Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-10, 10:52   

walek809 napisał/a:
dobre dobre :D


znaczy co dobre? ze ktos narysowal naszego papieza jak rucha male dziewczynki?
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-10-10, 11:11   

Cieszę się że ten Kaczyński ch*j na kaczych łapach nie wygrał.
Z drugiej strony Jarek musi teraz poszukać winnych przez których nie dotarł do koryta.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 17:18   

Kolejne 4 lata rozkradania i sprzedawania Polski, niespełnionych obietnic... Pustych słów i dbania o interesy kolegów. I jak ma być dobrze...

ino PIS!!
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 17:24   

To teraz kolejne 3 lata i 10 miesiecy lenistwa a 2 miesiace przed wyborami znowu piękne słowa i puste obietnice... Ludzie wierzą w co im sie tylko powie... dziwie sie że Jarosław nie obiecał każemu 1mln zł pewnie by uwierzyli i by wygrał... niestety tak tusk zdobywa głosy, kłamstwo na kłamstwie... W końcu dobra bajera to połowa sukcesu.
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2011-10-10, 17:34   

Michal87sc napisał/a:
dziwie sie że Jarosław nie obiecał każemu 1mln zł pewnie by uwierzyli
Nie no 1 mln zł nikomu nie obiecywali lecz 3 mln mieszkań tak :>
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 17:49   

Dzięki PiS-owi za grosze zostalo wykupione moje mieszkanie, dzieki PO podatek w góre... po za tym on sie boi Rosji ciota... to jest przywódca!!?? jak by mógł to by do dupy bez mydła wlazł... Przekręt jeden i tyle.

druga irlandia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-10, 17:52   

juz dawno pisałem zeby założyc swoja partie, jakies Ruch Motocyklistów albo Niech Żyje Motór lub podobnie chwytliwa nazwa.
zgłosić, zarejestrować, wziąć dotacje na partie a przy okazji wystawić swoich kandydatów do parlamentu. obiecać darmowe autostrady, drogi powiatowe i w ogóle wszystkie łącznie z leśnymi dla enduraków, obiecać dotacje do każdego kredytu wziętego na motocykl i darmowe ubezpieczenia na 2-gi i każdy kolejny motocykl. i szczerze napisać że chcemy się nachapać, ale w przeciwienstwie do reszty chętnie podzielimy się z wyborcami na np. zlotach.
próg 5 % byłby jak w banku.
i 4 lata z głowy do kolejnych wyborów.
za 12 lat rzadzilibyśmy tym krajem
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-10, 17:53   

Michal87sc, a co ty chciałeś takiego buca na premiera ?? nic tylko smoleńsk i jakieś dziwne hasła wiem ale nie powiem !! stary koleś nie chce gadać z nikim , debatować tylko wytyka , mataczy .
H..J mu w oko :>
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 18:04   

Wole jak ktos wspomina smolensk i smierc bliskich niz sprzedaje moją ojczyzne... zeby samemu sie wzbogacic chuj go obchodzimy.. i nasze rodziny... gaz łubkowy 85% Ruskie juz tam udzialy będą mialy a w kazdym innym pnstwie ponad 50% zyskow ma panstwo gdzie gaz sie znajduje..... ŚMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


POjebani!!!!!!!!!!!
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 18:06   

zeno napisał/a:
juz dawno pisałem zeby założyc swoja partie, jakies Ruch Motocyklistów albo Niech Żyje Motór lub podobnie chwytliwa nazwa.
zgłosić, zarejestrować, wziąć dotacje na partie a przy okazji wystawić swoich kandydatów do parlamentu. obiecać darmowe autostrady, drogi powiatowe i w ogóle wszystkie łącznie z leśnymi dla enduraków, obiecać dotacje do każdego kredytu wziętego na motocykl i darmowe ubezpieczenia na 2-gi i każdy kolejny motocykl. i szczerze napisać że chcemy się nachapać, ale w przeciwienstwie do reszty chętnie podzielimy się z wyborcami na np. zlotach.
próg 5 % byłby jak w banku.
i 4 lata z głowy do kolejnych wyborów.
za 12 lat rzadzilibyśmy tym krajem


do dzieła
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-10, 18:10   

poczekamy i zobaczymy czy ten twój wielbiciel J.K będzie konsekwentny i ustąpi miejsca młodszym jak kiedyś zapowiadał , czy dalej będzie się tak pchał do koryta . Co myślisz że za jego rządów czy innych partii coś się zmieni vat podnieśli bo muszą odsetki płacić od kredytów z unii czy jedni czy drudzy .

mój głos oddał bym na partie która zamiast wydawać na kampanię oddała by tą kase dla powodzian lub innych ludzi w polsce pokrzywdzonych przez kataklizm na ludzi potrzebujących .
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-10, 18:12   

Chłopie co Ty znowu za brednie wygadujesz ? Człowieku litości robisz teraz z baranów dobrodziei a cofnij się o to 20 lat i zobacz nazwiska ludzi jacy rozpierdolili polskę. Tylko żebyś się czasem nie zdziwił jak zobaczysz wśród nazwisk nazwiska swoich dobrodziejów.

Czy polacy to gęsi choć swój język mają ?
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2011-10-10, 18:13   

Wlasnie Jaroslaw sie nie pcha do koryta.... Takie bezpodstawne mówienie... LUDZIE CZY WY NAPRAWDE JESTEŚCIE ŚLEPI!!??
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2011-10-10, 18:19   

Michal87sc, gdzieś te debilizmy wyczytał?
Poza tym co Twój Jaro umie? Jeśli się jest w polityce od początku lat 80 to co się wie o prawdziwym świecie...?
Napiszę tak : obecna władza ma bardzo wiele do poprawy, nikt nie jest idealny ale wolę debaty jak wyjść obronną ręką z kryzysu który już się do nas dobija niż k...wa oglądać wieczne afery, słuchać jak jeden za drugim się po sądach gania i oglądać naburmuszoną i wiecznie obrażoną gębę prezesa...
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-10, 18:21   

BRAWO Edisiewicz, :)

Edisiewicz napisał/a:

Napiszę tak : obecna władza ma bardzo wiele do poprawy, nikt nie jest idealny ale wolę debaty jak wyjść obronną ręką z kryzysu który już się do nas dobija niż k...wa oglądać wieczne afery, słuchać jak jeden za drugim się po sądach gania i oglądać naburmuszoną i wiecznie obrażoną gębę prezesa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/