Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-18, 13:34   

PiotRR napisał/a:
cybek1984 napisał/a:
zeno napisał/a:
przecietny wyborca Palikota : facet uczen lub student z wyksztalceniem pomaturalnym mieszkający na wsi wczesniej kochający PO.

jak ktos skomentował: elita


kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita


Pewny jesteś?


tak mowa oczywiscie o procentowych sondazach tam psisiaki otrzymaly ok 40% a w samym podkarpackim przeszlo 40% glosow
Ostatnio zmieniony przez cybek1984 2011-10-18, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2011-10-18, 14:53   

_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2011-10-18, 15:41   

Brosik napisał/a:
OCC Senior napisał/a:
raczej dla Zagłębiaków gwara ślaska i jezyk niemiecki to



Ślaskie Państwo Niemieckie.

No , no nie czytałem tego tematu kilka dni ,a tu taki kwiatek :D
Jako zakamuflowana opcja niemiecka Ci odpowiem:
Better dead , than red.
 
 
Huzar 

Motocykl: Suzuki VX 800
Imię: Jakub
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 10
Skąd: Żory
Wysłany: 2011-10-18, 18:28   

cybek1984 napisał/a:

kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita


Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania.
_________________
Nie ma Boga.....jest Motór!
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-18, 19:21   

Huzar napisał/a:
cybek1984 napisał/a:

kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita


Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania.


lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia :D
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-18, 22:45   

cybek1984 napisał/a:

lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia :D


znaczy wiesz cybek tutaj drobny bład, tam niewielka pomyłka w procentach i tak cała wiarygodnośc poszła sie jeb*c :D
 
 
Husar 


Motocykl: VZR 1800
Imię: Szymon
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 109
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-10-18, 23:56   

cybek1984 napisał/a:
Huzar napisał/a:
cybek1984 napisał/a:

kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita


Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania.


lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia :D


Jakby ciemnota z "pissu" pomyliła wschód z zachodem to zaraz byłaby super ciemnotą z d**y a jak yntelygencja z "poo" się myli to jest to drobny błąd i głupi jest ten, który go wychwycił bo yntelygencja z "poo" się nie myli NIGDY, taka fajna wlaściwośc uzyskiwana po oddaniu głosu na jedyną właściwą partię.
_________________

 
 
 
PiotRR 


Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 421
Skąd: SI
Wysłany: 2011-10-19, 01:49   

Czyli jednak nie przenieśli lubuskiego i jest dalej na swoim miejscu? ;) :P
_________________
srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-19, 15:56   

PiotRR napisał/a:
Czyli jednak nie przenieśli lubuskiego i jest dalej na swoim miejscu? ;) :P


jeszcze tak ale nie wiadomo jak kaczymorda by doszla do wladzy :D
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-19, 15:57   

Husar napisał/a:
cybek1984 napisał/a:
Huzar napisał/a:
cybek1984 napisał/a:

kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita


Pewny jesteś, że lubuskie jest na wschodzie Polski? Geografia się kłania.


lubelskie nie lubuskie, skoro pisze ze wschód to sie idzie domyślić że strzeliłem drobny błąd troszkę logicznego myślenia :D


Jakby ciemnota z "pissu" pomyliła wschód z zachodem to zaraz byłaby super ciemnotą z d**y a jak yntelygencja z "poo" się myli to jest to drobny błąd i głupi jest ten, który go wychwycił bo yntelygencja z "poo" się nie myli NIGDY, taka fajna wlaściwośc uzyskiwana po oddaniu głosu na jedyną właściwą partię.


ciesze sie ze sie zgadzamy :D
 
 
Husar 


Motocykl: VZR 1800
Imię: Szymon
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 109
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-10-19, 17:34   

cybek1984 napisał/a:
PiotRR napisał/a:
Czyli jednak nie przenieśli lubuskiego i jest dalej na swoim miejscu? ;) :P


jeszcze tak ale nie wiadomo jak kaczymorda by doszla do wladzy :D


Czyli jeśli przeciwnik Kaczyńskiego nie wie, które województwo jest gdzie, to też wina Kaczyńskiego :D ? Nie wiem czy to już świadoma demagogia czy nieświadome zaślepienie? :D
_________________

 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-19, 17:35   

To pomroczność jasna.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2011-10-19, 20:23   

kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata

"Ponad 100 osób zostało zatrzymanych za nielegalną grę w pokera na imprezie urodzinowej w Szczecinie. Grozi im grzywna, a nawet więzienie. Do akcji kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji i Służby Celnej doszło podczas imprezy urodzinowej 50-latka o imieniu Irek w jednej ze szczecińskich restauracji.

Zatrzymano jej uczestników pod zarzutem nielegalnej gry w pokera poza kasynem bez krupiera (w polskim prawie jest to zabronione, grać można tylko w zarejestrowanych kasynach). Ponad 100 osób jest podejrzewanych o organizację i udział w nielegalnym turnieju pokera.

Obecnie trwają przesłuchania zatrzymanych. Uczestnicy imprezy utrzymują, iż grali o puchar jubilata, a nie na żetony. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów.

Za nielegalną grę w pokera grozi grzywna, a nawet trzy lata więzienia."

http://www.w13.vgh.pl/news.php?readmore=2993


nawet za pierogi stawiają przed sądem
http://biskupiec.wm.pl/72...rzed-sadem.html


rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać


obywatel tego pojebanego kraju jest jak pieczarka
trzymany w ciemnym i obrzucany gnojem


a taki szkatuła sam sobie wyrok ustala i jeszcze się śmieje tym debilom w twarz i mówi "przecież do niczego sie nie przyznałem
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-20, 00:46   

benzin napisał/a:
kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać



nie wiem czemu sie burzysz benzin. jak chcesz sobie zagrac to graj nikt nie broni. rekreacyjnie.
problem w tym ze panstwo zarabia na podatkach a od kasyn ściąga sporo (bo w Polsce 50%) i tez chyba nie wierzysz że pan Józek czy Irek zorganizował urodziny na których wszyscy rekreacyjnie grali w karty. pan Irek miał prywatne kasyno i nie zaplacil podatku, dosc wysokiego wobec tego panstwo samo się upomnialo. twój niezaplacony mandat tez ci sciągają z konta.

inna sprawa ze zgodnie z ustawa akurat poker jest zabroniony w Polsce i kazdy chetny na pokera jedzie do Czech na Słowacje albo Niemiec, wobec tego pan Irek okazal sie kretynem skoro narazil swoich urodzinowych gości na klopoty :D
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-20, 07:49   

benzin napisał/a:
kurwa co za kraj nawet w karty grac juz nie mozna
bo można do pierdla isc na 3 lata
(...)
rudy może haratać w gałe ale zwykłe czarnuchy nawet w karty nie mogą grać


ty sie ciesz jak by kaczor byl premierem to bys tylko pacierz mógł zmówić :D a do więźnia by nawet za pierdzenie zamykali bylo by katolicko - policyjne państwo.

a tak serio mialem nie isc na wybory ten film mnie skłonił

http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/