|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-15, 18:23
|
|
|
| Cytat: | | albo po NIEMIECKU!!!! |
Dla mieszkańców śląska to w sumie jeden ch*j. |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-10-15, 18:44
|
|
|
| Cytat: | | że PKL jako jedne z nielicznych państwowych przedsiębiorstw przynoszą zysk | w watku o ktorym pisales masz racje, ale zacytowales mnie, a ja pisalem o PKP.
| Brosik napisał/a: | | Dla mieszkańców śląska to w sumie jeden ch*j. |
raczej dla Zagłębiaków gwara ślaska i jezyk niemiecki to | Brosik napisał/a: | | sumie jeden ch*j. |
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-15, 18:47
|
|
|
Jakby był jeden ch*j, to by koniowi chomąto zakładali przez dupę, a nie przez łeb |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-15, 18:48
|
|
|
| OCC Senior napisał/a: | | raczej dla Zagłębiaków gwara ślaska i jezyk niemiecki to |
Ślaskie Państwo Niemieckie. |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-15, 19:03
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | Cybek zmusza cie ktos do sluchania RADIA MARYJA?? Ja slucham np Eski i RMF, aktualnie oglądan TVN HD... nie czuje by ktos mnie do czegos zmuszal.... Wolisz pomnik Stalina czy Putina?? |
nikt cie nie zmusza bo rzadzi PO a nie dyktator z PiSu pamietaj ze tyrani padaja wszedzie Saddam Husajn, czy Muammar al-Kaddafi
tak ze trzeba zmadrzec i nie dopuscic jarka do wladzy |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-15, 19:25
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: | | nie dopuscic jarka do wladzy |
 |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-15, 22:32
|
|
|
mina bezcenna, tez cos znalazlem
 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-16, 19:46
|
|
|
 |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-16, 22:28
|
|
|
UDERZAJĄCE PODOBIEŃSTWO
 |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-16, 23:10
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: |
Stary... zastanow sie co piszesz... RMF i ESKI sluchalem za rządów PIS-U..... |
łokurwa. tos jest kozak.
stary ale zakasuje te twoja eske. moj ojciec sluchal Wolnej Europy z radia pod stolem za komuny. |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-10-17, 07:32
|
|
|
 |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Diabeł

Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 05 Cze 2011 Posty: 681 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2011-10-18, 03:05
|
|
|
 |
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2011-10-18, 11:35
|
|
|
| cybek1984 napisał/a: | | zeno napisał/a: | przecietny wyborca Palikota : facet uczen lub student z wyksztalceniem pomaturalnym mieszkający na wsi wczesniej kochający PO.
jak ktos skomentował: elita |
kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita |
Pewny jesteś? |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|