|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-18, 13:34
|
|
|
| PiotRR napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: | | zeno napisał/a: | przecietny wyborca Palikota : facet uczen lub student z wyksztalceniem pomaturalnym mieszkający na wsi wczesniej kochający PO.
jak ktos skomentował: elita |
kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita |
Pewny jesteś? |
tak mowa oczywiscie o procentowych sondazach tam psisiaki otrzymaly ok 40% a w samym podkarpackim przeszlo 40% glosow |
| Ostatnio zmieniony przez cybek1984 2011-10-18, 18:19, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-10-18, 14:53
|
|
|
 |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2011-10-18, 15:41
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | OCC Senior napisał/a: | | raczej dla Zagłębiaków gwara ślaska i jezyk niemiecki to |
Ślaskie Państwo Niemieckie. |
No , no nie czytałem tego tematu kilka dni ,a tu taki kwiatek
Jako zakamuflowana opcja niemiecka Ci odpowiem:
Better dead , than red. |
|
|
|
 |
Huzar
Motocykl: Suzuki VX 800
Imię: Jakub
Wiek: 38 Dołączył: 19 Lut 2011 Posty: 10 Skąd: Żory
|
Wysłany: 2011-10-18, 18:28
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: |
kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita |
Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania. |
_________________ Nie ma Boga.....jest Motór! |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-18, 19:21
|
|
|
| Huzar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: |
kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita |
Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania. |
lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-18, 22:45
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: |
lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia |
znaczy wiesz cybek tutaj drobny bład, tam niewielka pomyłka w procentach i tak cała wiarygodnośc poszła sie jeb*c |
|
|
|
 |
Husar

Motocykl: VZR 1800
Imię: Szymon
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 109 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2011-10-18, 23:56
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: | | Huzar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: |
kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita |
Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania. |
lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia |
Jakby ciemnota z "pissu" pomyliła wschód z zachodem to zaraz byłaby super ciemnotą z d**y a jak yntelygencja z "poo" się myli to jest to drobny błąd i głupi jest ten, który go wychwycił bo yntelygencja z "poo" się nie myli NIGDY, taka fajna wlaściwośc uzyskiwana po oddaniu głosu na jedyną właściwą partię. |
_________________
 |
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2011-10-19, 01:49
|
|
|
Czyli jednak nie przenieśli lubuskiego i jest dalej na swoim miejscu? |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-19, 15:56
|
|
|
| PiotRR napisał/a: | Czyli jednak nie przenieśli lubuskiego i jest dalej na swoim miejscu? |
jeszcze tak ale nie wiadomo jak kaczymorda by doszla do wladzy |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-19, 15:57
|
|
|
| Husar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: | | Huzar napisał/a: | | cybek1984 napisał/a: |
kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita |
Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania. |
lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia |
Jakby ciemnota z "pissu" pomyliła wschód z zachodem to zaraz byłaby super ciemnotą z d**y a jak yntelygencja z "poo" się myli to jest to drobny błąd i głupi jest ten, który go wychwycił bo yntelygencja z "poo" się nie myli NIGDY, taka fajna wlaściwośc uzyskiwana po oddaniu głosu na jedyną właściwą partię. |
ciesze sie ze sie zgadzamy |
|
|
|
 |
Husar

Motocykl: VZR 1800
Imię: Szymon
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 109 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2011-10-19, 17:34
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: | | PiotRR napisał/a: | Czyli jednak nie przenieśli lubuskiego i jest dalej na swoim miejscu? |
jeszcze tak ale nie wiadomo jak kaczymorda by doszla do wladzy |
Czyli jeśli przeciwnik Kaczyńskiego nie wie, które województwo jest gdzie, to też wina Kaczyńskiego ? Nie wiem czy to już świadoma demagogia czy nieświadome zaślepienie? |
_________________
 |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-19, 17:35
|
|
|
| To pomroczność jasna. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-10-19, 20:23
|
|
|
kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
"Ponad 100 osób zostało zatrzymanych za nielegalną grę w pokera na imprezie urodzinowej w Szczecinie. Grozi im grzywna, a nawet więzienie. Do akcji kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji i Służby Celnej doszło podczas imprezy urodzinowej 50-latka o imieniu Irek w jednej ze szczecińskich restauracji.
Zatrzymano jej uczestników pod zarzutem nielegalnej gry w pokera poza kasynem bez krupiera (w polskim prawie jest to zabronione, grać można tylko w zarejestrowanych kasynach). Ponad 100 osób jest podejrzewanych o organizację i udział w nielegalnym turnieju pokera.
Obecnie trwają przesłuchania zatrzymanych. Uczestnicy imprezy utrzymują, iż grali o puchar jubilata, a nie na żetony. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów.
Za nielegalną grę w pokera grozi grzywna, a nawet trzy lata więzienia."
http://www.w13.vgh.pl/news.php?readmore=2993
nawet za pierogi stawiają przed sądem
http://biskupiec.wm.pl/72...rzed-sadem.html
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać
obywatel tego pojebanego kraju jest jak pieczarka
trzymany w ciemnym i obrzucany gnojem
a taki szkatuła sam sobie wyrok ustala i jeszcze się śmieje tym debilom w twarz i mówi "przecież do niczego sie nie przyznałem |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-20, 00:46
|
|
|
| benzin napisał/a: | kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać
|
nie wiem czemu sie burzysz benzin. jak chcesz sobie zagrac to graj nikt nie broni. rekreacyjnie.
problem w tym ze panstwo zarabia na podatkach a od kasyn ściąga sporo (bo w Polsce 50%) i tez chyba nie wierzysz że pan Józek czy Irek zorganizował urodziny na których wszyscy rekreacyjnie grali w karty. pan Irek miał prywatne kasyno i nie zaplacil podatku, dosc wysokiego wobec tego panstwo samo się upomnialo. twój niezaplacony mandat tez ci sciągają z konta.
inna sprawa ze zgodnie z ustawa akurat poker jest zabroniony w Polsce i kazdy chetny na pokera jedzie do Czech na Słowacje albo Niemiec, wobec tego pan Irek okazal sie kretynem skoro narazil swoich urodzinowych gości na klopoty |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-20, 07:49
|
|
|
| benzin napisał/a: | kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać
|
ty sie ciesz jak by kaczor byl premierem to bys tylko pacierz mógł zmówić a do więźnia by nawet za pierdzenie zamykali bylo by katolicko - policyjne państwo.
a tak serio mialem nie isc na wybory ten film mnie skłonił
http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI |
|
|
|
 |
|
|