Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
21.04.2012 MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza
Autor Wiadomość
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2012-04-21, 08:43   

http://new.meteo.pl/um/ph...ntype=0u&id=690
Ktoś chyba wyskakał tą pogodę :P padać ama w okolicach 15..16 ;)
 
 
orzech 

Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 242
Skąd: Strzemieszyce
Wysłany: 2012-04-21, 14:38   

pierwszy! miszin komplit . Koledze co wyglebił na paradzie nic się nie stało ?
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-21, 16:17   

fajnie bylo parada .. robila wrażenie:) pieknie wygladalismy .. mam na fotach ihih.. jak zrzuce pokaze:P) a dzieki za zabranie mojej cory na zadupek :) prze szczesliwa byla:) :)
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-21, 20:57   

Parada, to jedno wielkie nieporozumienie.
Pierwszy i ostatni raz leciałem jako ścigany w takiej sytuacji... szczęście, że skończyło się tylko na glebie...
 
 
tomek_tm 
FE80


Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 715
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-04-21, 22:04   

Abaddon, jaka gleba ? kto ? co ? mam nadzieje że nic poważnego ?

Jak zwykle "kilka" fotek MotoSerce2012
_________________
:) "Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu" :)
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-21, 22:05   

Nie wiem dokładnie... Jąderko był naocznym świadkiem... jakiś Bandit się wyłożył.

Czy ja załapię się wreszcie na jakąś fotę ?? :angry
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-04-21, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-04-21, 22:07   

Abaddon napisał/a:
Parada, to jedno wielkie nieporozumienie.

W zeszłym roku niestety też :/

tomek_tm napisał/a:
Abaddon, jaka gleba ? kto ? co ? mam nadzieje że nic poważnego ?

No właśnie...
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-04-21, 22:26   

Następna parada będzie przez Pogorię- jezioro :D
 
 
orzech 

Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 242
Skąd: Strzemieszyce
Wysłany: 2012-04-21, 23:44   

Abaddon napisał/a:
Nie wiem dokładnie... Jąderko był naocznym świadkiem... jakiś Bandit się wyłożył.

Honda x11 chyba , wyglądało nie groznie , ale sam fakt
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2012-04-22, 01:28   

ogólnie parada na takiej imprezie to wielkie nieporozumienie
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 08:29   

Daro ZX, na takich i wielu innych imprezach parady motocyklowe robi się dla zaznaczenia i wręcz wykrzyczenia, że motocykliści są na drogach i to wcale nie jeżdżąc na jednym kole dlatego nie jest to nieporozumienie, potrzeba tylko dobrej organizacji i wszystko przejdzie sprawnie.
 
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-04-22, 09:21   

soprano napisał/a:
Daro ZX, na takich i wielu innych imprezach parady motocyklowe robi się dla zaznaczenia i wręcz wykrzyczenia, że motocykliści są na drogach i to wcale nie jeżdżąc na jednym kole dlatego nie jest to nieporozumienie, potrzeba tylko dobrej organizacji i wszystko przejdzie sprawnie.


popieram, szkoda że się na nią nie załapałem - ale na deszcze zdążyłem ... nie fajnie też że krew można było oddać tylko do 16:30 ... było kilka osób które przyjechały później i nie wpuszczono ich do autobusu.
_________________

Profil Facebook
 
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
  Wysłany: 2012-04-22, 09:46   

Chciałbym wyjaśnić sprawę rzekomo "nieudanej" parady w Dąbrowie Górniczej ale na wstępie musimy podziękować serdecznie Dawcom Uśmiechu i grupie Ściganych za włożoną pracę podczas przeprowadzenia kolumny przez centrum Dąbrowy Górniczej. Chwała Wam za ogarnięcie dużej ilości motocykli wśród których znalazła się spora grupa OSZOŁOMÓW nie potrafiących ogarnąć tak prostej czynności jak jazda w grupie. Brak podstawowej wiedzy korzystania z drogi publicznej zakończył się dla jakiegoś durnia położeniem motocykla na oczach innych motocyklistów ku ich uciesze.
A teraz do sedna sprawy - na godzinę przed wyjazdem usłyszeliśmy komunikat Komendanta Wojewódzkiego Policji o zakazie organizacji jakiejkolwiek parady oraz podjazd nieoznakowanego samochodu z wideo rejestratorem, który na osobiste polecenie tego strażnika Texasu miał za zadanie nagrywanie kolumny motocyklowej podczas nielegalnego przejazdu przez miasto.
Organizatorzy mieli tylko godzinę aby ustalić nową trasę oraz jeszcze mniej czasu mieli ścigani aby zapewnić bezpieczny przejazd.
A teraz meritum całej sprawy. Kilkanaście osób poświęciło wiele cennych godzin aby zorganizować charytatywną imprezę zbiórki krwi dla chorych dzieci i innych potrzebujących w tym także policjantów rannych w czasie pełnienia ich obowiązków służbowych a ich naczelny wódz jednym telefonem nie ruszając dupska ze "swojego" ale wyposażonego za nasze podatki biura zakazuje mając głęboko e dupie potrzeby obywateli.
Ważniejsza dla niego jest biurokracja i ciepełko w klimatyzowanym biurze.
Nie chcę się wypowiadać w imieniu wszystkich motocyklistów ale ja temu panu już teraz dziękuję, dla niego liczy się tylko zasada - ORDNUNG MUS SEIN -
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 09:50   

Piotrze w przyszłym roku postaramy się aby parady nikt Wam/nam nie odwołał z żadnych powodów.
 
 
 
Piotr Dudek 


Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 167
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 10:00   

soprano napisał/a:
Piotrze w przyszłym roku postaramy się aby parady nikt Wam/nam nie odwołał z żadnych powodów.

Dzięki Ewuniu za pomoc i liczymy na Was.
W tym zamieszaniu zapomniałem podziękować Komendantowi Policji w Dąbrowie Górniczej za zapewnienie profesjonalnej ochrony podczas trwania całej imprezy.
_________________
spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/