Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
1.09.2012. Arena MotoShow GLIWICE !!
Autor Wiadomość
Malin022 


Motocykl: Yamaha
Imię: Malin
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 49
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-08, 20:33   1.09.2012. Arena MotoShow GLIWICE !!

Witam w dniu 1.09.20012.r na terenie CH Arena w Gliwicach odbędzie się impreza motoryzacyjna "Arena MotoShow 2012"

Zapewniamy liczne atrakcje i muzykę na żywo :) a tak ogólnie to szczegóły podamy w najbliższym czasie :)

Zapraszamy !!


W.R.M MC POLAND

www.wrm.org.pl

[ Dodano: 2012-08-13, 19:54 ]
RENA MOTO SHOW - 1 września 2012
Zapraszamy na V edycję największej imprezy motoryzacyjnej w regionie.

Całość imprezy będzie podzielona na 9 podstawowych sekcji:
- bezpiecznej jazdy
- motocyklową
- prezentacyjną
- go - kart
- pokazową
- onyx
- dziecięcą
- demo car
- antyradiową

W strefie bezpiecznej jazdy będą odbywać się:
. pokazy driftu
. symulator zderzenia
. test Stewart`a
. troleje
. alko gogle
. symulator wybuchu poduszki powietrznej
. symulator dachowania

Do strefy motocyklowej zapraszamy zaprzyjaźniony klub motocyklowy WRM MC Poland, który:
zorganizuje paradę motocyklową złożoną z dziesiątek motocykli, wystawi swoje maszyny na widok publiczny, wytłumaczy czym różni się chopper od ścigacza, spali gumy i zaprezentuje umiejętności najlepszych Riderów, a małym i dużym fanom motocykli pozwoli zrobić sobie zdjęcie.
W strefie prezentacyjnej pokazana będzie oferta lokalnych dealerów samochodowych oraz zostanie umieszczona podstrefa "przyszłości", gdzie zaprezentujemy bolidy skonstruowane przez studentów Politechniki Śląskiej (Silesia Greenpower) oraz prototyp supersamochodu Arrinera. Ponadto zagości wystawa oldmobili, na których widok niejeden uczestnik imprezy z sentymentem pomyśli o "tych latach co minęły".
Strefa Onyx to kolejna tegoroczna nowość. Strefa opanowana zostanie przez sportowe samochody z rodziny Onyx Car: Laborgini Gallardo, najnowsze Ferrari F430 czy też Hummery.
W ramach strefy pokazowej odbywać będą się prezentacje:

stuntu motocyklowego, w głównej roli Rafał Pasierbek - Mistrz Świata
Monster Truck, który nie da cienia szansy swoim mniejszym "braciom" i zmiażdży ich pod swoimi wielkimi kołami a pasażerom dostarczy niezapomnianych emocji.

Nie mniej jednak główną atrakcją staną się pokazy lowridera. Ten samochód to potocznie zwany lo-lo, czyli auto niskopodwoziowe, które tańczy. Pojazd o niewiarygodnie niskim zawieszeniu, zmodyfikowanym za pomocą systemu hydraulicznego. Dynamiczne wykorzystanie układu hydrauliki pozwala na szybkie unoszenie i opuszczanie podwozia, bujanie auta na boki. Auto w trakcie pokazu dosłownie tańczy w rytm muzyki. Układ zawieszenia umożliwia "skoki", których pasażer długo nie zapomni.

Fani ostrej jazdy będą mogli potrenować swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze gokartowym. Oczywiście za darmo.
Imprezie oczywiście towarzyszyć będzie studio plenerowe Antyradia, które na żywo będzie relacjonować przebieg imprezy. Do studia zapraszani będą goście, spośród których będą zarówno uczestnicy pokazów jak i klienci CH Arena, którzy będą chcieli podzielić się wrażeniami z imprezy na radiowych falach.
Całość poprowadzi znana wszystkim z anteny Antyradia - Joanna Zientarska.

W tym dniu nie zapominamy także o najmłodszych. Do ich dyspozycji oddany zostanie dmuchany tor samochodowy. Ponadto, najmłodsi uczestnicy zabawy będą mieli okazję przejechać się jako pasażerowie naszym Monster Truckiem oraz zrobić mnóstwo zdjęć.

http://www.arena-gli...-wrzesnia-2012-

[ Dodano: 2012-08-17, 19:21 ]
Arena AfterParty kapele Bexa Opole i Rooster Ozimek k/Opole
 
 
 
kamil1983 

Motocykl: suzuki intruder c800
Imię: kamil
Wiek: 42
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: częstochowa
Wysłany: 2012-08-23, 16:19   

kto jescze oprocz mnie z czestochowy jedzie na ten zlot ? :) ))
_________________
http://seanse24.com.pl

http://polskiedemotywatory.pl

http://netbot.pl

moje strony
 
 
Szklarz WRM 


Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 51
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-28, 09:12   

Witam

Już w najbliższą sobotę tj. 01.09.2012r. odbędzie się V edycja imprezy Arena MotoShow 2012. Poniżej w krótkim streszczeniu ogólny zarys imprezy:

1. Główna impreza: Arena MotoShow 2012 zaczyna się od 13.00 i potrwa do godz. 19.00 - atrakcje do wglądu pod linkiem
2. Następnie robimy AfterParty WRM MC na terenie CH Arena - możliwość rozbicia namiotów - zagrają dwie kapele rockowe Bexa Opole i Rooster Ozimek/Opole
3. Wstęp na AfterParty WRM MC - WOLNY, katering z Namiotami i ławostołami będzie na miejscu
4. PARADA - w trakcie trwania imprezy Arena MotoShow 2012 odbędzie się parada ulicami miasta - wyjazd z pod Areny ok. 14.30!!!!
5. Plan jest taki aby po powrocie z parady na teren imprezy można już spokojnie zacząć się relaksować i bawić do białego rana :D

ZAPRASZAMY !!
_________________
Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl
Ostatnio zmieniony przez Szklarz WRM 2012-08-28, 09:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-08-28, 09:27   

ja wpadam autem do klubu o 19
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Szklarz WRM 


Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 51
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-28, 09:38   

Mdevil napisał/a:
ja wpadam autem do klubu o 19


Jak pisałem powyżej - tym razem zostajemy na terenie CH Arena do białego rana - wszystko po to aby można było już wcześniej zacząć się relaksować :>
_________________
Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-08-28, 10:05   

kurde;D
no to lipka;/
czyli mowisz na arenie do bialego rana?
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Szklarz WRM 


Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 51
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-28, 12:31   

Mdevil napisał/a:
kurde;D
no to lipka;/
czyli mowisz na arenie do bialego rana?


Dlaczego lipka ??
Tam też będzie zajefajnie :>
Przynajmniej nie będzie trzeba czekać z pifkofaniem na przejazd do klubu :D
_________________
Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl
 
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-08-29, 14:28   

raczej bede :D
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 14:31   

Cortex napisał/a:
raczej bede :D
a pytałes o pozwolenie to sa moje tereny ciotex :P
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-08-29, 14:35   

to ty masz swoje tereny? ciekawe ciekawe. ty jestes ciotex :D
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 14:38   

ciotex grabisz sobie :P spalem CI tom Twoją CBR-kę :P
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2012-08-29, 14:40   

dobrze ze tylko cbrke :D
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/