|
21.04.2012 MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza |
| Autor |
Wiadomość |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2012-04-21, 14:38
|
|
|
| pierwszy! miszin komplit . Koledze co wyglebił na paradzie nic się nie stało ? |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-21, 16:17
|
|
|
fajnie bylo parada .. robila wrażenie:) pieknie wygladalismy .. mam na fotach ihih.. jak zrzuce pokaze:P) a dzieki za zabranie mojej cory na zadupek prze szczesliwa byla:) |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-21, 20:57
|
|
|
Parada, to jedno wielkie nieporozumienie.
Pierwszy i ostatni raz leciałem jako ścigany w takiej sytuacji... szczęście, że skończyło się tylko na glebie... |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-21, 22:04
|
|
|
Abaddon, jaka gleba ? kto ? co ? mam nadzieje że nic poważnego ?
Jak zwykle "kilka" fotek MotoSerce2012 |
_________________
"Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu"
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-21, 22:05
|
|
|
Nie wiem dokładnie... Jąderko był naocznym świadkiem... jakiś Bandit się wyłożył.
Czy ja załapię się wreszcie na jakąś fotę |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-04-21, 22:09, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-04-21, 22:07
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Parada, to jedno wielkie nieporozumienie. |
W zeszłym roku niestety też :/
| tomek_tm napisał/a: | | Abaddon, jaka gleba ? kto ? co ? mam nadzieje że nic poważnego ? |
No właśnie... |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-04-21, 22:26
|
|
|
Następna parada będzie przez Pogorię- jezioro |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2012-04-21, 23:44
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Nie wiem dokładnie... Jąderko był naocznym świadkiem... jakiś Bandit się wyłożył. |
Honda x11 chyba , wyglądało nie groznie , ale sam fakt |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2012-04-22, 01:28
|
|
|
| ogólnie parada na takiej imprezie to wielkie nieporozumienie |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 08:29
|
|
|
| Daro ZX, na takich i wielu innych imprezach parady motocyklowe robi się dla zaznaczenia i wręcz wykrzyczenia, że motocykliści są na drogach i to wcale nie jeżdżąc na jednym kole dlatego nie jest to nieporozumienie, potrzeba tylko dobrej organizacji i wszystko przejdzie sprawnie. |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-22, 09:21
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Daro ZX, na takich i wielu innych imprezach parady motocyklowe robi się dla zaznaczenia i wręcz wykrzyczenia, że motocykliści są na drogach i to wcale nie jeżdżąc na jednym kole dlatego nie jest to nieporozumienie, potrzeba tylko dobrej organizacji i wszystko przejdzie sprawnie. |
popieram, szkoda że się na nią nie załapałem - ale na deszcze zdążyłem ... nie fajnie też że krew można było oddać tylko do 16:30 ... było kilka osób które przyjechały później i nie wpuszczono ich do autobusu. |
_________________
 |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 09:46
|
|
|
Chciałbym wyjaśnić sprawę rzekomo "nieudanej" parady w Dąbrowie Górniczej ale na wstępie musimy podziękować serdecznie Dawcom Uśmiechu i grupie Ściganych za włożoną pracę podczas przeprowadzenia kolumny przez centrum Dąbrowy Górniczej. Chwała Wam za ogarnięcie dużej ilości motocykli wśród których znalazła się spora grupa OSZOŁOMÓW nie potrafiących ogarnąć tak prostej czynności jak jazda w grupie. Brak podstawowej wiedzy korzystania z drogi publicznej zakończył się dla jakiegoś durnia położeniem motocykla na oczach innych motocyklistów ku ich uciesze.
A teraz do sedna sprawy - na godzinę przed wyjazdem usłyszeliśmy komunikat Komendanta Wojewódzkiego Policji o zakazie organizacji jakiejkolwiek parady oraz podjazd nieoznakowanego samochodu z wideo rejestratorem, który na osobiste polecenie tego strażnika Texasu miał za zadanie nagrywanie kolumny motocyklowej podczas nielegalnego przejazdu przez miasto.
Organizatorzy mieli tylko godzinę aby ustalić nową trasę oraz jeszcze mniej czasu mieli ścigani aby zapewnić bezpieczny przejazd.
A teraz meritum całej sprawy. Kilkanaście osób poświęciło wiele cennych godzin aby zorganizować charytatywną imprezę zbiórki krwi dla chorych dzieci i innych potrzebujących w tym także policjantów rannych w czasie pełnienia ich obowiązków służbowych a ich naczelny wódz jednym telefonem nie ruszając dupska ze "swojego" ale wyposażonego za nasze podatki biura zakazuje mając głęboko e dupie potrzeby obywateli.
Ważniejsza dla niego jest biurokracja i ciepełko w klimatyzowanym biurze.
Nie chcę się wypowiadać w imieniu wszystkich motocyklistów ale ja temu panu już teraz dziękuję, dla niego liczy się tylko zasada - ORDNUNG MUS SEIN - |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 09:50
|
|
|
| Piotrze w przyszłym roku postaramy się aby parady nikt Wam/nam nie odwołał z żadnych powodów. |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 10:00
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Piotrze w przyszłym roku postaramy się aby parady nikt Wam/nam nie odwołał z żadnych powodów. |
Dzięki Ewuniu za pomoc i liczymy na Was.
W tym zamieszaniu zapomniałem podziękować Komendantowi Policji w Dąbrowie Górniczej za zapewnienie profesjonalnej ochrony podczas trwania całej imprezy. |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
|
|