|
18.08.2012r. II parkowy zlot motocyklowy MOTO PARK CHORZÓW |
| Autor |
Wiadomość |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-07-29, 10:08 18.08.2012r. II parkowy zlot motocyklowy MOTO PARK CHORZÓW
|
|
|
Największy zlot motocyklowy na Śląsku!
Już 18 sierpnia do Parku Śląskiego zawitają przy dźwiękach prawdziwej, rockowej muzyki tysiące maszyn!
W programie od godz. 12:00 m.in.
-wystawy motocykli w Kapeluszu i Szkieletorze
-pokazy stuntu motocyklowego
-pokazy ratownictwa medycznego
-liczne konkursy z nagrodami
-parada motocykli ulicami Chorzowa (godz. 15:00)
oraz to na co najbardziej czekamy- koncerty!
15:00- Animators
16:30- Debris of blues
18:00- Clock Machine
19:30- ŚCIGANI
21:00- ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY
18 sierpnia, sobota, Duża Łąka w Parku Śląskim. Wstęp wolny!
Organizatorzy:
Park Śląski
Vulcaneria Kawasaki Club
Tigers Riders Chorzów |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
| Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-08-18, 23:56, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Lacik

Motocykl: Kawasaki VN 750
Imię: Mateusz
Dołączył: 10 Sty 2011 Posty: 22 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-09, 11:44
|
|
|
Witam,
Klub Motocyklowy VULCANERIA wraz z Automobilklubem Zamkowym ma zaszczyt zaprosić na największy na Śląsku Zlot Motocyklowy - MOTO PARK 2012.
Impreza odbędzie się 18 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie
Wiele będzie się działo na scenie, która w tym roku zlokalizowana jest na Dużej Łące (w ubiegłym roku bawiliśmy się na Polach Marsowych): zagra Oddział Zamknięty i Ścigani.
MotoPark odbędzie się 18 sierpnia. Startujemy o godz. 12. 00 m.in. pokazami jazdy ekstremalnej. O godz. 15. 00 rozpoczną się koncerty. . Wstęp wolny
Zamieszczam również plakat na którym są najważniejsze informację. Zbiórka krwi jest wpisana w akcje MOTOSERCE.
Pozdro,
Lacik |
| Ostatnio zmieniony przez Lacik 2012-08-09, 11:45, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-08-12, 20:58
|
|
|
| Z tego co wiem, to współorganizatorem MOTO PARK 2012 jest również TIGER RIDERS FG Chorzów. |
_________________ STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE
TIGER RIDERS CHORZÓW |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-13, 00:24
|
|
|
| A no jest........tys prowda..... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Tiger Riders FG
Motocykl: Honda CBR 600F F4
Imię: Mały
Dołączył: 15 Mar 2012 Posty: 7 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-08-13, 01:03
|
|
|
| Cris napisał/a: | | A no jest........tys prowda..... |
też tak słyszałem ... |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-08-13, 10:06
|
|
|
bede |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
wojciech68

Motocykl: Yamaha XJ 600 85r.
Imię: Wojtek
Wiek: 32 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 15 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2012-08-15, 22:57
|
|
|
Mam pytanie , data jest 18-19 Sierpnia.
Więc co będzie tego 19 Sierpnia ? |
|
|
|
 |
Gulliver

Motocykl: Yamaha XJR
Imię: Piotrek
Wiek: 36 Dołączył: 29 Lis 2010 Posty: 68 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-08-16, 09:56
|
|
|
| I jeszcze jedno- z rozbiciem namiotu nie będzie problemu? |
|
|
|
 |
Lacik

Motocykl: Kawasaki VN 750
Imię: Mateusz
Dołączył: 10 Sty 2011 Posty: 22 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-16, 10:47
|
|
|
Co do 19 sierpnia, to jest to dzien "rozjazdowy" dla tych którzy posiedza w sobotę dłużej. Będzie leciała muzyka ale z maszyny.
Co do spania w namiocie, nie ma najmniejszego problemu. Jest pole namiotowe. Niektorzy beda tam spac od piatku |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-16, 13:46
|
|
|
Aż do wytrzezwienia co może nastąpić dopiero w srode |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-17, 00:38
|
|
|
| Cris napisał/a: | Aż do wytrzezwienia co może nastąpić dopiero w srode |
znajac ciebie popielcową |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-17, 08:30
|
|
|
| Ja nigdy nie trzezwieje. Świat jest wtedy piękniejszy. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-08-17, 08:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Fala.

Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 30 Sie 2011 Posty: 178 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-17, 19:00
|
|
|
Wpadnę na pewno zobaczyć co się będzie działo.
Do zobaczenia |
_________________
 |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-08-17, 21:10
|
|
|
Ja też pod wieczór na jakiś koncert wpadnę.
Tyle, że na te 20km to się nawet moto z garażu nie opłaca wyciągać... |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
| Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-08-17, 21:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kris.L

Motocykl: Yamaha Virago 750 AME
Imię: Krzysztof
Wiek: 59 Dołączył: 15 Paź 2011 Posty: 37 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-08-17, 21:13
|
|
|
Ja staruję z Tychów o 11:30 z pod Żyrafy chętnych zapraszam do wspólnej jazdy o 11:45 będziemy na stacji przed Katowicami koło cmentarza tam dołączy ekipa z Giszowca i o 12 będziemy na stacji na zjeździe do centrum ( obwodnica )
Jak ktoś chętny to dzwonić pod 502 086 966 |
|
|
|
 |
|
|