|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-13, 19:40
|
|
|
| ja tam góry na pieszo zwiedzam |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-13, 20:24
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | To nie ma nic do rzeczy... to że nie pracuje w PKP nie znaczy ze trzeba sprzedac za granice.... |
czemu jezdzisz Hondą a nie WSK-ą? |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2011-10-13, 20:30
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | Niedługo PKL będą czeskie, słowackie | a jeździłeś czeskimi kolejami?? jestesmy jak "100 lat za murzynami" za czeskim odpowiednikiem PKP, jeśli tylko standard będzie taki jak tam jestem za sprzedażą.
JAROSŁAW POLSKĘ ZBAW!!!! .... omg... |
| Ostatnio zmieniony przez Edisiewicz 2011-10-13, 20:54, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-10-13, 20:32
|
|
|
| Edisiewicz napisał/a: | | JAROSŁAW POLSKĘ ZBAW!!!! |
mowisz i masz
 |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-10-13, 20:41
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | to że nie pracuje w PKP nie znaczy ze trzeba sprzedac za granice |
moze wtedy skonczy sie doplacanie do tego skansenu gdzie nic sie nie oplaca. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-10-14, 20:28
|
|
|
| albo po NIEMIECKU!!!! |
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-14, 20:30
|
|
|
lepiej mowic po rusku jak 24h na dobe pod przymusem sluchac radia maryja i patrzec na tv trwam ,jezdzic po ulicach smolenskich gdzie na kazdej znajduje sie pomnik swietego lecha bohatera narodu |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-10-15, 08:31
|
|
|
| Jak pomnik to tylko Anegi Merkel - agenta STASI! |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-15, 08:39
|
|
|
 |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2011-10-15, 17:00
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | Wolisz pomnik Stalina czy Putina?? | Pewnie gdyby Kaczor wygrał wybory sam sobie by pomnik postawił już jego brat leży na wawelu ... k.. krew nie zalewa jak o tym słyszę.
JAROSŁAW POLSKĘ ZBAW |
|
|
|
 |
Husar

Motocykl: VZR 1800
Imię: Szymon
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 109 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2011-10-15, 17:37
|
|
|
| OCC Senior napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | | to że nie pracuje w PKP nie znaczy ze trzeba sprzedac za granice |
moze wtedy skonczy sie doplacanie do tego skansenu gdzie nic sie nie oplaca. |
Ostanio oglądając na ten temat program mówili, że PKL jako jedne z nielicznych państwowych przedsiębiorstw przynoszą zysk, ok. 10 mln rocznie ale widać firmy przynoszace zysk tym bardziej trzeba sprzedać, dostanie się w końcu jakaś kaska a i kumpel, ktory kupi będzie miał radochę.
| cybek1984 napisał/a: | lepiej mowic po rusku jak 24h na dobe pod przymusem sluchac radia maryja i patrzec na tv trwam ,jezdzic po ulicach smolenskich gdzie na kazdej znajduje sie pomnik swietego lecha bohatera narodu |
Chyba coś mnie ominęło przez 2 lata rządów PiSu, bo ani razu nikt mnie nie zmuszał do słuchania RM ani ogladania TV Trwam. |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|