|
Debaty polityczne |
| Autor |
Wiadomość |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-08, 15:11
|
|
|
| Mnie oni wszyscy od dawna gówno obchodzą ale z tego co pamiętam to Palikot zawsze był Dodą zdobywając poklask i rozgłos ekscentryką i kontrowersjami. Jest cwaniakiem jakich mało a fortel z legalizacją to świetny ruch z jego strony by przyciągnąć młodzież, która w normalnych okolicznościach w dupie miała by wybory. Po prostu zrobił zagranie żeby zdobyć elektorat nie do zdobycia w normalnych okolicznościach. Czysto marketingowe zagranie i nagle wszyscy wierzą w Palikota. Sorry ale jak dla mnie trochę żenada, że się ludzie dają tak pięknie w ciula robić. Co mnie z resztą nie dziwi w końcu to polacy. Co do Korwina to jest debilem ale z nich wszystkich byłby dla mnie najbardziej wiarygodny. Szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że jeszcze aktywnie uczestniczy w życiu politycznym myślałem, że po tym jak go zakosować chcieli wycofał się. Korwin jest o wiele bardziej kontrowersyjną postacią od Palikota i dla tego będzie spychany przez resztę poza margines a elektorat w większości będzie o nim myślał to co chcą żeby o nim myślano. Z jakimi pomysłami obecnie wychodzi nie mam pojęcia gdyż zatrzymałem się na karze chłosty i legalizacji marihuany. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-10-08, 15:30
|
|
|
Jutro idę głosować na Palikota.
Lepiej nie będzie ale za to śmieszniej. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-08, 15:33
|
|
|
| Cris napisał/a: | jutro idę głosować na Palikota.
Lepiej nie będzie ale za to śmieszniej.[/b][/color][/size] |
cris, śmieszniej juz było jak Lepper świętej pamięci jako marszałek prowadził obrady sejmu.
mnie tam do śmiechu nie jest |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-10-08, 15:34
|
|
|
| A pierdolić tą całą polityke.............woda na młyn oratorów........ |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-08, 15:43
|
|
|
ciekawe co powiesz jak ci dopierdolą nowym podatkiem |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-08, 16:39
|
|
|
| Powie KLIK |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-10-09, 22:12
|
|
|
Na trzecim miejscu jest Ruch Palikota z wynikiem 10,1 procent głosów
Wśród nas jest wielu amatorów trawki |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-09, 22:21
|
|
|
Wszystko lepsze od PiS i mordy Kaczyńskiego
a i raggafaya weszła do finału
Premier mógłby posłuchać zalecenia chłopaków |
| Ostatnio zmieniony przez walek809 2011-10-09, 22:26, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-10-09, 22:23
|
|
|
jeżeli jeszcze naga faja weszła to wiedz, że coś się dzieje
" Panie premierze, proszę zapalić " |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-09, 22:41
|
|
|
| to może wtedy będzie koalicja PO & RUCH PALIKOTA |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-10-09, 22:49
|
|
|
a Korwin Mikke już protest ma zamiar złożyć |
|
|
|
 |
emarius

Motocykl: el'Bandito 1.2
Imię: Mariusz
Wiek: 44 Dołączył: 03 Gru 2010 Posty: 125 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2011-10-09, 22:52
|
|
|
W europie kryzys, u nas wszystko drożenie na potęgę i co chwilę nowy podatek płacimy, ale najważniejsze czy zioło będzie legalne czy nie...
PO i Ruch P. raczej nie zrobią koalicji - pierwsi są przeciw drudzy za.
Zresztą nie tyko Ci drudzy.... (6. piętro). |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-10-09, 23:04
|
|
|
| Jak narazie każdy wypiera się Palikota ale nie zdziwię się jak będzie PIS-RP |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-10-10, 09:24
|
|
|
znalezione w necie
 |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-10, 10:44
|
|
|
dobre dobre |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|