|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-10, 10:52
|
|
|
| walek809 napisał/a: | dobre dobre |
znaczy co dobre? ze ktos narysowal naszego papieza jak rucha male dziewczynki? |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-10, 11:11
|
|
|
Cieszę się że ten Kaczyński ch*j na kaczych łapach nie wygrał.
Z drugiej strony Jarek musi teraz poszukać winnych przez których nie dotarł do koryta. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2011-10-10, 17:34
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | dziwie sie że Jarosław nie obiecał każemu 1mln zł pewnie by uwierzyli | Nie no 1 mln zł nikomu nie obiecywali lecz 3 mln mieszkań tak |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-10, 17:52
|
|
|
juz dawno pisałem zeby założyc swoja partie, jakies Ruch Motocyklistów albo Niech Żyje Motór lub podobnie chwytliwa nazwa.
zgłosić, zarejestrować, wziąć dotacje na partie a przy okazji wystawić swoich kandydatów do parlamentu. obiecać darmowe autostrady, drogi powiatowe i w ogóle wszystkie łącznie z leśnymi dla enduraków, obiecać dotacje do każdego kredytu wziętego na motocykl i darmowe ubezpieczenia na 2-gi i każdy kolejny motocykl. i szczerze napisać że chcemy się nachapać, ale w przeciwienstwie do reszty chętnie podzielimy się z wyborcami na np. zlotach.
próg 5 % byłby jak w banku.
i 4 lata z głowy do kolejnych wyborów.
za 12 lat rzadzilibyśmy tym krajem |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-10, 17:53
|
|
|
Michal87sc, a co ty chciałeś takiego buca na premiera nic tylko smoleńsk i jakieś dziwne hasła wiem ale nie powiem stary koleś nie chce gadać z nikim , debatować tylko wytyka , mataczy .
H..J mu w oko |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:06
|
|
|
| zeno napisał/a: | juz dawno pisałem zeby założyc swoja partie, jakies Ruch Motocyklistów albo Niech Żyje Motór lub podobnie chwytliwa nazwa.
zgłosić, zarejestrować, wziąć dotacje na partie a przy okazji wystawić swoich kandydatów do parlamentu. obiecać darmowe autostrady, drogi powiatowe i w ogóle wszystkie łącznie z leśnymi dla enduraków, obiecać dotacje do każdego kredytu wziętego na motocykl i darmowe ubezpieczenia na 2-gi i każdy kolejny motocykl. i szczerze napisać że chcemy się nachapać, ale w przeciwienstwie do reszty chętnie podzielimy się z wyborcami na np. zlotach.
próg 5 % byłby jak w banku.
i 4 lata z głowy do kolejnych wyborów.
za 12 lat rzadzilibyśmy tym krajem |
do dzieła |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:10
|
|
|
poczekamy i zobaczymy czy ten twój wielbiciel J.K będzie konsekwentny i ustąpi miejsca młodszym jak kiedyś zapowiadał , czy dalej będzie się tak pchał do koryta . Co myślisz że za jego rządów czy innych partii coś się zmieni vat podnieśli bo muszą odsetki płacić od kredytów z unii czy jedni czy drudzy .
mój głos oddał bym na partie która zamiast wydawać na kampanię oddała by tą kase dla powodzian lub innych ludzi w polsce pokrzywdzonych przez kataklizm na ludzi potrzebujących . |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:12
|
|
|
Chłopie co Ty znowu za brednie wygadujesz ? Człowieku litości robisz teraz z baranów dobrodziei a cofnij się o to 20 lat i zobacz nazwiska ludzi jacy rozpierdolili polskę. Tylko żebyś się czasem nie zdziwił jak zobaczysz wśród nazwisk nazwiska swoich dobrodziejów.
Czy polacy to gęsi choć swój język mają ? |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:19
|
|
|
Michal87sc, gdzieś te debilizmy wyczytał?
Poza tym co Twój Jaro umie? Jeśli się jest w polityce od początku lat 80 to co się wie o prawdziwym świecie...?
Napiszę tak : obecna władza ma bardzo wiele do poprawy, nikt nie jest idealny ale wolę debaty jak wyjść obronną ręką z kryzysu który już się do nas dobija niż k...wa oglądać wieczne afery, słuchać jak jeden za drugim się po sądach gania i oglądać naburmuszoną i wiecznie obrażoną gębę prezesa... |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-10, 18:21
|
|
|
BRAWO Edisiewicz,
| Edisiewicz napisał/a: |
Napiszę tak : obecna władza ma bardzo wiele do poprawy, nikt nie jest idealny ale wolę debaty jak wyjść obronną ręką z kryzysu który już się do nas dobija niż k...wa oglądać wieczne afery, słuchać jak jeden za drugim się po sądach gania i oglądać naburmuszoną i wiecznie obrażoną gębę prezesa... |
|
|
|
|
 |
|
|