jak już musisz wiedzieć to raczej moje sympatie kieruje w okolice UPR/KNP.
Utwierdzasz mnie tylko, że wyborcy PO żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości tworzonej przez donalda, gazetę dla inteligentnych oraz telewizję obiektywną, w ktorej pis rządził 4 lata.
W ramach ciekawostki pragnę cię poinformować, że w tym wymiarze, czasoprzestrzeni, nazwij jak chcesz, pis rzadził 2 lata ale to, że najwyraźniej nie masz pojecia o czym piszesz to też wina Kaczyńskiego. |
MMMUUULTTIIII QUOTE COOOMBBBBBOOOO |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-20, 21:48
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | srednia cena PB95 przed wyborami 4,99 a po wyborach kilka dni 5,40 TUSK porozumial sie ponoć z ORLEN-em ITP..... i świadomie działał na szkode jakichś tam spółek... a w sumie KAWAŁ KU*WY RESZTE SZMATY |
Wczoraj tankowałem się na Statoilu w Czeladzi, gdzie cena za litr wynosiła 5,17 zł... a w tej chwili cena na tej samej stacji i tego samego paliwa wynosi 5,27 zł (!)... że nie wspomnę o innych koncernach...
Donaldu Tusku, obawiając się swojej pozycji, obiecywał złote góry, a tuż przed wyborami, obniżył ceny paliw... wygrał wybory, a Pb poszybowało w górę...
Ja już kurwa nie wiem co się dzieje w tym poje***nym kraju.... |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-20, 21:50
|
|
|
| Jak to co? Benzyna drożeje. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-20, 22:02
|
|
|
wow widzę że debaty trwają nadal i to nasilone a już po wyborach .
dziś na poczcie naprzeciwko oriona był koleś przede mną co miał przypięty do kluczy wisiorek Platforma Obywatelska który to z Was |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-20, 22:10
|
|
|
prezesartur, wydaje mi się, że to nie pora na jajca... zobacz sam- zimę jakoś przekikamy, przyjdzie wiosna i trza będzie maszyny odkrywać i latać, a co za tym idzie- lać do baków... i teraz co
Ceny zachodnie, a zarobki wschodnie...
Wiem, że i tak nic nie poradzimy... pozostało nam pomarudzić na forum... |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |