Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
01.09.2012r. "Kostkowice na dziko" po raz piąty!
Autor Wiadomość
Dominik Dual 

Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: zawiercie
Wysłany: 2012-08-07, 20:30   01.09.2012r. "Kostkowice na dziko" po raz piąty!

Jak co roku zapraszamy na zlot lub jak kto woli, biwak motocyklowy, który odbywa się w Kostkowicach (powiat Zawierciański). Jak co roku napiszę ten sam skrót imprezy:
-nie ma bramek
-nie ma kapeli
-nie ma striptizu
-nie ma zaplecza
-nie ma tłumu

Za to jest:

-nieskrępowana przestrzeń
-Borys z gitarą i Burza z organkami
-brak scenariusza zdarzeń
-las, woda, słońce piasek i kawałek asfaltu gładkiego jak szkło.
-kameralne grono pozytywnie nastawionych i zawsze ktoś nowy.

Spotykamy się kilka kilometrów od głównej drogi nr.78 z Siewierza do Kielc, także z trafieniem nie będzie problemu. Pytania tutaj lub 503-678-613.


Byłeś- wrócisz. Nie byłeś- przyjedź.
_________________
do setki ma być tyle ile to czytasz
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-08-07, 20:38   

Kiedy?
 
 
 
Scorpion85 

Motocykl: Hornet 600
Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 131
Skąd: SO
Wysłany: 2012-08-07, 20:51   

1 września Sopi :)
_________________
" Go Hard Or Go Home "

Moto-Opinie.info - Opinie na temat kasków, kurtek i akcesoriów motocyklowych
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-08-07, 20:52   

Scorpion85, sopi? ;o

No to ok, chyba się skuszę :D
 
 
 
Scorpion85 

Motocykl: Hornet 600
Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 131
Skąd: SO
Wysłany: 2012-08-07, 21:28   

Zdrobnienie od Soprano :D
_________________
" Go Hard Or Go Home "

Moto-Opinie.info - Opinie na temat kasków, kurtek i akcesoriów motocyklowych
 
 
luna666 


Motocykl: Hornet
Imię: Honorata
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 49
Skąd: N-ce
Wysłany: 2012-08-11, 10:42   

A ja już w tym roku byłam na "zlocie" Kostkowickim.... w czerwcu...
_________________
Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym.
 
 
 
Dominik Dual 

Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: zawiercie
Wysłany: 2012-08-20, 17:27   

Byłem wczoraj w miejscu planowanego zlotu. Dokładnie w tym miejscu jest ustawiony tymczasowy bar który będzie jeszcze otwarty w dzień naszego zlotu. Do naszej dyspozycji będą kiełbaski z grilla, piwa lane i butelkowe, zapiekanki etc. oraz zadaszona scena z nagłośnieniem. Muzykę możemy odtwarzać tylko z płyt cd (jeśli ktoś chciałby brać). Przykładowe ceny: kiełbasa z chlebem i sosami- 6zł, piwo lane 0,4- 4 zł, zestaw schabowy+ziemniaki+surówka - 10 zł. Jak mi się coś przypomni to dopiszę.
_________________
do setki ma być tyle ile to czytasz
 
 
Sławko 


Motocykl: GieeSeR
Imię: Sławek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 29
Skąd: SBE
Wysłany: 2012-08-21, 22:10   

czas chyba sonie przypomnieć te klimaty :P , ekipa z Zawiercia obecna?
_________________
Honda NX 650 Dominator > FZS 600 > FZ6 > FZ1 > GSR600
Ostatnio zmieniony przez Sławko 2012-08-21, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik Dual 

Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: zawiercie
Wysłany: 2012-08-21, 22:24   

Sławko napisał/a:
czas chyba sonie przypomnieć te klimaty :P , ekipa z Zawiercia obecna?

... w liczbie około 20-30 osób, którzy w ogóle nie zaglądają na forum, bo... wiedzą ode mnie osobiście i przyjadą.
_________________
do setki ma być tyle ile to czytasz
 
 
Koodłaty 

Motocykl: zzr 1400
Imię: Darek
Wiek: 38
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 14
Skąd: Podzamcze
Wysłany: 2012-08-26, 21:23   

Też mam się zamiar pojawić chociaż ostatni raz byłem jak impreza jeszcze nie była na dziko :P
 
 
Dominik Dual 

Motocykl: był Dual w planach ttr
Imię: Dominik
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: zawiercie
Wysłany: 2012-08-27, 18:01   

Koodłaty napisał/a:
Też mam się zamiar pojawić chociaż ostatni raz byłem jak impreza jeszcze nie była na dziko :P


Pierwszy zlot w Kostkowicach był "niby zorganizowany" ale to był po prostu spontan. Zlot zorganizowali motocykliści, którzy w przyszłości założyli klub FG "Spidrer's". Później, już jako klub, zorganizowali zlot w Kostkowicach na ośrodku harcerskim, ale nie nad zalewem, w miejscu pierwszego zlotu. Tam pewnie właśnie byłeś.To był zlot 3-dniowy- nazwijmy go "profesjonalny". Ja z dwoma znajomymi co rok wskrzeszamy ten pierwszy zlot na dziko, bez planu, bez bramek i ograniczeń...
_________________
do setki ma być tyle ile to czytasz
Ostatnio zmieniony przez Dominik Dual 2012-08-27, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
motobandit 

Motocykl: drag z xx sie robi
Imię: Daniel
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 32
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2012-08-27, 18:22   

Dominik Dual napisał/a:
Koodłaty napisał/a:
Też mam się zamiar pojawić chociaż ostatni raz byłem jak impreza jeszcze nie była na dziko :P


Pierwszy zlot w Kostkowicach był "niby zorganizowany" ale to był po prostu spontan. Zlot zorganizowali motocykliści, którzy w przyszłości założyli klub FG "Spidrer's". Później, już jako klub, zorganizowali zlot w Kostkowicach na ośrodku harcerskim, ale nie nad zalewem, w miejscu pierwszego zlotu. Tam pewnie właśnie byłeś.To był zlot 3-dniowy- nazwijmy go "profesjonalny". Ja z dwoma znajomymi co rok wskrzeszamy ten pierwszy zlot na dziko, bez planu, bez bramek i ograniczeń...


Dokladnie pewnie byles u nas na zlocie - pare lat temu.
 
 
Koodłaty 

Motocykl: zzr 1400
Imię: Darek
Wiek: 38
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 14
Skąd: Podzamcze
Wysłany: 2012-08-27, 22:04   

Tak jak mówicie ostatni raz w Kostkowicach byłem na zlocie w ośrodku harcerskim ale przez 5 lat co roku się wybierałem na "dziki" zlot ale zawsze coś wypadało ale w tym roku będę na pewno:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/