|
21.04.2012 MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza |
| Autor |
Wiadomość |
Misiu kolorowy
Motocykl: Vn750
Imię: Rafal
Dołączył: 01 Sie 2011 Posty: 3 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-16, 13:28
|
|
|
Co wy tacy drazliwi
Nikogo nie staram sie krytykowac wrecz przeciwnie uwazam ze pomyslodawcom i organizatorom motoserca oraz stowazyszeniu Dawcy usmiechu nalezy sie wielkie uznanie za to co robia od kilku lat A poprostu Feel jak i Mandaryna troche mi nie pasuje do klimatu zlotu i tyle |
|
|
|
 |
Michal919
Motocykl: SUZUKI BANDIT 600N
Imię: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 18 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2012-04-16, 14:41
|
|
|
kurde z chęcią bym przyjechał , ale nie wiem jak z robota czy znajdzie sie jakis ochotnik zeby zamienic sie dniówkami ! |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-16, 20:30
|
|
|
fakt, muza do bani ... ale kabaret chętnie zobaczę ... to będzie odmiana do tego jaki mam w pracy
będę ... a może i moja druga połowa wyjedzie swoją bejcą |
_________________
 |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-16, 21:19
|
|
|
Szykujcie żyły do upuszczania trzeba poprawić wynik z poprzednich lat |
_________________
"Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu"
 |
|
|
|
 |
szwagier

Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48 Dołączył: 28 Kwi 2010 Posty: 289 Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
|
Wysłany: 2012-04-17, 20:48
|
|
|
Ty żyła! Widziałem jak mdlałeś rok temu |
|
|
|
 |
jatromb
Motocykl: FZS 600 '99
Imię: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 11 Maj 2010 Posty: 196 Skąd: SD/SGL
|
Wysłany: 2012-04-17, 21:11
|
|
|
rok temu to ja go za reke trzymalem i nie ma mowy zeby mdlal |
|
|
|
 |
szwagier

Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48 Dołączył: 28 Kwi 2010 Posty: 289 Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
|
Wysłany: 2012-04-18, 18:19
|
|
|
To chyba oddawał dwa razy, bo przy mnie nóżki miał mieciutkie |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-18, 18:58
|
|
|
Szwagier, chyba imprezy Ci się pomyliły ale na Motosercu 2011 to ja wiem kto miał miękuskie --> i to tu widać |
_________________
"Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu"
 |
|
|
|
 |
szwagier

Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48 Dołączył: 28 Kwi 2010 Posty: 289 Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
|
Wysłany: 2012-04-18, 19:20
|
|
|
ale na kolejnym zdjęciu juz lepiej wyglądam |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-19, 00:13
|
|
|
Panowie jeżeli trzeba to w sobotę przygotujemy urządzenie do pomiaru twardości
A tak poważnie od jutra do soboty w CH POGORIA robimy wystawę kilku motocykli w tym nowiutkiego Triumpha America.
Zapraszamy |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
szwagier

Motocykl: bandit 600S
Imię: Marcin
Wiek: 48 Dołączył: 28 Kwi 2010 Posty: 289 Skąd: siemianowice ÂślÂąskie
|
Wysłany: 2012-04-19, 07:34
|
|
|
ale pomiar twardosci czego? Bo czuje ze mam szanse |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-19, 23:10
|
|
|
| szwagier napisał/a: | ale pomiar twardosci czego? Bo czuje ze mam szanse |
To chyba oddawał dwa razy, bo przy mnie nóżki miał mieciutkie- sam tak napisałeś a my będziemy mierzyć |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-04-20, 18:38
|
|
|
| O której godzinie i gdzie zbierają się ścigani? |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-04-20, 22:13
|
|
|
| Edisiewicz napisał/a: | | O której godzinie i gdzie zbierają się ścigani? |
z tego co wiem to o 10.30-10.40 na parkingu między CH Pogoria a Obi. |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-21, 00:05
|
|
|
| Edisiewicz napisał/a: | | O której godzinie i gdzie zbierają się ścigani? |
Po 10:00 będę pod Obi... |
|
|
|
 |
|
|