Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty polityczne
Autor Wiadomość
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-08, 15:11   

Mnie oni wszyscy od dawna gówno obchodzą ale z tego co pamiętam to Palikot zawsze był Dodą zdobywając poklask i rozgłos ekscentryką i kontrowersjami. Jest cwaniakiem jakich mało a fortel z legalizacją to świetny ruch z jego strony by przyciągnąć młodzież, która w normalnych okolicznościach w dupie miała by wybory. Po prostu zrobił zagranie żeby zdobyć elektorat nie do zdobycia w normalnych okolicznościach. Czysto marketingowe zagranie i nagle wszyscy wierzą w Palikota. Sorry ale jak dla mnie trochę żenada, że się ludzie dają tak pięknie w ciula robić. Co mnie z resztą nie dziwi w końcu to polacy. Co do Korwina to jest debilem ale z nich wszystkich byłby dla mnie najbardziej wiarygodny. Szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że jeszcze aktywnie uczestniczy w życiu politycznym myślałem, że po tym jak go zakosować chcieli wycofał się. Korwin jest o wiele bardziej kontrowersyjną postacią od Palikota i dla tego będzie spychany przez resztę poza margines a elektorat w większości będzie o nim myślał to co chcą żeby o nim myślano. Z jakimi pomysłami obecnie wychodzi nie mam pojęcia gdyż zatrzymałem się na karze chłosty i legalizacji marihuany.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-10-08, 15:30   

Jutro idę głosować na Palikota.
Lepiej nie będzie ale za to śmieszniej.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-08, 15:33   

Cris napisał/a:
jutro idę głosować na Palikota.
Lepiej nie będzie ale za to śmieszniej.[/b][/color][/size]


cris, śmieszniej juz było jak Lepper świętej pamięci jako marszałek prowadził obrady sejmu.
mnie tam do śmiechu nie jest
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-10-08, 15:34   

A pierdolić tą całą polityke.............woda na młyn oratorów........
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-08, 15:43   

ciekawe co powiesz jak ci dopierdolą nowym podatkiem :D
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-08, 16:39   

Powie KLIK
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-10-09, 22:12   

Na trzecim miejscu jest Ruch Palikota z wynikiem 10,1 procent głosów
Wśród nas jest wielu amatorów trawki :)
 
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-09, 22:21   

Wszystko lepsze od PiS i mordy Kaczyńskiego !!

a i raggafaya weszła do finału ;)
Premier mógłby posłuchać zalecenia chłopaków :P
Ostatnio zmieniony przez walek809 2011-10-09, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-10-09, 22:23   

jeżeli jeszcze naga faja weszła to wiedz, że coś się dzieje
" Panie premierze, proszę zapalić "
 
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-09, 22:41   

to może wtedy będzie koalicja PO & RUCH PALIKOTA
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-10-09, 22:49   

a Korwin Mikke już protest ma zamiar złożyć :D
 
 
 
emarius 


Motocykl: el'Bandito 1.2
Imię: Mariusz
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Będzin
Wysłany: 2011-10-09, 22:52   

W europie kryzys, u nas wszystko drożenie na potęgę i co chwilę nowy podatek płacimy, ale najważniejsze czy zioło będzie legalne czy nie...

PO i Ruch P. raczej nie zrobią koalicji - pierwsi są przeciw drudzy za.
Zresztą nie tyko Ci drudzy.... (6. piętro).
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-10-09, 23:04   

Jak narazie każdy wypiera się Palikota ale nie zdziwię się jak będzie PIS-RP
 
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-10-10, 09:24   

znalezione w necie

 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-10, 10:44   

dobre dobre :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/