|
21.04.2012 MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza |
| Autor |
Wiadomość |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 20:34
|
|
|
| soprano napisał/a: | | nie działa link niestety |
działa sprawdź ponownie |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 20:34
|
|
|
Piotruś bo koleżanka poprawiła |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 22:24 Re: Zdjęcia MOTOSERCE
|
|
|
Mój jest |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 22:27 .
|
|
|
Który to ? |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 22:33
|
|
|
| Czerwony skuter marki Zipp. |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 22:39 ,
|
|
|
Fajnie, że udało mi się zrobić mu zdjęcie. Nastepnym razem będzie zdjęcie z właścicielem |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-23, 10:48
|
|
|
mojego widać "tyłek" 5 fota po prawej licząc w dół )
fajna impra... załapałem się jeszcze na oddanie krwi ale żona już godz. później nie... szkoda że nie spuszczali do końca imprezy. było by z 50 litrów ) |
_________________
 |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
accord
Motocykl: Daytona 675
Imię: Janusz
Wiek: 26 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 635 Skąd: Piekary
|
Wysłany: 2012-04-23, 22:15
|
|
|
A ja chciałem zapytać kto wygrał rower |
_________________ Zdolny ale leń. |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-23, 22:27
|
|
|
| accord napisał/a: | A ja chciałem zapytać kto wygrał rower |
prawdę mówiąc nie mam zielonego pojęcia ale się dowiem |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-04-23, 22:30
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Czerwony skuter marki Zipp. |
|
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-25, 18:35
|
|
|
| accord napisał/a: | A ja chciałem zapytać kto wygrał rower |
Accord Ściemniaczu |
_________________
"Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu"
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-26, 07:31
|
|
|
| Thorgal1 napisał/a: | mojego widać "tyłek" 5 fota po prawej licząc w dół )
fajna impra... załapałem się jeszcze na oddanie krwi ale żona już godz. później nie... szkoda że nie spuszczali do końca imprezy. było by z 50 litrów ) |
W Pszczynie było 52 litry na 116 osób które oddały krew. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|