Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
21.04.2012 MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza
Autor Wiadomość
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 10:11   

Piotrze nie ma za co dziękować........a prawda jest taka, że każdy boi się odpowiedzialności, na każdej imprezie trafia się ktoś lekkomyślny i nikt nie chce za taką osobę ponosić konsekwencji jak coś zmaluje........... policja również.
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 10:12   

A co to za Goldas cisnął lewym mając wszystko w dupie?
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 11:04   

soprano napisał/a:
Piotrze nie ma za co dziękować........a prawda jest taka, że każdy boi się odpowiedzialności, na każdej imprezie trafia się ktoś lekkomyślny i nikt nie chce za taką osobę ponosić konsekwencji jak coś zmaluje........... policja również.


Nie zgadzam się z taką tezą bo on nie robi tego charytatywnie w przeciwieństwie do nas.
Ten pan bierze za swoją pracę spore wynagrodzenie a w jego miesięcznej pensji jest także uwzględniona opłata za odpowiedzialność. Każdy z nas chciałby zarabiać dużo nic nie ryzykując a za pilnowanie "koryta" to w/g mnie wypłata z kasy państwowej jest delikatnie mówiąc sporym przegięciem.

[ Dodano: 2012-04-22, 11:05 ]
Abaddon napisał/a:
A co to za Goldas cisnął lewym mając wszystko w dupie?


Który goldas ? kolor ? numer rejestracyjny?
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
Ostatnio zmieniony przez Piotr Dudek 2012-04-22, 11:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 11:16   

Piotrze spojrzenie na sprawę zależy od miejsca siedzenia....ale myślę, że trzeba zakończyć temat.


Co do goldasa to był złoty/złotopodobny i z klubu goldasów chyba, pomimo upomnień ściganych leciał po lewej do samego początku kolumny, do tego pod koniec przyłaczyła się do kolumny grupa kilku moto i trochę niemrawo się wtapiali w kolumnę, dobrze, że ścigani w tym czasie nie lecieli byłaby kraksa, tak jak mówiłam nie da się wszystkiego przewidzieć.
Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-04-22, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 11:23   

soprano napisał/a:
Piotrze spojrzenie na sprawę zależy od miejsca siedzenia....ale myślę, że trzeba zakończyć temat.


Co do goldasa to był złoty/złotopodobny i z klubu goldasów chyba, pomimo upomnień ściganych leciał po lewej do samego początku kolumny, do tego pod koniec przyłaczyła się do kolumny grupa kilku moto i trochę niemrawo się wtapiali w kolumnę, dobrze, że ścigani w tym czasie nie lecieli byłaby kraksa, tak jak mówiłam nie da się wszystkiego przewidzieć.


Kierowcą tego złotego jest emerytowany "pies" który ma za zadanie "przekazać" młodzieży czego nauczono go podczas pracy w Policji.
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 11:23   

No to się zapomniał chyba..........
 
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 11:37   

soprano napisał/a:
No to się zapomniał chyba..........

Raczej korzysta z przywileju "nietykalnego"
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
 
 
 
orzech 

Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 242
Skąd: Strzemieszyce
Wysłany: 2012-04-22, 11:40   

nie zmienia to faktu że impreza z roku na rok lepsza , a zorganizowanie jej na terenie CH Pogoria był chyba dobrym posunięciem . Ciekawe ile krwi "wpłyneło" . Organizatorom należą się podziękowania :)
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 11:49   

Zebrano ogółem 28.4 litra krwi podczas całej imprezy w Dąbrowie Górniczej.

Zarząd klubu VC-1978 serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom oraz krwiodawcom za liczne przybycie. Dziękujemy i zapraszamy za rok.
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
 
 
 
orzech 

Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 242
Skąd: Strzemieszyce
Wysłany: 2012-04-22, 12:08   

Piotr Dudek napisał/a:
Zebrano ogółem 28.4 litra krwi

a więc więcej niż rok temu
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 18:25   

Piotr Dudek napisał/a:
soprano napisał/a:
No to się zapomniał chyba..........

Raczej korzysta z przywileju "nietykalnego"


tego typu informacje trzeba przekazywać do ściganych
 
 
KubaKatowice 

Motocykl: Honda Deauville 700
Imię: Kuba
Wiek: 47
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-22, 19:09   

Musze pryznac ze poznalem kilka supr osob na tym meetingu!!!Dzieki wielkie i mysle ze jeszcze gdzies razem sie spotkamy
 
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
  Wysłany: 2012-04-22, 20:01   Zdjęcia MOTOSERCE

Kolejne zdjęcia z imprezy MOTOSERCE w Dąbrowie Górniczej. Ciekawa jestem czy ktoś znajdzie tu swój motocykl :) Pozdrawiam
https://picasaweb.google.com/112308386232674667579/MOTOSERCE
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 20:03   

nie działa link niestety
 
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 20:27   Zdjęcia

Poprawione, zapraszam do oglądania
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/