Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 18:24   

Afery wieczne były bo nikomu nie było na ręke że chcieli zwalczyć korupcje i ukłądy/układziki.... a teraz współćzesna władza sama jest po uszy skorumpowana i układziki ma dlatego wszystkim to pasuje i jest spokoj.... ja wole afery podczas walki z bezprawiem niz spokoj bo jest przyzwolenie na wały.... Jak wyjść z kryzysu mowisz?? hehe pewnie lecieć do Rosji i włazić do DUPY... ciekawe jakby dzisiaj ta akcja w Gruzji była czy by ingerencja ze strony Polski była jakaś... nie bo TUSK i KOMOR patrzą tylko na własne profity!!!!!!!!!

Wiele do Poprawy!!?? Nie zrobili nic oprócz gołych obietnic!!!!!!!!!!!! NIC przez wielkie N!!

TUSKOBUS... za moje pieniądze!!?? Pajac z niego i tyle.
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-10, 18:25   

Jeszcze ze 2-3 kadencje i jeszcze Wałęsa znowu zostanie prezydentem. Będzie wielki powrót tego, który uratował naród polski i kraj. Propaganda cuda czyni.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 18:27   

i Wole Wałęse albo Palikota niż tą Fałszywą Świnie
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-10, 18:29   

Michal87sc napisał/a:
i Wole Wałęse albo Palikota niż tą Fałszywą Świnie

Michaś pogrążyłeś się tym zdaniem. Już chyba dużo nie podyskutujesz.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 18:33   

Dla mnie to bez znaczenia
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-10, 18:33   

jedyne co wkurza mnie w tym całym politycznym marasie to że każdy już walczy o koryto w unii tam jest teraz kasa ale nikt nie mówi na jaki procent bo nie wieżę że to tak darmo dostajemy . PO chce 300 mil czyli ku kolejne zadłużenia polski co za tym idzie trzeba będzie ściągnąć z nas tą kase
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2011-10-10, 18:35   

Michal87sc, masz typowy kompleks Polaka. Zastawiam się jedynie kto Ci to zaszczepił?. Lepiej się w ch... obrażać i udawać wielce poszkodowanego zawsze niż bez kompleksów robić interesy? Nie zrozumiałeś jeszcze, że wszyscy śmieją się z takich nieudaczników którym się wydaję iż są wielce poszkodowani przez los. Najlepiej k..wa poobrażać się na Ruskich, w ogóle może na nich najechać coby dopełnić czarę Jarkowej goryczy podbijmy sobie również Niemcy przecież też są źli...


http://wielkarzeczpospolita.net/
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2011-10-10, 18:37   

Fajnie jest.
Twój szef przez 4 lata robił cie jawnie w buca, obiecywał urlop, premię , podwyżkę pensji, awans , lepszą atmosferę w pracy , ale niestety nic z tego nie spełnił, i żeby żyło się lepiej / bogatym kolesiom/, ...obciął ci wypłatę / 23% Vat i podwyżki akcyzy/ postraszył Kaczyńskim, ...ale co tam , trzeba mu dać za to 500tyś / pobory premiera za 4 lata/i z podziękowaniem prosić o więcej takich cudownych lat, z poparciem oszołomionego dobrobytem narodu.
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-10, 18:40   

SLD obiecywało obniżyć VAT , T_rex, Michal87sc, głosowaliście na nich czy siedzieliście w domu ?
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-10-10, 18:48   

czytac sie was kurwa juz nie da..........
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 18:52   

Edisiewicz napisał/a:
Michal87sc, masz typowy kompleks Polaka. Zastawiam się jedynie kto Ci to zaszczepił?. Lepiej się w ch... obrażać i udawać wielce poszkodowanego zawsze niż bez kompleksów robić interesy? Nie zrozumiałeś jeszcze, że wszyscy śmieją się z takich nieudaczników którym się wydaję iż są wielce poszkodowani przez los. Najlepiej k..wa poobrażać się na Ruskich, w ogóle może na nich najechać coby dopełnić czarę Jarkowej goryczy podbijmy sobie również Niemcy przecież też są źli...


http://wielkarzeczpospolita.net/


Niemcy akurat potrafią sie przyznac i przeprosic.... Ruski to sku*wysyny będą uwawac ze oni Polske wyzwolili chuje podbili i zajeli tylko ze w bialych rekawiczkach do 1989r..... Gdyby nie odjebalo hitlerowi to by rosja razem z nimi nas wykonczyla... przeciez razem napadli na nas...

Nie nie obrazac sie na ruskich ale miec swoj honor i godnosc a nie ta ku*wa zostala premierem to od razu do Moskwy pajac....

Po za tym dyskutowac mozemy bez konca, a do niczego to nie prowadzi........
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2011-10-10, 18:55   

greenmack napisał/a:
czytac sie was kurwa juz nie da..........


Poprost sie wyloguj, albo dodaj ten dział do ignorowanych, albo normalnie nie wchodź tu

Parę postów na forum to nic ,lepsze będzie realne życie w Polsce...ciekawe komu sie poskarżysz i co co to da :D ?
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2011-10-10, 19:14   

http://www.youtube.com/watch?v=HY_V53lGpoY
W ramach debaty....
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-10, 19:15   

:)
 
 
cybek1984 


Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy, Kraków
Wysłany: 2011-10-10, 21:00   

nie jest zle, jeszcze wykonczyc stare mohery i PiS calkiem straci elektorat faszysci i fanatycy religijni pójda w zapomnienie :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/