|
18.08.2012r. II parkowy zlot motocyklowy MOTO PARK CHORZÓW |
| Autor |
Wiadomość |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-08-17, 21:44
|
|
|
Patra, możesz pchać to uwierz że 20 km wystarczy hihi |
_________________ Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !
 |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-08-17, 21:46
|
|
|
Filip, jak komu. Poniżej 200 go nie wyciągam. Wole przykulać się puszką.
A kilometry nadrobię w niedziele do Krawaciarzy i za tydzień do Zdyni
Latanie koło komina już mi się znudziło |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
| Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-08-17, 21:48, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
olka

Motocykl: smerf
Imię: Katarzyna
Wiek: 44 Dołączyła: 31 Lip 2011 Posty: 129 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-08-17, 22:17
|
|
|
Też się pojawię moją zieloną puszeczką, chodź z Gisza to i na piechotę bym zaszła |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-08-17, 22:53
|
|
|
zjawię sie oczywiście |
_________________ Suzuki gs500 ->Yamaha xj600 |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-08-17, 23:28
|
|
|
| to bedzie cale forum:d |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-08-18, 00:52
|
|
|
a jak :d ale obowiązkowo w koszulkach forumowych żeby można sie rozpoznać Jak ktoś zobaczy debila w forumowej koszulce z nickiem " horbal " to bede ja |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-18, 07:14
|
|
|
Eeeeee , zartujesz sobie.......Powaznie ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-18, 11:17
|
|
|
| Spotykamy się o 14:00 pod Ikeą w Katowicach. |
|
|
|
 |
Maksi

Motocykl: R6
Imię: Jacek
Dołączył: 20 Mar 2012 Posty: 27 Skąd: 19 Poludnik
|
Wysłany: 2012-08-18, 11:46
|
|
|
- to ja tez podjade, jak to nie problem ) |
|
|
|
 |
puszek225

Motocykl: Honda F4i
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 28 Mar 2012 Posty: 20 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2012-08-18, 12:46
|
|
|
| Też będe forumowej koszulki nie mam =X . Leci może ktos przez Bytom : )? |
_________________
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-19, 01:41
|
|
|
Veni , vidi , vici. Pogoda dopisała. Tigery "pod parą". Dzieki dla Ryby i reszty. Do.zobaczenia , 15 września.
Towarzystwo również pierwszorzędne. Nie sposób było się.z nimi nudzić. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-08-19, 01:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
GrichtiSc

Motocykl: SV 650N
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 27 Mar 2012 Posty: 289 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-19, 01:49
|
|
|
Było miło |
_________________ LwG |
|
|
|
 |
olka

Motocykl: smerf
Imię: Katarzyna
Wiek: 44 Dołączyła: 31 Lip 2011 Posty: 129 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-08-19, 01:56
|
|
|
| GrichtiSC napisał/a: | Było miło |
W takim towarzystwie zawsze jest miło |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-08-19, 20:31
|
|
|
My też byliśmy i też się świetnie bawiliśmy
Dzięki dla wszystkich, oby więcej takich spotkań |
|
|
|
 |
|
|