 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
01.09.2012r. "Kostkowice na dziko" po raz piąty! |
| Autor |
Wiadomość |
Dominik Dual
Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011 Posty: 9 Skąd: zawiercie
|
Wysłany: 2012-08-07, 20:30 01.09.2012r. "Kostkowice na dziko" po raz piąty!
|
|
|
Jak co roku zapraszamy na zlot lub jak kto woli, biwak motocyklowy, który odbywa się w Kostkowicach (powiat Zawierciański). Jak co roku napiszę ten sam skrót imprezy:
-nie ma bramek
-nie ma kapeli
-nie ma striptizu
-nie ma zaplecza
-nie ma tłumu
Za to jest:
-nieskrępowana przestrzeń
-Borys z gitarą i Burza z organkami
-brak scenariusza zdarzeń
-las, woda, słońce piasek i kawałek asfaltu gładkiego jak szkło.
-kameralne grono pozytywnie nastawionych i zawsze ktoś nowy.
Spotykamy się kilka kilometrów od głównej drogi nr.78 z Siewierza do Kielc, także z trafieniem nie będzie problemu. Pytania tutaj lub 503-678-613.
Byłeś- wrócisz. Nie byłeś- przyjedź. |
_________________ do setki ma być tyle ile to czytasz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-07, 20:38
|
|
|
| Kiedy? |
|
|
|
 |
Scorpion85
Motocykl: Hornet 600
Imię: Michał
Wiek: 40 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 131 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-08-07, 20:51
|
|
|
1 września Sopi |
_________________ " Go Hard Or Go Home "
Moto-Opinie.info - Opinie na temat kasków, kurtek i akcesoriów motocyklowych |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-07, 20:52
|
|
|
Scorpion85, sopi?
No to ok, chyba się skuszę |
|
|
|
 |
Scorpion85
Motocykl: Hornet 600
Imię: Michał
Wiek: 40 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 131 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-08-07, 21:28
|
|
|
Zdrobnienie od Soprano |
_________________ " Go Hard Or Go Home "
Moto-Opinie.info - Opinie na temat kasków, kurtek i akcesoriów motocyklowych |
|
|
|
 |
luna666

Motocykl: Hornet
Imię: Honorata
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 49 Skąd: N-ce
|
Wysłany: 2012-08-11, 10:42
|
|
|
| A ja już w tym roku byłam na "zlocie" Kostkowickim.... w czerwcu... |
_________________ Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym. |
|
|
|
 |
Dominik Dual
Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011 Posty: 9 Skąd: zawiercie
|
Wysłany: 2012-08-20, 17:27
|
|
|
| Byłem wczoraj w miejscu planowanego zlotu. Dokładnie w tym miejscu jest ustawiony tymczasowy bar który będzie jeszcze otwarty w dzień naszego zlotu. Do naszej dyspozycji będą kiełbaski z grilla, piwa lane i butelkowe, zapiekanki etc. oraz zadaszona scena z nagłośnieniem. Muzykę możemy odtwarzać tylko z płyt cd (jeśli ktoś chciałby brać). Przykładowe ceny: kiełbasa z chlebem i sosami- 6zł, piwo lane 0,4- 4 zł, zestaw schabowy+ziemniaki+surówka - 10 zł. Jak mi się coś przypomni to dopiszę. |
_________________ do setki ma być tyle ile to czytasz |
|
|
|
 |
Sławko

Motocykl: GieeSeR
Imię: Sławek
Wiek: 50 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 29 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2012-08-21, 22:10
|
|
|
czas chyba sonie przypomnieć te klimaty , ekipa z Zawiercia obecna? |
_________________ Honda NX 650 Dominator > FZS 600 > FZ6 > FZ1 > GSR600 |
| Ostatnio zmieniony przez Sławko 2012-08-21, 22:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Dominik Dual
Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011 Posty: 9 Skąd: zawiercie
|
Wysłany: 2012-08-21, 22:24
|
|
|
| Sławko napisał/a: | czas chyba sonie przypomnieć te klimaty , ekipa z Zawiercia obecna? |
... w liczbie około 20-30 osób, którzy w ogóle nie zaglądają na forum, bo... wiedzą ode mnie osobiście i przyjadą. |
_________________ do setki ma być tyle ile to czytasz |
|
|
|
 |
Koodłaty
Motocykl: zzr 1400
Imię: Darek
Wiek: 38 Dołączył: 26 Sty 2011 Posty: 14 Skąd: Podzamcze
|
Wysłany: 2012-08-26, 21:23
|
|
|
Też mam się zamiar pojawić chociaż ostatni raz byłem jak impreza jeszcze nie była na dziko |
|
|
|
 |
Dominik Dual
Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011 Posty: 9 Skąd: zawiercie
|
Wysłany: 2012-08-27, 18:01
|
|
|
| Koodłaty napisał/a: | Też mam się zamiar pojawić chociaż ostatni raz byłem jak impreza jeszcze nie była na dziko |
Pierwszy zlot w Kostkowicach był "niby zorganizowany" ale to był po prostu spontan. Zlot zorganizowali motocykliści, którzy w przyszłości założyli klub FG "Spidrer's". Później, już jako klub, zorganizowali zlot w Kostkowicach na ośrodku harcerskim, ale nie nad zalewem, w miejscu pierwszego zlotu. Tam pewnie właśnie byłeś.To był zlot 3-dniowy- nazwijmy go "profesjonalny". Ja z dwoma znajomymi co rok wskrzeszamy ten pierwszy zlot na dziko, bez planu, bez bramek i ograniczeń... |
_________________ do setki ma być tyle ile to czytasz |
| Ostatnio zmieniony przez Dominik Dual 2012-08-27, 18:02, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
motobandit
Motocykl: drag z xx sie robi
Imię: Daniel
Dołączył: 24 Lis 2010 Posty: 32 Skąd: Zawiercie
|
Wysłany: 2012-08-27, 18:22
|
|
|
| Dominik Dual napisał/a: | | Koodłaty napisał/a: | Też mam się zamiar pojawić chociaż ostatni raz byłem jak impreza jeszcze nie była na dziko |
Pierwszy zlot w Kostkowicach był "niby zorganizowany" ale to był po prostu spontan. Zlot zorganizowali motocykliści, którzy w przyszłości założyli klub FG "Spidrer's". Później, już jako klub, zorganizowali zlot w Kostkowicach na ośrodku harcerskim, ale nie nad zalewem, w miejscu pierwszego zlotu. Tam pewnie właśnie byłeś.To był zlot 3-dniowy- nazwijmy go "profesjonalny". Ja z dwoma znajomymi co rok wskrzeszamy ten pierwszy zlot na dziko, bez planu, bez bramek i ograniczeń... |
Dokladnie pewnie byles u nas na zlocie - pare lat temu. |
|
|
|
 |
Koodłaty
Motocykl: zzr 1400
Imię: Darek
Wiek: 38 Dołączył: 26 Sty 2011 Posty: 14 Skąd: Podzamcze
|
Wysłany: 2012-08-27, 22:04
|
|
|
| Tak jak mówicie ostatni raz w Kostkowicach byłem na zlocie w ośrodku harcerskim ale przez 5 lat co roku się wybierałem na "dziki" zlot ale zawsze coś wypadało ale w tym roku będę na pewno:) |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |