|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:24
|
|
|
Afery wieczne były bo nikomu nie było na ręke że chcieli zwalczyć korupcje i ukłądy/układziki.... a teraz współćzesna władza sama jest po uszy skorumpowana i układziki ma dlatego wszystkim to pasuje i jest spokoj.... ja wole afery podczas walki z bezprawiem niz spokoj bo jest przyzwolenie na wały.... Jak wyjść z kryzysu mowisz?? hehe pewnie lecieć do Rosji i włazić do DUPY... ciekawe jakby dzisiaj ta akcja w Gruzji była czy by ingerencja ze strony Polski była jakaś... nie bo TUSK i KOMOR patrzą tylko na własne profity!!!!!!!!!
Wiele do Poprawy!!?? Nie zrobili nic oprócz gołych obietnic!!!!!!!!!!!! NIC przez wielkie N!!
TUSKOBUS... za moje pieniądze!!?? Pajac z niego i tyle. |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:25
|
|
|
| Jeszcze ze 2-3 kadencje i jeszcze Wałęsa znowu zostanie prezydentem. Będzie wielki powrót tego, który uratował naród polski i kraj. Propaganda cuda czyni. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:29
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | i Wole Wałęse albo Palikota niż tą Fałszywą Świnie |
Michaś pogrążyłeś się tym zdaniem. Już chyba dużo nie podyskutujesz. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:33
|
|
|
| jedyne co wkurza mnie w tym całym politycznym marasie to że każdy już walczy o koryto w unii tam jest teraz kasa ale nikt nie mówi na jaki procent bo nie wieżę że to tak darmo dostajemy . PO chce 300 mil czyli ku kolejne zadłużenia polski co za tym idzie trzeba będzie ściągnąć z nas tą kase |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:35
|
|
|
Michal87sc, masz typowy kompleks Polaka. Zastawiam się jedynie kto Ci to zaszczepił?. Lepiej się w ch... obrażać i udawać wielce poszkodowanego zawsze niż bez kompleksów robić interesy? Nie zrozumiałeś jeszcze, że wszyscy śmieją się z takich nieudaczników którym się wydaję iż są wielce poszkodowani przez los. Najlepiej k..wa poobrażać się na Ruskich, w ogóle może na nich najechać coby dopełnić czarę Jarkowej goryczy podbijmy sobie również Niemcy przecież też są źli...
http://wielkarzeczpospolita.net/ |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:37
|
|
|
Fajnie jest.
Twój szef przez 4 lata robił cie jawnie w buca, obiecywał urlop, premię , podwyżkę pensji, awans , lepszą atmosferę w pracy , ale niestety nic z tego nie spełnił, i żeby żyło się lepiej / bogatym kolesiom/, ...obciął ci wypłatę / 23% Vat i podwyżki akcyzy/ postraszył Kaczyńskim, ...ale co tam , trzeba mu dać za to 500tyś / pobory premiera za 4 lata/i z podziękowaniem prosić o więcej takich cudownych lat, z poparciem oszołomionego dobrobytem narodu. |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:40
|
|
|
| SLD obiecywało obniżyć VAT , T_rex, Michal87sc, głosowaliście na nich czy siedzieliście w domu ? |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:52
|
|
|
| Edisiewicz napisał/a: | Michal87sc, masz typowy kompleks Polaka. Zastawiam się jedynie kto Ci to zaszczepił?. Lepiej się w ch... obrażać i udawać wielce poszkodowanego zawsze niż bez kompleksów robić interesy? Nie zrozumiałeś jeszcze, że wszyscy śmieją się z takich nieudaczników którym się wydaję iż są wielce poszkodowani przez los. Najlepiej k..wa poobrażać się na Ruskich, w ogóle może na nich najechać coby dopełnić czarę Jarkowej goryczy podbijmy sobie również Niemcy przecież też są źli...
http://wielkarzeczpospolita.net/ |
Niemcy akurat potrafią sie przyznac i przeprosic.... Ruski to sku*wysyny będą uwawac ze oni Polske wyzwolili chuje podbili i zajeli tylko ze w bialych rekawiczkach do 1989r..... Gdyby nie odjebalo hitlerowi to by rosja razem z nimi nas wykonczyla... przeciez razem napadli na nas...
Nie nie obrazac sie na ruskich ale miec swoj honor i godnosc a nie ta ku*wa zostala premierem to od razu do Moskwy pajac....
Po za tym dyskutowac mozemy bez konca, a do niczego to nie prowadzi........ |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:55
|
|
|
| greenmack napisał/a: | | czytac sie was kurwa juz nie da.......... |
Poprost sie wyloguj, albo dodaj ten dział do ignorowanych, albo normalnie nie wchodź tu
Parę postów na forum to nic ,lepsze będzie realne życie w Polsce...ciekawe komu sie poskarżysz i co co to da ? |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-10, 19:15
|
|
|
|
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
Wysłany: 2011-10-10, 21:00
|
|
|
nie jest zle, jeszcze wykonczyc stare mohery i PiS calkiem straci elektorat faszysci i fanatycy religijni pójda w zapomnienie |
|
|
|
 |
|
|