|
21.04.2012 MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 10:11
|
|
|
| Piotrze nie ma za co dziękować........a prawda jest taka, że każdy boi się odpowiedzialności, na każdej imprezie trafia się ktoś lekkomyślny i nikt nie chce za taką osobę ponosić konsekwencji jak coś zmaluje........... policja również. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 10:12
|
|
|
| A co to za Goldas cisnął lewym mając wszystko w dupie? |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 11:04
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Piotrze nie ma za co dziękować........a prawda jest taka, że każdy boi się odpowiedzialności, na każdej imprezie trafia się ktoś lekkomyślny i nikt nie chce za taką osobę ponosić konsekwencji jak coś zmaluje........... policja również. |
Nie zgadzam się z taką tezą bo on nie robi tego charytatywnie w przeciwieństwie do nas.
Ten pan bierze za swoją pracę spore wynagrodzenie a w jego miesięcznej pensji jest także uwzględniona opłata za odpowiedzialność. Każdy z nas chciałby zarabiać dużo nic nie ryzykując a za pilnowanie "koryta" to w/g mnie wypłata z kasy państwowej jest delikatnie mówiąc sporym przegięciem.
[ Dodano: 2012-04-22, 11:05 ]
| Abaddon napisał/a: | | A co to za Goldas cisnął lewym mając wszystko w dupie? |
Który goldas ? kolor ? numer rejestracyjny? |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
| Ostatnio zmieniony przez Piotr Dudek 2012-04-22, 11:06, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 11:16
|
|
|
Piotrze spojrzenie na sprawę zależy od miejsca siedzenia....ale myślę, że trzeba zakończyć temat.
Co do goldasa to był złoty/złotopodobny i z klubu goldasów chyba, pomimo upomnień ściganych leciał po lewej do samego początku kolumny, do tego pod koniec przyłaczyła się do kolumny grupa kilku moto i trochę niemrawo się wtapiali w kolumnę, dobrze, że ścigani w tym czasie nie lecieli byłaby kraksa, tak jak mówiłam nie da się wszystkiego przewidzieć. |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-04-22, 11:16, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 11:23
|
|
|
| soprano napisał/a: | Piotrze spojrzenie na sprawę zależy od miejsca siedzenia....ale myślę, że trzeba zakończyć temat.
Co do goldasa to był złoty/złotopodobny i z klubu goldasów chyba, pomimo upomnień ściganych leciał po lewej do samego początku kolumny, do tego pod koniec przyłaczyła się do kolumny grupa kilku moto i trochę niemrawo się wtapiali w kolumnę, dobrze, że ścigani w tym czasie nie lecieli byłaby kraksa, tak jak mówiłam nie da się wszystkiego przewidzieć. |
Kierowcą tego złotego jest emerytowany "pies" który ma za zadanie "przekazać" młodzieży czego nauczono go podczas pracy w Policji. |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 11:23
|
|
|
| No to się zapomniał chyba.......... |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 11:37
|
|
|
| soprano napisał/a: | | No to się zapomniał chyba.......... |
Raczej korzysta z przywileju "nietykalnego" |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2012-04-22, 11:40
|
|
|
nie zmienia to faktu że impreza z roku na rok lepsza , a zorganizowanie jej na terenie CH Pogoria był chyba dobrym posunięciem . Ciekawe ile krwi "wpłyneło" . Organizatorom należą się podziękowania |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 11:49
|
|
|
Zebrano ogółem 28.4 litra krwi podczas całej imprezy w Dąbrowie Górniczej.
Zarząd klubu VC-1978 serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom oraz krwiodawcom za liczne przybycie. Dziękujemy i zapraszamy za rok. |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2012-04-22, 12:08
|
|
|
| Piotr Dudek napisał/a: | Zebrano ogółem 28.4 litra krwi
|
a więc więcej niż rok temu |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 18:25
|
|
|
| Piotr Dudek napisał/a: | | soprano napisał/a: | | No to się zapomniał chyba.......... |
Raczej korzysta z przywileju "nietykalnego" |
tego typu informacje trzeba przekazywać do ściganych |
|
|
|
 |
KubaKatowice
Motocykl: Honda Deauville 700
Imię: Kuba
Wiek: 47 Dołączył: 18 Kwi 2012 Posty: 31 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-22, 19:09
|
|
|
| Musze pryznac ze poznalem kilka supr osob na tym meetingu!!!Dzieki wielkie i mysle ze jeszcze gdzies razem sie spotkamy |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 20:03
|
|
|
| nie działa link niestety |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 20:27 Zdjęcia
|
|
|
| Poprawione, zapraszam do oglądania |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
|
|