 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
18.08.2012r. II parkowy zlot motocyklowy MOTO PARK CHORZÓW |
| Autor |
Wiadomość |
Lacik

Motocykl: Kawasaki VN 750
Imię: Mateusz
Dołączył: 10 Sty 2011 Posty: 22 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-20, 13:03
|
|
|
Dziekujemy za przybycie na zlot. Cieszymy sie ze impreza była udana.
Frekwencja napewno była wyzsza niz rok temu, zarówno na samej imprezie, jak i na polu namiotowym
Co do zbiórki krwi to zebranych zostalo 14 litrów ( również wiecej niz rok temu) . Dziekujemy tym którzy postanowili sie podzielić. |
|
|
|
 |
Maksi

Motocykl: R6
Imię: Jacek
Dołączył: 20 Mar 2012 Posty: 27 Skąd: 19 Poludnik
|
Wysłany: 2012-08-20, 14:45
|
|
|
| Takze bylismy w pare osob ale dopiero na sam koniec. Wczesniej bylismy nieco pojezdzic. Jednak mysle ze impreza udana i mozna zaliczac ja do udanych. |
|
|
|
 |
NIKITA

Motocykl: Honda Shadow VT500C
Imię: Lidia
Wiek: 57 Dołączyła: 20 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |