Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
21.04.2012 MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza
Autor Wiadomość
Misiu kolorowy 

Motocykl: Vn750
Imię: Rafal
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-16, 13:28   

Co wy tacy drazliwi
Nikogo nie staram sie krytykowac wrecz przeciwnie uwazam ze pomyslodawcom i organizatorom motoserca oraz stowazyszeniu Dawcy usmiechu nalezy sie wielkie uznanie za to co robia od kilku lat A poprostu Feel jak i Mandaryna troche mi nie pasuje do klimatu zlotu i tyle
 
 
Michal919 

Motocykl: SUZUKI BANDIT 600N
Imię: Michał
Wiek: 35
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 18
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2012-04-16, 14:41   

kurde z chęcią bym przyjechał , ale nie wiem jak z robota czy znajdzie sie jakis ochotnik zeby zamienic sie dniówkami ! ;)
Profil Facebook
 
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-04-16, 20:30   

fakt, muza do bani ... ale kabaret chętnie zobaczę ... to będzie odmiana do tego jaki mam w pracy :)

będę ... a może i moja druga połowa wyjedzie swoją bejcą :)
_________________

Profil Facebook
 
 
 
tomek_tm 
FE80


Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 715
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-04-16, 21:19   

Szykujcie żyły do upuszczania :) trzeba poprawić wynik z poprzednich lat :)
_________________
:) "Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu" :)
 
 
 
szwagier 


Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48
Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 289
Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
Wysłany: 2012-04-17, 20:48   

Ty żyła! Widziałem jak mdlałeś rok temu :D
 
 
 
jatromb 

Motocykl: FZS 600 '99
Imię: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 196
Skąd: SD/SGL
Wysłany: 2012-04-17, 21:11   

rok temu to ja go za reke trzymalem :P i nie ma mowy zeby mdlal :D
 
 
szwagier 


Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48
Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 289
Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
Wysłany: 2012-04-18, 18:19   

To chyba oddawał dwa razy, bo przy mnie nóżki miał mieciutkie ;)
 
 
 
tomek_tm 
FE80


Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 715
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-04-18, 18:58   

Szwagier, chyba imprezy Ci się pomyliły :D ale na Motosercu 2011 to ja wiem kto miał miękuskie :P --> i to tu widać :D
_________________
:) "Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu" :)
 
 
 
szwagier 


Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48
Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 289
Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
Wysłany: 2012-04-18, 19:20   

ale na kolejnym zdjęciu juz lepiej wyglądam :zawstydzony
 
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
  Wysłany: 2012-04-19, 00:13   

Panowie jeżeli trzeba to w sobotę przygotujemy urządzenie do pomiaru twardości
A tak poważnie od jutra do soboty w CH POGORIA robimy wystawę kilku motocykli w tym nowiutkiego Triumpha America.
Zapraszamy
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
 
 
 
szwagier 


Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48
Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 289
Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
Wysłany: 2012-04-19, 07:34   

ale pomiar twardosci czego? Bo czuje ze mam szanse ;)
 
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-19, 23:10   

szwagier napisał/a:
ale pomiar twardosci czego? Bo czuje ze mam szanse ;)


To chyba oddawał dwa razy, bo przy mnie nóżki miał mieciutkie- sam tak napisałeś a my będziemy mierzyć :D
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2012-04-20, 18:38   

O której godzinie i gdzie zbierają się ścigani?
 
 
martinirose78 


Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 1017
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 2012-04-20, 22:13   

Edisiewicz napisał/a:
O której godzinie i gdzie zbierają się ścigani?

z tego co wiem to o 10.30-10.40 na parkingu między CH Pogoria a Obi. :)
_________________
"Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze"
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-21, 00:05   

Edisiewicz napisał/a:
O której godzinie i gdzie zbierają się ścigani?

Po 10:00 będę pod Obi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/