|
Muza, niekoniecznie na moto ;) |
| Autor |
Wiadomość |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-05-21, 23:40
|
|
|
| Peat, diabel sie Toba interesuje... a jak czytales "harypotera" to masz ogolnie przejebane... |
|
|
|
 |
Peat
Yamalover.

Motocykl: FZ1
Imię: Wojciech
Dołączył: 25 Lis 2010 Posty: 42 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2011-05-21, 23:44
|
|
|
| OCC Senior napisał/a: | | Peat, diabel sie Toba interesuje... a jak czytales "harypotera" to masz ogolnie przejebane... |
Grałem w demoniczne gry komputerowe, no i słucham szatanistycznej muzyki
Harrego Pottera mi nie wkręcono, więc diabeł nie rzucił Mnie na kościele i nie wyobracał Mną jak wskazówkami zegara |
_________________ MOTORSICKLE.
THE CREW. |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
|
|
|
 |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
|
|
|
 |
Peat
Yamalover.

Motocykl: FZ1
Imię: Wojciech
Dołączył: 25 Lis 2010 Posty: 42 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
|
|
|
 |
Thabel
Kawał Chama

Motocykl: Honda Shadow
Imię: Kamil
Dołączył: 22 Maj 2011 Posty: 38 Skąd: Tychy
|
|
|
|
 |
grzeesiek
Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 497 Skąd: Ruda Śl.
|
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-29, 20:08
|
|
|
dawno mnie tu nie bylo ale wygrzebalem w necie cos ciekawego dla fanów muzy elektronicznej zajebisty kawałek
stary jak swiat ale pamiec jest zawodna
http://www.youtube.com/wa...feature=related |
|
|
|
 |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
|
|
|
 |
Kasiek

Motocykl: VFR 750
Imię: Kasiek
Wiek: 43 Dołączyła: 19 Gru 2010 Posty: 267 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
|
|
|
 |
cybek1984

Motocykl: R1
Imię: Adrian
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy, Kraków
|
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
|
|
|
 |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|