Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-10-10, 23:12   

sPISek!
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-11, 09:01   

Michal87sc użyj opcji edytuj ;)
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-10-11, 10:03   

I co teraz z prawdą Smoleńską ?
Antoni już prawdopodobnie nie powoła kolejnej komisji śledczej :(
Cały naród czekał na tą gorzką prawdę o wyrzutni brzóz w Polskie samoloty rządowe :(
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-11, 10:24   

pewnie jak by jarek wygrał było by kolejnych komisji po komisji w sprawie smoleńska za naszą kaskę :P
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2011-10-11, 17:54   

Cytat:
i to ze mnie jaja swędzą to tez wina tuska wyborcy pisu to fanatycy z nimi sie nie da rozmawiac musialbys od razu w pysk przypier...


Co ty chcesz stare babki i dziadków po głowa walić ;( ... ubierz koszulkę z napisem "kocham Tuska" i idź na jakiś większy mecz ligowy, pisowców tam pewnie nie znajdziesz , ale zrobimy zakłady czy na następny dzień dasz radę napisać posta ?.
Warczysz na przeciwników po, za ich poglądy?...a prawdziwi wrogowie to właśnie politycy , którzy dzielą naród i nie wypełniają obietnic i to oni muszą być na celowniku niezależnie czy są biali czerwoni czy różowi
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-11, 19:11   

T_rex napisał/a:
Cytat:
i to ze mnie jaja swędzą to tez wina tuska wyborcy pisu to fanatycy z nimi sie nie da rozmawiac musialbys od razu w pysk przypier...


Co ty chcesz stare babki i dziadków po głowa walić ;( ... ubierz koszulkę z napisem "kocham Tuska" i idź na jakiś większy mecz ligowy, pisowców tam pewnie nie znajdziesz , ale zrobimy zakłady czy na następny dzień dasz radę napisać posta ?.
Warczysz na przeciwników po, za ich poglądy?...a prawdziwi wrogowie to właśnie politycy , którzy dzielą naród i nie wypełniają obietnic i to oni muszą być na celowniku niezależnie czy są biali czerwoni czy różowi


nie za poglady oni pogladow nie maja o pogladach to decyduje ich ksiadz.
Stary nie wyjezdzaj mi z meczami bo chodze i wiem co sie dzieje ale gdyby kaczor wygral to bys po dobranocce szedl spac o piwie na miescie zapomnij, godzina policyjna by byla, mleko modlitwa i do lozeczka.
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-11, 19:16   

zeno napisał/a:
przecietny wyborca Palikota : facet uczen lub student z wyksztalceniem pomaturalnym mieszkający na wsi wczesniej kochający PO.

jak ktos skomentował: elita


kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-11, 19:31   

cybek1984 napisał/a:
ale gdyby kaczor wygral to bys po dobranocce szedl spac o piwie na miescie zapomnij, godzina policyjna by byla, mleko modlitwa i do lozeczka.


też tak sądzę ! i nie było by dyskusji bo jak widać kaczor nie dyskutuje , debatuje .
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-10-11, 20:52   

czepiacie się tego PIS-u jakby to PO wywiązywało się z obietnic, a jak narazie robi gnój :D gdzie te darmowe autostrady co obiecali :D Jeden i drugi są po jednym pieniądzu więc dajcie se siana
 
 
 
Diabeł 


Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 681
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-10-12, 00:20   

Jakby PIS wygrał wybory to jedynym sensownym wyjściem byłoby opuszczenie tego kraju w zorganizowanym pośpiechu :P
 
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2011-10-12, 09:17   

Zamiast się przekrzykiwać ,która partia jest lepsza radziłbym Wam otworzyć oczy i zobaczyć jak pięknie Was robią w chooja.Nieważne kto rządzi liczy się tylko stołek.Dzisiaj jesteś w pisie , jutro w po ,po jutrze w sld.....
Palikot chciał zaprzestać tego procederu i do sejmu wprowadził nową jakość w postaci pedałow i tranzwestyty.
Jedno jest pewne: ten kraj schodzi na psy.
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-12, 09:35   

cybek1984 napisał/a:

kolego zobacz elite glosujaca na piSS cala ciemnota ze wschodu od samiuskiej gory po samiuski dół tam gdzie bieda najwieksza zacofanie brak pracyprzemyslu a ksiadz pełni role cesarza podlaskie lubuskie podkarpackie i czesc malopolski cala elita


kolego zobacz kto glosowal na PO, cała "wiocha" z ukrainy i podlasia, którą po wojnie Stalin siła przewiózl na zachód i osiedlił w poniemieckich domach. ewentualnie ich dzieci.
moim zdaniem gadasz cybek bzdury i jakbys znal troche Polske i ludzi to nie klasyfikowałbyś w ten sposób.
znam sporo osób które świadomie wybrały zycie i mieszkanie na tym wschodnim zadupiu i nie moge powiedziec o nich zeby byli zacofani. a brak przemysłu tylko robi im dobrze.

odnosnie Palikota zauwaz ze w większosci glosowali na niego gówniarze. poza moherem to najłatwiej dający się manipulować elektorat. wystarczyło im obiecać darmową trawke i powiedziec że czas na zmiany. nie powiem, moze Palikot wniesie jakiś powiew świeżości do polityki, większośc jego partii to nowi i nieznani ludzie i możliwe ze się jakoś tam sprawdzą w polityce, tego w tej chwili nie wiemy a wszyscy mamy już dośc tych samych mord w TV. (tylko ze Lepper tez mial wniesc swieżość i zlikwidować wersal. to drugie mu sie udało)
ale nie będę zwolennikiem pedała który domaga sie jeszcze większych praw dla swojej grupy etnicznej ani kobiety, ktora nie chciala być facetem. taki jestem kurwa staroświecki facet. :D
ja zaluje ze Korwin jak zwykle odpadl.
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-10-12, 11:00   

Rafał1980 napisał/a:
Zamiast się przekrzykiwać ,która partia jest lepsza radziłbym Wam otworzyć oczy i zobaczyć jak pięknie Was robią w chooja.Nieważne kto rządzi liczy się tylko stołek.Dzisiaj jesteś w pisie , jutro w po ,po jutrze w sld.....
Palikot chciał zaprzestać tego procederu i do sejmu wprowadził nową jakość w postaci pedałow i tranzwestyty.
Jedno jest pewne: ten kraj schodzi na psy.



To jedźmy roz*ebać połowę Warszawy w ramach protestu.
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2011-10-12, 20:08   

To nie wina Warszawy ,że do władzy pcha się wciąż to same kolesiostwo.Wystarczy popatrzeć na programy z politykami.Niby wielce na siebie obrażeni ,a na antenie jadą sobie po imieniu z szyderczymi uśmieszkami.
To tak jak Bolek pił z komunistami ,a za chwilę wyskoczył z tekstem: "ja to panu mogę nogę podać"
Kiedyś było przekupstwo przy Liberum veto , a teraz jest to samo ,tylko inaczej zagrane.
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2011-10-13, 16:27   

_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/